Автобус ЗІНЬКІВ-ЛУБНИ

через Великі Сорочинці, Миргород

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:50 Зіньків АС місто Зіньків A
07:10 Лютенські Будища Зіньківський район B
07:25 Бірки Зіньківський район C
07:35 Загрунівка Зіньківський район
07:45 Сулими Зіньківський район
07:55 Сулими Шишацький район
08:00 Воскобійники Шишацький район D
08:15 Ковалівка Шишацький район E
08:25 Баранівка Шишацький район F
09:00 Великі Сорочинці АС Миргородський район G
09:55 Миргород АС місто Миргород H
10:05 Трудолюб Миргородський район
10:20 Бієве Миргородський район
10:30 Ромодан Миргородський район I
10:40 Стадня Лубенський район
10:55 Тернівщина Лубенський район
11:35 Лубни АС місто Лубни J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: ЛАЗ (41 місце). Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛУБНИ-ЗІНЬКІВ


2015-2017