Автобус ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА

через Глобине, Семимогили, Степове, Великі Кринки, Іванове Селище, Зубані, Рокиту, Попове, Мостовівщину, Красногорівку, Білоцерківку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:30 Градизьк АС Кременчуцький район A
06:00 Глобине місто Глобине B
06:10 Семимогили Кременчуцький район C
06:15 Степове Кременчуцький район
06:20 Великі Кринки Кременчуцький район D
06:35 Іванове Селище Кременчуцький район E
06:40 Зубані Кременчуцький район
06:45 Рокита Миргородський район F
06:50 Попове Миргородський район
06:55 Мостовівщина Миргородський район G
07:00 Красногорівка Миргородський район
07:05 Білоцерківка Миргородський район H
07:30 Решетилівка (а/т Київ-Харків) місто Решетилівка I
08:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується по понеділках, вівторках, четвергах, п’ятницях та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 145 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ГРАДИЗЬК

Автобус Градизьк-Полтава з’єднує другий за величиною населений пункт Глобинщини - селище міського типу Градизьк із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Кременчуцьким, Миргородським та Полтавським. Відстань між Градизьком та Полтавою становить 145 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Глобине та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 2,5 години. Із Градизька автобус відправляється зранку. У Полтаві маршрутка прибуває на автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Градизьк-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Градизька - Градизьк-Глобине, Градизьк-Семимогили, Градизьк-Степове, Градизьк-Великі Кринки, Градизьк-Іванове Селище, Градизьк-Зубані, Градизьк-Рокита, Градизьк-Попове, Градизьк-Мостовівщина, Градизьк-Красногорівка, Градизьк-Білоцерківка, Градизьк-Решетилівка, Градизьк-Полтава;
із Глобиного - Глобине-Семимогили, Глобине-Степове, Глобине-Великі Кринки, Глобине-Іванове Селище, Глобине-Зубані, Глобине-Рокита, Глобине-Попове, Глобине-Мостовівщина, Глобине-Красногорівка, Глобине-Білоцерківка, Глобине-Решетилівка, Глобине-Полтава;
із Семимогил - Семимогили-Степове, Семимогили-Великі Кринки, Семимогили-Іванове Селище, Семимогили-Зубані, Семимогили-Рокита, Семимогили-Попове, Семимогили-Мостовівщина, Семимогили-Красногорівка, Семимогили-Білоцерківка, Семимогили-Решетилівка, Семимогили-Полтава;
із інших населених пунктів - Степове-Решетилівка, Степове-Полтава, Великі Кринки-Решетилівка, Великі Кринки-Полтава, Іванове Селище-Решетилівка, Іванове Селище-Полтава, Зубані-Решетилівка, Зубані-Полтава, Рокита-Решетилівка, Рокита-Полтава, Попове-Решетилівка, Попове-Полтава, Мостовівщина-Решетилівка, Мостовівщина-Полтава, Красногорівка-Решетилівка, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Градизька та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ГРАДИЗЬКА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Решетилівку

ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

2015-2020