Автобус ВИСОКЕ-ПОЛТАВА

через Зіньків, Опішню

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Високе Зіньківський район A
07:30 Удовиченки Зіньківський район B
07:35 Левченки Зіньківський район C
07:40 Руденки-Гончарі Зіньківський район D
07:45 Тарасівка Зіньківський район E
08:00 Зіньків АС місто Зіньків F
08:10 Шилівка Зіньківський район G
08:55 Опішня АС Зіньківський район H
09:10 Великі Будища Диканський район I
09:35 Тахтаулове Полтавський район
09:45 Полтава АС-3 місто Полтава J
Рейс виконується щоденно, крім п’ятниці та неділі. Можливі автобуси на маршрутах: ГАЗель, ПАЗ (22 місця). Протяжність складає 105 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ВИСОКЕ


2015-2017