Автобус ЗІНЬКІВ-ЛУБНИ

через Великі Сорочинці, Миргород

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:50 Зіньків АС місто Зіньків A
07:10 Лютенські Будища Зіньківський район B
07:25 Бірки Зіньківський район C
07:35 Загрунівка Зіньківський район
07:45 Сулими Зіньківський район
07:55 Сулими Шишацький район
08:00 Воскобійники Шишацький район D
08:15 Ковалівка Шишацький район E
08:25 Баранівка Шишацький район F
09:00 Великі Сорочинці АС Миргородський район G
09:55 Миргород АС місто Миргород H
10:05 Трудолюб Миргородський район
10:20 Бієве Миргородський район
10:30 Ромодан Миргородський район I
10:40 Стадня Лубенський район
10:55 Тернівщина Лубенський район
11:35 Лубни АС місто Лубни J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: ПАЗ (24 місць).
Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ЗІНЬКІВ

Автобус Зіньків-Лубни з’єднує два районних центри Полтавської області - місто Зіньків із містом Лубни. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів Полтавщини: Зіньківським, Шишацьким, Миргородським та Лубенським. Відстань між Зіньковом та Лубнами становить 150 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Лютенські Будища, Бірки, Великі Сорочинці, Миргород та Ромодан. Повна тривалість поїздки складе близько 5 годин. Рейс виконується щоденно у першій половині дня.





Скориставшись автобусом Зіньків-Лубни, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Зінькова - Зіньків-Лютенські Будища, Зіньків-Бірки, Зіньків-Загрунівка, Зіньків-Сулими, Зіньків-Воскобійники, Зіньків-Ковалівка, Зіньків-Баранівка, Зіньків-Великі Сорочинці, Зіньків-Миргород, Зіньків-Ромодан, Зіньків-Лубни;
із Лютенських Будищ - Лютенські Будища-Бірки, Лютенські Будища-Великі Сорочинці, Лютенські Будища-Миргород, Лютенські Будища-Ромодан, Лютенські Будища-Лубни;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Миргород, Великі Сорочинці-Ромодан, Великі Сорочинці-Лубни;
із Миргорода - Миргород-Трудолюб, Миргород-Бієве, Миргород-Ромодан, Миргород-Стадня, Миргород-Тернівщина, Миргород-Лубни;
із Ромодану - Ромодан-Стадня, Ромодан-Тернівщина, Ромодан-Лубни;
із інших населених пунктів - Бірки-Великі Сорочинці, Бірки-Миргород, Бірки-Ромодан, Бірки-Лубни, Загрунівка-Великі Сорочинці, Загрунівка-Миргород, Загрунівка-Ромодан, Загрунівка-Лубни, Сулими-Великі Сорочинці, Сулими-Миргород, Сулими-Ромодан, Сулими-Лубни, Воскобійники-Великі Сорочинці, Воскобійники-Миргород, Воскобійники-Ромодан, Воскобійники-Лубни, Ковалівка-Великі Сорочинці, Ковалівка-Миргород, Ковалівка-Ромодан, Ковалівка-Лубни, Баранівка-Великі Сорочинці, Баранівка-Миргород, Баранівка-Ромодан, Баранівка-Лубни, Трудолюб-Ромодан, Трудолюб-Лубни, Бієве-Ромодан, Бієве-Лубни, Стадня-Лубни, Тернівщина-Лубни.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Зінькова, Великих Сорочинець, Миргорода та Лубен.


2015-2018