Автобус ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА

через Глобине, Семимогили, Степове, Великі Кринки, Іванове Селище, Зубані, Рокиту, Попове, Мостовівщину, Красногорівку, Білоцерківку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
09:20 11:30 Градизьк АС Глобинський район A
10:00 12:15 Глобине АС місто Глобине B
10:20 12:35 Семимогили Глобинський район C
10:25 12:45 Степове Глобинський район
10:35 12:50 Великі Кринки Глобинський район D
10:45 13:05 Іванове Селище Глобинський район E
10:50 13:10 Зубані Глобинський район
11:00 13:20 Рокита Великобагачанський район F
11:05 13:25 Попове Великобагачанський район
11:10 13:30 Мостовівщина Великобагачанський район G
11:20 13:40 Красногорівка Великобагачанський район
11:30 13:45 Білоцерківка Великобагачанський район H
12:00 14:15 Решетилівка (а/т Київ-Харків) місто Решетилівка I
12:40 14:50 Полтава АВ місто Полтава J
щоденно п’ятниця періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоп’ятниці.
Можливі автобуси на маршруті: ЛАЗ.
Протяжність складає 145 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ГРАДИЗЬК

Автобус Градизьк-Полтава з’єднує другий за величиною населений пункт Глобинщини - селище міського типу Градизьк із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Глобинським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Градизьком та Полтавою становить 145 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Глобине та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 3 години. Із Градизька перший рейс відправляється щоденно, другий - по п’ятницях. У Полтаві автобуси прибувають на автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Градизьк-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Градизька - Градизьк-Глобине, Градизьк-Семимогили, Градизьк-Степове, Градизьк-Великі Кринки, Градизьк-Іванове Селище, Градизьк-Зубані, Градизьк-Рокита, Градизьк-Попове, Градизьк-Мостовівщина, Градизьк-Красногорівка, Градизьк-Білоцерківка, Градизьк-Решетилівка, Градизьк-Полтава;
із Глобиного - Глобине-Семимогили, Глобине-Степове, Глобине-Великі Кринки, Глобине-Іванове Селище, Глобине-Зубані, Глобине-Рокита, Глобине-Попове, Глобине-Мостовівщина, Глобине-Красногорівка, Глобине-Білоцерківка, Глобине-Решетилівка, Глобине-Полтава;
із Семимогил - Семимогили-Степове, Семимогили-Великі Кринки, Семимогили-Іванове Селище, Семимогили-Зубані, Семимогили-Рокита, Семимогили-Попове, Семимогили-Мостовівщина, Семимогили-Красногорівка, Семимогили-Білоцерківка, Семимогили-Решетилівка, Семимогили-Полтава;
із інших населених пунктів - Степове-Решетилівка, Степове-Полтава, Великі Кринки-Решетилівка, Великі Кринки-Полтава, Іванове Селище-Решетилівка, Іванове Селище-Полтава, Зубані-Решетилівка, Зубані-Полтава, Рокита-Решетилівка, Рокита-Полтава, Попове-Решетилівка, Попове-Полтава, Мостовівщина-Решетилівка, Мостовівщина-Полтава, Красногорівка-Решетилівка, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Градизька, Глобиного та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ГРАДИЗЬКА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Решетилівку

ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА

2015-2020