Автобус ВИСОКЕ-ПОЛТАВА

через Зіньків, Опішню


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Високе Зіньківський район A
07:30 Удовиченки Зіньківський район B
07:35 Левченки Зіньківський район C
07:40 Руденки-Гончарі Зіньківський район D
07:45 Тарасівка Зіньківський район E
08:00 Зіньків АС місто Зіньків F
08:10 Шилівка Зіньківський район G
08:55 Опішня АС Зіньківський район H
09:10 Великі Будища Диканський район I
09:35 Тахтаулове Полтавський район
09:55 Полтава АС-2 місто Полтава J
Рейс виконується щоденно, крім неділі.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 105 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ВИСОКЕ

Автобус Високе-Полтава з’єднує населені пункти Зіньківщини із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Зіньківським, Диканським та Полтавським. Відстань між Високим та Полтавою становить понад 100 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Високе-Полтава: Удовиченки, Левченки, Руденки-Гончарі, Тарасівка, Зіньків, Шилівка, Опішня, Великі Будища та Тахтаулове. Повна тривалість поїздки складе понад 2 години. В обласному центрі автобус прибуває на АС-2 на Шевченка.





Скориставшись автобусом Високе-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Високого - Високе-Удовиченки, Високе-Левченки, Високе-Руденки-Гончарі, Високе-Тарасівка, Високе-Зіньків, Високе-Шилівка, Високе-Опішня, Високе-Великі Будища, Високе-Тахтаулове, Високе-Полтава;
із Удовиченків - Удовиченки-Левченки, Удовиченки-Руденки-Гончарі, Удовиченки-Тарасівка, Удовиченки-Зіньків, Удовиченки-Шилівка, Удовиченки-Опішня, Удовиченки-Великі Будища, Удовиченки-Тахтаулове, Удовиченки-Полтава;
із Левченків - Левченки-Руденки-Гончарі, Левченки-Тарасівка, Левченки-Зіньків, Левченки-Шилівка, Левченки-Опішня, Левченки-Великі Будища, Левченки-Тахтаулове, Левченки-Полтава;
із Руденків-Гончарів - Руденки-Гончарі-Тарасівка, Руденки-Гончарі-Зіньків, Руденки-Гончарі-Шилівка, Руденки-Гончарі-Опішня, Руденки-Гончарі-Великі Будища, Руденки-Гончарі-Тахтаулове, Руденки-Гончарі-Полтава;
із Тарасівки - Тарасівка-Зіньків, Тарасівка-Шилівка, Тарасівка-Опішня, Тарасівка-Великі Будища, Тарасівка-Тахтаулове, Тарасівка-Полтава;
із Зінькова - Зіньків-Шилівка, Зіньків-Опішня, Зіньків-Великі Будища, Зіньків-Тахтаулове, Зіньків-Полтава;
із Шилівки - Шилівка-Опішня, Шилівка-Великі Будища, Шилівка-Тахтаулове, Шилівка-Полтава;
із Опішні - Опішня-Великі Будища, Опішня-Тахтаулове, Опішня-Полтава;
із Великих Будищ - Великі Будища-Тахтаулове, Великі Будища-Полтава.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Зінькова, Опішні та Полтави.


2015-2020