Автобус ХАРКІВ-РОМНИ

через Богодухів, Охтирку, Зіньків, Гадяч, Липову Долину

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:50 15:00 Харків АС-2 Харківська область A
07:40 15:45 Горького Харківська область B
07:50 15:50 Максимівка Харківська область
07:55 15:55 Крисине Харківська область
08:20 16:30 Богодухів АС Харківська область C
08:40 16:50 Куп’єваха Харківська область D
09:25 17:35 Охтирка АС Сумська область E
09:50 18:00 Качанівка Сумська область F
10:50 18:45 Зіньків АС Полтавська область G
11:45 19:40 Гадяч АС Полтавська область H
12:35 20:25 Липова Долина АС Сумська область I
13:30 21:20 Ромни АС Сумська область J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: MAN, Mercedes, Scania (50 місць). Протяжність складає 260 км.
Сайт одного із перевізників: vvk-bus.com.ua

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку РОМНИ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Ромни з’єднує один із найбільших промислових центрів України - місто Харків із одним із провідних центрів промисловості Сумщини - містом Ромни. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Харківською, Сумською та Полтавською. Відстань від Харкова до Ромен становить 260 км. Повна тривалість поїздки складе шість з половиною годин. На маршруті щоденно здійснюється по два рейси - зранку та увечері. У Харкові автобуси відправляються із АС-2 «Суздальські ряди». Найбільші населені пункти, через які пролягає маршрут: Богодухів, Охтирка, Зіньків, Гадяч та Липова Долина.





Скориставшись автобусом Харків-Ромни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Горького, Харків-Максимівка, Харків-Крисине, Харків-Богодухів, Харків-Куп’єваха, Харків-Охтирка, Харків-Качанівка, Харків-Зіньків, Харків-Гадяч, Харків-Липова Долина, Харків-Ромни;
із Богодухова - Богодухів-Куп’єваха, Богодухів-Охтирка, Богодухів-Качанівка, Богодухів-Зіньків, Богодухів-Гадяч, Богодухів-Липова Долина, Богодухів-Ромни;
із Охтирки - Охтирка-Качанівка, Охтирка-Зіньків, Охтирка-Гадяч, Охтирка-Липова Долина, Охтирка-Ромни;
із Зінькова - Зіньків-Гадяч, Зіньків-Липова Долина, Зіньків-Ромни;
із Гадяча - Гадяч-Липова Долина, Гадяч-Ромни;
із Липової Долини - Липова Долина-Ромни;
із інших населених пунктів - Горького-Богодухів, Горького-Охтирка, Горького-Зіньків, Горького-Гадяч, Горького-Липова Долина, Горького-Ромни, Максимівка-Богодухів, Максимівка-Охтирка, Максимівка-Зіньків, Максимівка-Гадяч, Максимівка-Липова Долина, Максимівка-Ромни, Крисине-Богодухів, Крисине-Охтирка, Крисине-Зіньків, Крисине-Гадяч, Крисине-Липова Долина, Крисине-Ромни, Куп’єваха-Охтирка, Куп’єваха-Зіньків, Куп’єваха-Гадяч, Куп’єваха-Липова Долина, Куп’єваха-Ромни, Качанівка-Зіньків, Качанівка-Гадяч, Качанівка-Липова Долина, Качанівка-Ромни.


Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах bus.kharkov.ua (Харківська область), avtovokzal.pl.ua (Полтавська область) та bus.sumy.ua (Сумська область).


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Харкова, Богодухова, Охтирки, Зінькова, Гадяча, Липової Долини та Ромен.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до РОМЕН

ХАРКІВ-ПРИЛУКИ
ХАРКІВ-ТАЛАЛАЇВКА
ХАРКІВ-ЧЕРНІГІВ


2015-2017