Автобус ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА

через Глобине, Семимогили, Степове, Великі Кринки, Іванове Селище, Зубані, Рокиту, Попове, Мостовівщину, Красногорівку, Білоцерківку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:30 09:20 Градизьк АС Глобинський район A
06:00 10:00 Глобине АС місто Глобине B
06:15 10:20 Семимогили Глобинський район C
06:20 10:25 Степове Глобинський район
06:30 10:35 Великі Кринки Глобинський район D
06:40 10:45 Іванове Селище Глобинський район E
06:45 10:50 Зубані Глобинський район
06:55 11:00 Рокита Великобагачанський район F
07:00 11:05 Попове Великобагачанський район
07:05 11:10 Мостовівщина Великобагачанський район G
07:15 11:20 Красногорівка Великобагачанський район
07:25 11:30 Білоцерківка Великобагачанський район H
07:55 12:00 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
08:30 12:40 Полтава АВ місто Полтава J
ПН.-ПТ. щоденно періодичність
Перший рейс виконується по буднях, другий - щоденно.
Можливі автобуси на маршрутах: Богдан.
Протяжність складає 145 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГРАДИЗЬК

Автобус Градизьк-Полтава з’єднує другий за величиною населений пункт Глобинщини - селище міського типу Градизьк із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Глобинським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Градизьком та Полтавою становить 145 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Глобине та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 3 години. Із Градизька перший рейс відправляється по буднях, другий - щоденно. У Полтаві автобуси прибувають на автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Градизьк-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Градизька - Градизьк-Глобине, Градизьк-Семимогили, Градизьк-Степове, Градизьк-Великі Кринки, Градизьк-Іванове Селище, Градизьк-Зубані, Градизьк-Рокита, Градизьк-Попове, Градизьк-Мостовівщина, Градизьк-Красногорівка, Градизьк-Білоцерківка, Градизьк-Решетилівка, Градизьк-Полтава;
із Глобиного - Глобине-Семимогили, Глобине-Степове, Глобине-Великі Кринки, Глобине-Іванове Селище, Глобине-Зубані, Глобине-Рокита, Глобине-Попове, Глобине-Мостовівщина, Глобине-Красногорівка, Глобине-Білоцерківка, Глобине-Решетилівка, Глобине-Полтава;
із Семимогил - Семимогили-Степове, Семимогили-Великі Кринки, Семимогили-Іванове Селище, Семимогили-Зубані, Семимогили-Рокита, Семимогили-Попове, Семимогили-Мостовівщина, Семимогили-Красногорівка, Семимогили-Білоцерківка, Семимогили-Решетилівка, Семимогили-Полтава;
із інших населених пунктів - Степове-Решетилівка, Степове-Полтава, Великі Кринки-Решетилівка, Великі Кринки-Полтава, Іванове Селище-Решетилівка, Іванове Селище-Полтава, Зубані-Решетилівка, Зубані-Полтава, Рокита-Решетилівка, Рокита-Полтава, Попове-Решетилівка, Попове-Полтава, Мостовівщина-Решетилівка, Мостовівщина-Полтава, Красногорівка-Решетилівка, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Градизька, Глобиного та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ГРАДИЗЬКА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Решетилівку
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА


2015-2018