Автобус ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ЛЕБЕДИН

через Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Полтаву, Опішню, Зіньків, Гадяч, Липову Долину

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:40 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область A
11:40 Петриківка АС Дніпропетровська область B
12:05 Могилів Дніпропетровська область
12:10 Китайгород Дніпропетровська область
12:25 Царичанка АС Дніпропетровська область C
12:35 Ляшківка Дніпропетровська область
12:45 Бродщина Полтавська область
12:55 Красне Полтавська область
13:10 Кобеляки АС Полтавська область D
15:10 Полтава АВ Полтавська область E
16:15 Опішня АС Полтавська область F
17:05 Зіньків АС Полтавська область G
18:10 Гадяч АС Полтавська область H
18:50 Липова Долина АС Сумська область I
19:20 Підставки Сумська область
19:25 Синівка Сумська область
19:30 Подільки Сумська область
19:55 Червлене Сумська область
20:10 Лебедин АС Сумська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ (29 місць), Еталон (30 місць). Протяжність складає 400 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛЕБЕДИН-ДНІПРОПЕТРОВСЬК


2015-2017