Автобус ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

через Заводське, Гадяч, Зіньків, Опішню

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Час відпр. Станція Регіон На карті
04:45 05:20 05:45 06:45 09:00 12:35 14:10 Лохвиця АС місто Лохвиця A
05:00 06:10 07:10 09:10 13:00 Червонозаводське АС місто Заводське B
05:05 05:35 06:15 07:15 09:15 13:05 14:25 Токарі Лохвицький район
05:15 05:40 06:19 07:25 09:25 13:15 14:35 Пучківщина Лохвицький район
05:20 05:45 06:24 07:30 09:30 13:20 14:40 Долинка Лохвицький район C
05:25 05:50 06:28 07:35 09:35 13:25 14:45 Степове (Жовтневе) Гадяцький район
05:30 05:55 06:32 07:40 09:40 13:30 14:50 Новоселівка Гадяцький район D
05:35 06:00 06:36 07:45 09:45 13:35 14:55 Петрівка-Роменська Гадяцький район E
06:00 06:20 08:10 10:20 14:00 15:20 Гадяч АС місто Гадяч F
06:30 06:50 07:15 08:40 10:50 14:30 15:50 Бобрівник Зіньківський район G
06:40 09:05 11:10 14:40 16:05 Зіньків АС місто Зіньків H
06:50 07:10 07:30 09:15 11:20 14:50 16:15 Шилівка Зіньківський район
07:30 09:55 11:55 15:25 16:50 Опішня АС Зіньківський район I
08:30 08:35 08:45 10:55 12:55 16:15 17:40 Полтава АВ місто Полтава J
щодня щодня пн.-пт. щодня щодня щодня щодня періодичність
Рейси щоденні, окрім рейсу о 05:45, який виконується із понеділка по п’ятницю. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes, БАЗ, Богдан. Протяжність складає 180 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

Автобус Лохвиця-Полтава з’єднує один із найвіддаленіших районних центрів Полтавщини - місто Лохвиця із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів - Лохвицьким, Гадяцьким, Зіньківським, Диканським та Полтавським. Найбільші населені пункти на шляху слідування - Заводське (Червонозаводське), Гадяч, Зіньків та Опішня. Відстань між Лохвицею та Полтавою становить 180 км. Повна тривалість поїздки складе 3-4 години. На маршруті здійснюється сім рейсів, у тому числі шість щоденних. У Полтаві автобуси прибувають на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Лохвиця-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лохвиці - Лохвиця-Заводське (Лохвиця-Червонозаводське), Лохвиця-Токарі, Лохвиця-Пучківщина, Лохвиця-Долинка, Лохвиця-Степове (Лохвиця-Жовтневе), Лохвиця-Новоселівка, Лохвиця-Петрівка-Роменська, Лохвиця-Гадяч, Лохвиця-Бобрівник, Лохвиця-Зіньків, Лохвиця-Шилівка, Лохвиця-Опішня, Лохвиця-Полтава;
із Заводського (Червонозаводського) - Заводське-Гадяч (Червонозаводське-Гадяч), Заводське-Зіньків (Червонозаводське-Зіньків), Заводське-Опішня (Червонозаводське-Опішня), Заводське-Полтава (Червонозаводське-Полтава);
із Гадяча - Гадяч-Зіньків, Гадяч-Опішня, Гадяч-Полтава;
із Зінькова - Зіньків-Шилівка, Зіньків-Опішня, Зіньків-Полтава;
із Опішні - Опішня-Полтава;
із інших населених пунктів - Токарі-Гадяч, Токарі-Зіньків, Токарі-Опішня, Токарі-Полтава, Пучківщина-Гадяч, Пучківщина-Зіньків, Пучківщина-Опішня, Пучківщина-Полтава, Долинка-Гадяч, Долинка-Зіньків, Долинка-Опішня, Долинка-Полтава, Степове-Гадяч (Жовтневе-Гадяч), Степове-Зіньків (Жовтневе-Зіньків), Степове-Опішня (Жовтневе-Опішня), Степове-Полтава (Жовтневе-Полтава), Новоселівка-Гадяч, Новоселівка-Полтава, Петрівка-Роменська-Гадяч, Петрівка-Роменська-Полтава, Бобрівник-Зіньків, Бобрівник-Полтава, Шилівка-Опішня, Шилівка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лохвиці, Гадяча, Зінькова, Опішні та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ПОЛТАВИ

ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА через Миргород, Велику Багачку
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА через Чорнухи, Лубни, Хорол
РОМНИ-ПОЛТАВА


2015-2017