Автобус РОМНИ-ПОЛТАВА

через Лохвицю, Гадяч, Зіньків, Опішню


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:15 Ромни АС Сумська область A
15:35 Перекопівка Сумська область
15:50 Андріяшівка Сумська область B
16:25 Лохвиця АС Полтавська область C
16:45 Токарі Полтавська область D
17:00 Степове Полтавська область E
17:05 Новоселівка Полтавська область
17:10 Петрівка-Роменська Полтавська область F
17:50 Гадяч АС Полтавська область G
18:25 Бобрівник Полтавська область
18:50 Зіньків АС Полтавська область H
19:30 Опішня АС Полтавська область I
20:20 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (28 місць).
Протяжність складає 235 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-РОМНИ

Автобус Ромни-Полтава сполучає один із провідних промислових центрів Сумщини - місто Ромни із сусіднім обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Сумською та Полтавською. У Сумській області автобус слідує територією тільки одного району - Роменським, а в Полтавській - територією п’яти районів - Лохвицьким, Гадяцьким, Зіньківським, Диканським та Полтавським. Найбільші населені пункти на шляху прямування - Лохвиця, Гадяч, Зіньків, Опішня. Відстань між Ромнами та Полтавою становить 235 км. Повна тривалість поїздки - близько 5 годин. Рейс виконується по днях.





Скориставшись автобусом Ромни-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Ромен - Ромни-Перекопівка, Ромни-Андріяшівка, Ромни-Лохвиця, Ромни-Гадяч, Ромни-Зіньків, Ромни-Опішня, Ромни-Полтава;
із Лохвиці - Лохвиця-Токарі, Лохвиця-Степове (Лохвиця-Жовтневе), Лохвиця-Новоселівка, Лохвиця-Петрівка-Роменська, Лохвиця-Гадяч, Лохвиця-Зіньків, Лохвиця-Опішня, Лохвиця-Полтава;
із Гадяча - Гадяч-Зіньків, Гадяч-Опішня, Гадяч-Полтава;
із Зінькова - Зіньків-Опішня, Зіньків-Полтава;
із Опішні - Опішня-Полтава;

із інших населених пунктів - Перекопівка-Лохвиця, Перекопівка-Гадяч, Перекопівка-Зіньків, Перекопівка-Опішня, Перекопівка-Полтава, Андріяшівка-Лохвиця, Андріяшівка-Гадяч, Андріяшівка-Зіньків, Андріяшівка-Опішня, Андріяшівка-Полтава, Токарі-Гадяч, Токарі-Зіньків, Токарі-Опішня, Токарі-Полтава, Степове-Гадяч (Жовтневе-Гадяч), Степове-Зіньків (Жовтневе-Зіньків), Степове-Опішня (Жовтневе-Опішня), Степове-Полтава (Жовтневе-Полтава), Новоселівка-Гадяч, Новоселівка-Зіньків, Новоселівка-Опішня, Новоселівка-Полтава, Петрівка-Роменська-Гадяч, Петрівка-Роменська-Зіньків, Петрівка-Роменська-Опішня, Петрівка-Роменська-Полтава.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на січень 2021 року) становить:
із Ромен до Полтави - 160 грн., до Опішні - 125 грн., до Зінькова - 100 грн., до Гадяча - 75 грн., до Лохвиці - 40 грн.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Ромен, Лохвиці, Гадяча, Зінькова та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із РОМЕН до ПОЛТАВИ

КОНОТОП-ПОЛТАВА

РОМНИ-ДНІПРО

2015-2020