Автобус ГЛОБИНЕ-ПОЛТАВА

через Семимогили, Степове, Великі Кринки, Іванове Селище, Зубані, Рокиту, Попове, Мостовівщину, Красногорівку, Білоцерківку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:05 Глобине АС місто Глобине A
05:30 Семимогили Глобинський район
05:35 Степове Глобинський район B
05:40 Великі Кринки Глобинський район C
06:00 Іванове Селище Глобинський район D
06:05 Зубані Глобинський район E
06:15 Рокита Великобагачанський район F
06:20 Попове Великобагачанський район G
06:25 Мостовівщина Великобагачанський район H
06:35 Красногорівка Великобагачанський район
06:45 Білоцерківка Великобагачанський район I
07:30 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
08:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується щоденно, крім неділі.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (16 місць).
Протяжність складає 120 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГЛОБИНЕ

Автобус Глобине-Полтава з’єднує 13-тисячний районний центр Полтавщини - місто Глобине із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Глобинським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Глобиним та Полтавою становить 120 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Глобине-Полтава: Великі Кринки, Іванове Селище, Зубані, Рокита, Красногорівка, Білоцерківка та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе 3 години. Із Глобиного автобус відправляється зранку, у Полтаві - прибуває на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Глобине-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Глобиного - Глобине-Семимогили, Глобине-Степове, Глобине-Великі Кринки, Глобине-Іванове Селище, Глобине-Зубані, Глобине-Рокита, Глобине-Попове, Глобине-Мостовівщина, Глобине-Красногорівка, Глобине-Білоцерківка, Глобине-Решетилівка, Глобине-Полтава;
із Великих Кринок - Великі Кринки-Іванове Селище, Великі Кринки-Зубані, Великі Кринки-Рокита, Великі Кринки-Попове, Великі Кринки-Мостовівщина, Великі Кринки-Красногорівка, Великі Кринки-Білоцерківка, Великі Кринки-Решетилівка, Великі Кринки-Полтава;
з Іванового Селища - Іванове Селище-Зубані, Іванове Селище-Рокита, Іванове Селище-Попове, Іванове Селище-Мостовівщина, Іванове Селище-Красногорівка, Іванове Селище-Білоцерківка, Іванове Селище-Решетилівка, Іванове Селище-Полтава;
із Зубанів - Зубані-Рокита, Зубані-Попове, Зубані-Мостовівщина, Зубані-Красногорівка, Зубані-Білоцерківка, Зубані-Решетилівка, Зубані-Полтава;
із Рокити - Рокита-Попове, Рокита-Мостовівщина, Рокита-Красногорівка, Рокита-Білоцерківка, Рокита-Решетилівка, Рокита-Полтава;
з інших населених пунктів - Семимогили-Полтава, Степове-Полтава, Попове-Полтава, Мостовівщина-Полтава, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Полтава, Решетилівка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Глобиного та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ГЛОБИНОГО до ПОЛТАВИ

ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ГРАДИЗЬК-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-МАНЖЕЛІЯ-ПОЛТАВА


2015-2018