Автобус ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

через Заводське, Гадяч, Зіньків, Опішню


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
04:35 05:45 06:30 09:00 12:35 14:00 16:25 Лохвиця АС місто Лохвиця A
04:55 06:10 06:45 09:15 13:00 14:15 Заводське місто Заводське B
05:00 06:15 06:50 09:20 13:05 14:20 16:40 Токарі Лохвицький район
05:10 06:19 07:00 09:25 13:15 14:30 16:45 Пучківщина Лохвицький район
05:15 06:24 07:05 09:35 13:20 14:35 16:50 Долинка Лохвицький район C
05:20 06:28 07:10 09:40 13:25 14:40 16:55 Степове Гадяцький район
05:25 06:32 07:15 09:45 13:30 14:45 17:00 Новоселівка Гадяцький район D
05:30 06:36 07:20 09:50 13:35 14:50 17:05 Петрівка-Роменська Гадяцький район E
05:50 08:10 10:20 14:00 15:20 17:50 Гадяч АС місто Гадяч F
06:20 07:15 08:40 10:50 14:30 15:50 18:25 Бобрівник Зіньківський район G
06:30 09:05 11:10 14:40 16:05 18:50 Зіньків АС місто Зіньків H
06:40 07:30 09:15 11:20 14:50 16:15 19:00 Шилівка Зіньківський район
07:20 09:55 11:55 15:25 16:50 19:45 Опішня АС Зіньківський район I
08:15 08:45 10:55 12:55 16:00 17:40 21:00 Полтава АВ місто Полтава J
ПН.-СБ. ПН.-СБ. ЩОДНЯ ПТ.-НД. СБ.-НД. ЩОДНЯ ПН.-ЧТ. періодичність
Майже всі рейси виконуються по днях.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (26-30 місць), Еталон (29 місць).
Протяжність складає 180 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ

Автобус Лохвиця-Полтава з’єднує один із найвіддаленіших районних центрів Полтавщини - місто Лохвицю із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів - Лохвицьким, Гадяцьким, Зіньківським, Диканським та Полтавським. Найбільші населені пункти на шляху слідування - Заводське (Червонозаводське), Гадяч, Зіньків та Опішня. Відстань між Лохвицею та Полтавою становить 180 км. Повна тривалість поїздки складе 3-4,5 години. На маршруті здійснюється сім рейсів, у тому числі два щоденні. У Полтаві автобуси прибувають на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Лохвиця-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лохвиці - Лохвиця-Заводське (Лохвиця-Червонозаводське), Лохвиця-Токарі, Лохвиця-Пучківщина, Лохвиця-Долинка, Лохвиця-Степове (Лохвиця-Жовтневе), Лохвиця-Новоселівка, Лохвиця-Петрівка-Роменська, Лохвиця-Гадяч, Лохвиця-Бобрівник, Лохвиця-Зіньків, Лохвиця-Шилівка, Лохвиця-Опішня, Лохвиця-Полтава;
із Заводського - Заводське-Гадяч (Червонозаводське-Гадяч), Заводське-Зіньків (Червонозаводське-Зіньків), Заводське-Опішня (Червонозаводське-Опішня), Заводське-Полтава (Червонозаводське-Полтава);
із Гадяча - Гадяч-Зіньків, Гадяч-Опішня, Гадяч-Полтава;
із Зінькова - Зіньків-Шилівка, Зіньків-Опішня, Зіньків-Полтава;
із Опішні - Опішня-Полтава;
із інших населених пунктів - Токарі-Гадяч, Токарі-Зіньків, Токарі-Опішня, Токарі-Полтава, Пучківщина-Гадяч, Пучківщина-Зіньків, Пучківщина-Опішня, Пучківщина-Полтава, Долинка-Гадяч, Долинка-Зіньків, Долинка-Опішня, Долинка-Полтава, Степове-Гадяч (Жовтневе-Гадяч), Степове-Зіньків (Жовтневе-Зіньків), Степове-Опішня (Жовтневе-Опішня), Степове-Полтава (Жовтневе-Полтава), Новоселівка-Гадяч, Новоселівка-Полтава, Петрівка-Роменська-Гадяч, Петрівка-Роменська-Полтава, Бобрівник-Зіньків, Бобрівник-Полтава, Шилівка-Опішня, Шилівка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лохвиці, Гадяча, Зінькова, Опішні та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ПОЛТАВИ

ЛОХВИЦЯ-ЛУБНИ-ПОЛТАВА

ЛОХВИЦЯ-МИРГОРОД-ПОЛТАВА

РОМНИ-ПОЛТАВА

2015-2020