Автобус ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА

через Глобине, Семимогили, Степове, Великі Кринки, Іванове Селище, Зубані, Рокиту, Попове, Мостовівщину, Красногорівку, Білоцерківку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:30 09:20 Градизьк АС Глобинський район A
06:00 10:00 Глобине АС місто Глобине B
06:15 10:20 Семимогили Глобинський район C
06:20 10:25 Степове Глобинський район
06:30 10:35 Великі Кринки Глобинський район D
06:40 10:45 Іванове Селище Глобинський район E
06:45 10:50 Зубані Глобинський район
06:55 11:00 Рокита Великобагачанський район F
07:00 11:05 Попове Великобагачанський район
07:05 11:10 Мостовівщина Великобагачанський район G
07:15 11:20 Красногорівка Великобагачанський район
07:25 11:30 Білоцерківка Великобагачанський район H
07:55 12:00 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район I
08:30 12:40 Полтава АВ місто Полтава J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Богдан. Протяжність складає 145 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГРАДИЗЬК

Інші рейси, якими можна доїхати із ГРАДИЗЬКА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Решетилівку
ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА


2015-2017