Автобус ЛОХВИЦЯ-ХАРКІВ

через Заводське, Гадяч, Зіньків, Охтирку, Богодухів

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:50 Лохвиця АС Полтавська область A
09:05 Заводське АС Полтавська область B
09:10 Токарі Полтавська область C
09:20 Пучківщина Полтавська область
09:25 Долинка Полтавська область
09:30 Степове Полтавська область D
09:40 Новоселівка Полтавська область
09:45 Петрівка-Роменська Полтавська область E
10:17 Гадяч АС Полтавська область F
11:15 Зіньків АС Полтавська область G
12:20 Охтирка Сумська область H
13:30 Богодухів Харківська область I
15:30 Харків АС-2 Харківська область J
Рейс виконується щоп’ятниці та щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (30 місць).
Протяжність складає 255 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-ЛОХВИЦЯ

Автобус Лохвиця-Харків з’єднує районний центр Полтавської області - місто Лохвиця із сусіднім обласним центром - містом Харків. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Полтавською, Сумською та Харківською. Відстань між Лохвицею та Харковом становить 255 км. Найбільші міста на шляху слідування автобуса: Заводське, Гадяч, Зіньків, Охтирка та Богодухів. Повна тривалість поїздки складе 6,5 годин. Із Лохвиці маршрутка Лохвиця-Харків відправляється зранку щоп’ятниці та щонеділі, у Харкові - прибуває на АС-2 «Суздальські ряди», яка знаходиться неподалік станції метро «Центральний ринок».





Скориставшись автобусом Лохвиця-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лохвиці - Лохвиця-Заводське (Лохвиця-Червонозаводське), Лохвиця-Токарі, Лохвиця-Пучківщина, Лохвиця-Долинка, Лохвиця-Степове (Лохвиця-Жовтневе), Лохвиця-Новоселівка, Лохвиця-Петрівка-Роменська, Лохвиця-Гадяч, Лохвиця-Зіньків, Лохвиця-Охтирка, Лохвиця-Богодухів, Лохвиця-Харків;
із Заводського - Заводське-Токарі (Червонозаводське-Токарі), Заводське-Пучківщина (Червонозаводське-Пучківщина), Заводське-Долинка (Червонозаводське-Долинка), Заводське-Степове (Заводське-Жовтневе, Червонозаводське-Степове, Червонозаводське-Жовтневе), Заводське-Новоселівка (Червонозаводське-Новоселівка), Заводське-Петрівка-Роменська (Червонозаводське-Петрівка-Роменська), Заводське-Гадяч (Червонозаводське-Гадяч), Заводське-Зіньків (Червонозаводське-Зіньків), Заводське-Охтирка (Червонозаводське-Охтирка), Заводське-Богодухів (Червонозаводське-Богодухів), Заводське-Харків (Червонозаводське-Харків);
із Гадяча - Гадяч-Зіньків, Гадяч-Охтирка, Гадяч-Богодухів, Гадяч-Харків;
із Зінькова - Зіньків-Охтирка, Зіньків-Богодухів, Зіньків-Харків;
із інших населених пунктів - Токарі-Гадяч, Токарі-Харків, Пучківщина-Гадяч, Пучківщина-Харків, Долинка-Гадяч, Долинка-Харків, Степове-Гадяч (Жовтневе-Гадяч), Степове-Харків (Жовтневе-Харків), Новоселівка-Гадяч, Новоселівка-Харків, Петрівка-Роменська-Гадяч, Петрівка-Роменська-Харків.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Лохвиці, Гадяча, Зінькова та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛОХВИЦІ до ХАРКОВА

ЧОРНУХИ-ХАРКІВ


2015-2018