Автобус ЛОХВИЦЯ-ХАРКІВ

через Заводське, Гадяч, Зіньків, Охтирку, Богодухів

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:50 Лохвиця АС Полтавська область A
09:05 Заводське АС Полтавська область B
09:10 Токарі Полтавська область C
09:20 Пучківщина Полтавська область
09:25 Долинка Полтавська область
09:30 Степове Полтавська область D
09:40 Новоселівка Полтавська область
09:45 Петрівка-Роменська Полтавська область E
10:17 Гадяч АС Полтавська область F
11:15 Зіньків АС Полтавська область G
12:20 Охтирка Сумська область H
13:30 Богодухів Харківська область I
15:30 Харків АС-2 Харківська область J
Рейс виконується щоп’ятниці та щонеділі. Можливі автобуси на маршрутах: Богдан, Еталон (30 місць). Протяжність складає 255 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-ЛОХВИЦЯ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ХАРКОВА

ЧОРНУХИ-ХАРКІВ


2015-2017