Автобус ГЛОБИНЕ-ПОЛТАВА

через Семимогили, Степове, Великі Кринки, Іванове Селище, Зубані, Рокиту, Попове, Мостовівщину, Красногорівку, Білоцерківку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:05 Глобине АС місто Глобине A
05:30 Семимогили Глобинський район
05:35 Степове Глобинський район B
05:40 Великі Кринки Глобинський район C
06:00 Іванове Селище Глобинський район D
06:05 Зубані Глобинський район E
06:15 Рокита Великобагачанський район F
06:20 Попове Великобагачанський район G
06:25 Мостовівщина Великобагачанський район H
06:35 Красногорівка Великобагачанський район
06:45 Білоцерківка Великобагачанський район I
07:30 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
08:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: ГАЗель. Протяжність складає 120 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГЛОБИНЕ

Інші рейси, якими можна доїхати із ГЛОБИНОГО до ПОЛТАВИ

ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Градизьк
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Манжелію


2015-2017