Автобус РОМНИ-ХАРКІВ

через Липову Долину, Гадяч, Зіньків, Охтирку, Богодухів

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:00 14:30 Ромни АС Сумська область A
05:20 14:50 Кашпури Сумська область B
06:00 15:30 Липова Долина АС Сумська область C
06:50 16:25 Гадяч АС Полтавська область D
07:45 17:25 Зіньків АС Полтавська область E
09:20 18:35 Охтирка АС Сумська область F
09:50 19:10 Куп’єваха Харківська область G
10:25 19:40 Богодухів АС Харківська область H
10:40 19:55 Крисине Харківська область
10:45 20:00 Максимівка Харківська область
10:55 20:10 Горького Харківська область I
11:50 21:05 Харків АС-2 Харківська область J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: MAN (50 місць), Scania (50 місць). Протяжність складає 260 км.
Сайт одного із перевізників: vvk-bus.com.ua

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ХАРКІВ-РОМНИ

Автобус Ромни-Харків з’єднує місто обласного значення на Сумщині - Ромни із другим за величиною містом України - Харковом. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Сумською, Полтавською та Харківською. Відстань від Ромен до Харкова становить 260 км. Повна тривалість поїздки складе шість з половиною годин. Щоденно на маршруті здійснюється по два рейси - зранку й у другій половині дня. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Липова Долина, Гадяч, Зіньків, Охтирка та Богодухів. У Харкові автобуси прибувають на АС-2 «Суздальські ряди» (біля станції метро «Центральний ринок»).





Скориставшись автобусом Ромни-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Ромен - Ромни-Кашпури, Ромни-Липова Долина, Ромни-Гадяч, Ромни-Зіньків, Ромни-Охтирка, Ромни-Куп’єваха, Ромни-Богодухів, Ромни-Крисине, Ромни-Максимівка, Ромни-Горького, Ромни-Харків;
із Липової Долини - Липова Долина-Гадяч, Липова Долина-Зіньків, Липова Долина-Охтирка, Липова Долина-Куп’єваха, Липова Долина-Богодухів, Липова Долина-Крисине, Липова Долина-Максимівка, Липова Долина-Горького, Липова Долина-Харків;
із Гадяча - Гадяч-Зіньків, Гадяч-Охтирка, Гадяч-Куп’єваха, Гадяч-Богодухів, Гадяч-Крисине, Гадяч-Максимівка, Гадяч-Горького, Гадяч-Харків;
із Зінькова - Зіньків-Охтирка, Зіньків-Куп’єваха, Зіньків-Богодухів, Зіньків-Крисине, Зіньків-Максимівка, Зіньків-Горького, Зіньків-Харків;
із Охтирки - Охтирка-Куп’єваха, Охтирка-Богодухів, Охтирка-Крисине, Охтирка-Максимівка, Охтирка-Горького, Охтирка-Харків;
із Богодухова - Богодухів-Крисине, Богодухів-Максимівка, Богодухів-Горького, Богодухів-Харків;
із інших населених пунктів - Кашпури-Харків, Кашпури-Липова Долина, Кашпури-Гадяч, Кашпури-Зіньків, Кашпури-Охтирка, Кашпури-Богодухів, Куп’єваха-Харків, Крисине-Харків, Максимівка-Харків, Горького-Харків.


Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, на сайтах bus.sumy.ua (Сумська область), avtovokzal.pl.ua (Полтавська область) та bus.kharkov.ua (Харківська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Ромен, Липової Долини, Гадяча, Зінькова, Охтирки, Богодухова та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із РОМЕН до ХАРКОВА

ПРИЛУКИ-ХАРКІВ
ТАЛАЛАЇВКА-ХАРКІВ
ЧЕРНІГІВ-ХАРКІВ


2015-2017