Автобус ПОЛТАВА-ВИСОКЕ

через Опішню, Зіньків

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:30 Полтава АС-3 місто Полтава A
17:40 Тахтаулове Полтавський район
18:05 Великі Будища Диканський район B
18:25 Опішня АС Зіньківський район C
18:55 Шилівка Зіньківський район D
19:05 Зіньків АС місто Зіньків E
19:15 Тарасівка Зіньківський район F
19:20 Руденки-Гончарі Зіньківський район G
19:25 Левченки Зіньківський район H
19:30 Удовиченки Зіньківський район I
19:40 Високе Зіньківський район J
Рейс виконується щоденно, крім п’ятниці та неділі. Можливі автобуси на маршрутах: ГАЗель, ПАЗ (22 місця). Протяжність складає 105 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ВИСОКЕ-ПОЛТАВА


2015-2017