Автобус ЛЕБЕДИН-ПОЛТАВА

через Гадяч, Зіньків, Опішню

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:30 Лебедин АС Сумська область A
06:50 Будилка Сумська область B
07:00 Боровенька Сумська область C
07:10 Московський Бобрик Сумська область D
07:30 Бобрик Полтавська область E
07:50 Веприк Полтавська область F
08:25 Гадяч АС Полтавська область G
09:25 Зіньків АС Полтавська область H
10:20 Опішня АС Полтавська область I
10:50 Диканька (а/т Суми-Полтава) Полтавська область
11:35 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (18 місць), Setra.
Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЛЕБЕДИН

Автобус Лебедин-Полтава з’єднує районний центр Сумської області - місто Лебедин із сусіднім обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Сумською (Лебединський район) та Полтавською (Гадяцький, Зіньківський, Диканський та Полтавський райони). Відстань між Лебедином та Полтавою становить 180 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Гадяч, Зіньків, Опішня. Повна тривалість поїздки складе 5 годин. Із Лебедина автобус відправляється кожного ранку, у Полтаві прибуває на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Лебедин-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лебедина - Лебедин-Будилка, Лебедин-Боровенька, Лебедин-Московський Бобрик, Лебедин-Бобрик, Лебедин-Веприк, Лебедин-Гадяч, Лебедин-Зіньків, Лебедин-Опішня, Лебедин-Полтава;
із Будилки - Будилка-Боровенька, Будилка-Московський Бобрик, Будилка-Бобрик, Будилка-Веприк, Будилка-Гадяч, Будилка-Зіньків, Будилка-Опішня, Будилка-Полтава;
із Боровеньки - Боровенька-Московський Бобрик, Боровенька-Бобрик, Боровенька-Веприк, Боровенька-Гадяч, Боровенька-Зіньків, Боровенька-Опішня, Боровенька-Полтава;
із Московського Бобрика - Московський Бобрик-Бобрик, Московський Бобрик-Веприк, Московський Бобрик-Гадяч, Московський Бобрик-Зіньків, Московський Бобрик-Опішня, Московський Бобрик-Полтава;
із Бобрика - Бобрик-Веприк, Бобрик-Гадяч, Бобрик-Зіньків, Бобрик-Опішня, Бобрик-Полтава;
із Веприка - Веприк-Гадяч, Веприк-Зіньків, Веприк-Опішня, Веприк-Полтава;
із Гадяча - Гадяч-Зіньків, Гадяч-Опішня, Гадяч-Полтава;
із Зінькова - Зіньків-Опішня, Зіньків-Полтава;
із Опішні - Опішня-Полтава.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на липень 2018 року) становить:
із Лебедина до Будилки - 10 грн., до Боровеньки - 15 грн., до Московського Бобрика - 20 грн., до Бобрика - 25 грн., до Веприка - 30 грн., до Гадяча - 43 грн., до Зінькова - 70 грн., до Опішні - 100 грн., до Полтави - 140 грн.;
із Гадяча до Зінькова - 30 грн., до Опішні - 60 грн., до Полтави - 100 грн.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Лебедина, Гадяча, Зінькова та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛЕБЕДИНА до ПОЛТАВИ

ЛЕБЕДИН-ДНІПРО


2015-2018