Автобус РОМНИ-ПОЛТАВА

через Лохвицю, Гадяч, Зіньків, Опішню

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:15 Ромни АС Сумська область A
15:35 Перекопівка Сумська область
15:50 Андріяшівка Сумська область B
16:30 Лохвиця АС Полтавська область C
16:45 Токарі Полтавська область D
17:00 Степове (Жовтневе) Полтавська область E
17:05 Новоселівка Полтавська область
17:10 Петрівка-Роменська Полтавська область F
17:55 Гадяч АС Полтавська область G
18:25 Бобрівник Полтавська область
18:55 Зіньків АС Полтавська область H
19:50 Опішня АС Полтавська область I
21:05 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць). Протяжність складає 235 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-РОМНИ

Автобус Ромни-Полтава сполучає один із провідних промислових центрів Сумщини - місто Ромни із сусіднім обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Сумською та Полтавською. У Сумській області автобус слідує територією тільки одного району - Роменським, а в Полтавській - територією п’яти районів - Лохвицьким, Гадяцьким, Зіньківським, Диканським та Полтавським. Найбільші населені пункти на шляху прямування - Лохвиця, Гадяч, Зіньків, Опішня. Відстань між Ромнами та Полтавою становить 235 км. Повна тривалість поїздки - близько 6 годин. Рейс виконується щоденно.





Скориставшись автобусом Ромни-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Ромен - Ромни-Перекопівка, Ромни-Андріяшівка, Ромни-Лохвиця, Ромни-Гадяч, Ромни-Зіньків, Ромни-Опішня, Ромни-Полтава;

із Лохвиці - Лохвиця-Токарі, Лохвиця-Степове (Лохвиця-Жовтневе), Лохвиця-Новоселівка, Лохвиця-Петрівка-Роменська, Лохвиця-Гадяч, Лохвиця-Зіньків, Лохвиця-Опішня, Лохвиця-Полтава;
із Гадяча - Гадяч-Зіньків, Гадяч-Опішня, Гадяч-Полтава;
із Зінькова - Зіньків-Опішня, Зіньків-Полтава;
із Опішні - Опішня-Полтава;

із інших населених пунктів - Перекопівка-Лохвиця, Перекопівка-Гадяч, Перекопівка-Зіньків, Перекопівка-Опішня, Перекопівка-Полтава, Андріяшівка-Лохвиця, Андріяшівка-Гадяч, Андріяшівка-Зіньків, Андріяшівка-Опішня, Андріяшівка-Полтава, Токарі-Гадяч, Токарі-Зіньків, Токарі-Опішня, Токарі-Полтава, Степове-Гадяч (Жовтневе-Гадяч), Степове-Зіньків (Жовтневе-Зіньків), Степове-Опішня (Жовтневе-Опішня), Степове-Полтава (Жовтневе-Полтава), Новоселівка-Гадяч, Новоселівка-Зіньків, Новоселівка-Опішня, Новоселівка-Полтава, Петрівка-Роменська-Гадяч, Петрівка-Роменська-Зіньків, Петрівка-Роменська-Опішня, Петрівка-Роменська-Полтава.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на листопад 2016 року) становить із Ромен до Полтави - 115 грн., до Опішні - 90 грн., до Зінькова - 70 грн., до Гадяча - 55 грн., до Лохвиці - 30 грн.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Ромен, Лохвиці, Гадяча, Зінькова та Полтави або, скориставшись інтернетом, на сайтах bus.sumy.ua (Сумська область) або avtovokzal.pl.ua (Полтавська область).

Інші рейси, якими можна доїхати із РОМЕН до ПОЛТАВИ

КОНОТОП-ПОЛТАВА
РОМНИ-ДНІПРО
ЧЕРНІГІВ-ХАРКІВ


2015-2017