Автобус КОНОТОП-ПОЛТАВА

через Хмелів, Ромни, Липову Долину, Гадяч, Зіньків, Опішню

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Конотоп АС Сумська область A
07:40 Шевченкове Сумська область B
07:50 Карабутове Сумська область
07:55 Юрівка Сумська область C
08:00 Дзеркалька Сумська область
08:10 Хмелів Сумська область D
08:45 Ромни АС Сумська область E
09:35 Липова Долина АС Сумська область F
10:40 Гадяч АС Полтавська область G
11:35 Зіньків АС Полтавська область H
12:30 Опішня АС Полтавська область I
13:45 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць). Протяжність складає 260 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КОНОТОП

Автобус Конотоп-Полтава з’єднує друге за величиною місто Сумської області - майже стотисячний Конотоп із сусуіднім обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса пролягає територією двох областей: Сумською та Полтавською. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Ромни, Липова Долина, Гадяч, Зіньків та Опішня. Відстань від Конотопа до Полтави становить 260 км. Повна тривалість поїздки складе понад 6 годин. Рейс здійснюється щоденно. Із Конотопа автобус відправляється зранку, у Полтаві прибуває на центральний автовокзал на Алмазному в обідню пору.





Скориставшись автобусом Конотоп-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Конотопа - Конотоп-Шевченкове, Конотоп-Карабутове, Конотоп-Юрівка, Конотоп-Дзеркалька, Конотоп-Хмелів, Конотоп-Ромни, Конотоп-Липова Долина, Конотоп-Гадяч, Конотоп-Зіньків, Конотоп-Опішня, Конотоп-Полтава;
із Ромен - Ромни-Липова Долина, Ромни-Гадяч, Ромни-Зіньків, Ромни-Опішня, Ромни-Полтава;
із Липової Долини - Липова Долина-Гадяч, Липова Долина-Зіньків, Липова Долина-Опішня, Липова Долина-Полтава;

із Гадяча - Гадяч-Зіньків, Гадяч-Опішня, Гадяч-Полтава;
із Зінькова - Зіньків-Опішня, Зіньків-Полтава;
із Опішні - Опішня-Полтава.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на листопад 2016 року) становить
із Конотопа до Полтави - 160 грн., до Опішні - 130 грн., до Зінькова - 110 грн., до Гадяча - 85 грн., до Липової Долини - 70 грн., до Ромен - 45 грн., до Хмельова - 35 грн., до Дзеркальки - 30 грн., до Юрівки - 25 грн., до Карабутового - 20 грн., до Шевченкового - 15 грн.;
із Ромен до Липової Долини - 25 грн., до Гадяча - 45 грн., до Зінькова - 65 грн., до Опішні - 85 грн., до Полтави - 115 грн.;
із Липової Долини до Гадяча - 20 грн., до Зінькова - 45 грн., до Опішні - 65 грн., до Полтави - 100 грн.;
із Гадяча до Зінькова - 22 грн., до Опішні - 44 грн., до Полтави - 75 грн.;
із Зінькова до Опішні - 23 грн., до Полтави - 54 грн.;
із Опішні до Полтави - 30 грн.


Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах bus.sumy.ua (Сумська область) та avtovokzal.pl.ua (Полтавська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Конотопа, Ромен, Липової Долини, Гадяча, Зінькова, Опішні та Полтави.


2015-2017