Автобус ПОЛТАВА-ВИСОКЕ

через Опішню, Зіньків


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:20 Полтава АС-2 місто Полтава A
17:40 Тахтаулове Полтавський район
18:05 Великі Будища Полтавський район B
18:25 Опішня АС Полтавський район C
18:55 Шилівка Полтавський район D
19:05 Зіньків АС місто Зіньків E
19:15 Тарасівка Полтавський район F
19:20 Руденки-Гончарі Полтавський район G
19:25 Левченки Полтавський район H
19:30 Удовиченки Полтавський район I
19:40 Високе Полтавський район J
Рейс виконується щоденно, крім неділі.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 105 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ВИСОКЕ-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Високе з’єднує обласний центр - місто Полтаву із населеними пунктами Зіньківщини. Маршрут автобуса проходить територією Полтавського району. Відстань між Полтавою та Високим становить 105 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Високе: Тахтаулове, Великі Будища, Опішня, Шилівка, Зіньків, Тарасівка, Руденки-Гончарі, Левченки та Удовиченки. Повна тривалість поїздки складе понад 2 години. В обласному центрі автобус відправляється від АС-2 на Шевченка.





Скориставшись автобусом Полтава-Високе, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Тахтаулове, Полтава-Великі Будища, Полтава-Опішня, Полтава-Шилівка, Полтава-Зіньків, Полтава-Тарасівка, Полтава-Руденки-Гончарі, Полтава-Левченки, Полтава-Удовиченки, Полтава-Високе;
із Тахтаулового - Тахтаулове-Великі Будища, Тахтаулове-Опішня, Тахтаулове-Шилівка, Тахтаулове-Зіньків, Тахтаулове-Тарасівка, Тахтаулове-Руденки-Гончарі, Тахтаулове-Левченки, Тахтаулове-Удовиченки, Тахтаулове-Високе;
із Великих Будищ - Великі Будища-Опішня, Великі Будища-Шилівка, Великі Будища-Зіньків, Великі Будища-Тарасівка, Великі Будища-Руденки-Гончарі, Великі Будища-Левченки, Великі Будища-Удовиченки, Великі Будища-Високе;
із Опішні - Опішня-Шилівка, Опішня-Зіньків, Опішня-Тарасівка, Опішня-Руденки-Гончарі, Опішня-Левченки, Опішня-Удовиченки, Опішня-Високе;
із Шилівки - Шилівка-Зіньків, Шилівка-Тарасівка, Шилівка-Руденки-Гончарі, Шилівка-Левченки, Шилівка-Удовиченки, Шилівка-Високе;
із Зінькова - Зіньків-Тарасівка, Зіньків-Руденки-Гончарі, Зіньків-Левченки, Зіньків-Удовиченки, Зіньків-Високе;
із Тарасівки - Тарасівка-Руденки-Гончарі, Тарасівка-Левченки, Тарасівка-Удовиченки, Тарасівка-Високе;
із Руденок-Гончарів - Руденки-Гончарі-Левченки, Руденки-Гончарі-Удовиченки, Руденки-Гончарі-Високе;
із Левченків - Левченки-Удовиченки, Левченки-Високе;
із Удовиченків - Удовиченки-Високе.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса Полтава-Високе у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Полтави, Опішні та Зінькова, а також водіїв автобуса.


2015-2020