Автобус ДНІПРО-ЛЕБЕДИН (ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ЛЕБЕДИН)

через Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Полтаву, Опішню, Зіньків, Гадяч, Липову Долину

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:40 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
11:40 Петриківка АС Дніпропетровська область B
12:05 Могилів Дніпропетровська область
12:10 Китайгород Дніпропетровська область
12:25 Царичанка АС Дніпропетровська область C
12:35 Ляшківка Дніпропетровська область
12:45 Бродщина Полтавська область
12:55 Красне Полтавська область
13:10 Кобеляки АС Полтавська область D
15:10 Полтава АВ Полтавська область E
16:15 Опішня АС Полтавська область F
17:05 Зіньків АС Полтавська область G
18:10 Гадяч АС Полтавська область H
18:50 Липова Долина АС Сумська область I
19:20 Підставки Сумська область
19:25 Синівка Сумська область
19:30 Подільки Сумська область
19:55 Червлене Сумська область
20:10 Лебедин АС Сумська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць), Еталон (30 місць).
Протяжність складає 400 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЛЕБЕДИН-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Лебедин (Дніпропетровськ-Лебедин) з’єднує найбільше місто Центральної України - Дніпро із районним центром на півдні Сумщини - містом Лебедин. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Полтавською та Сумською. Відстань між Дніпром та Лебедином становить 400 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Петриківка, Царичанка, Кобеляки, Полтава, Опішня, Зіньків, Гадяч та Липова Долина. Повна тривалість поїздки складе 9,5 годин. У Дніпрі автобус відправляється у першій половині дня із центрального автовокзалу.





Скориставшись автобусом Дніпро-Лебедин, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:

із Дніпра - Дніпро-Петриківка, Дніпро-Могилів, Дніпро-Китайгород, Дніпро-Царичанка, Дніпро-Ляшківка, Дніпро-Кобеляки, Дніпро-Полтава, Дніпро-Опішня, Дніпро-Зіньків, Дніпро-Гадяч, Дніпро-Липова Долина, Дніпро-Лебедин;
із Петриківки - Петриківка-Могилів, Петриківка-Китайгород, Петриківка-Царичанка, Петриківка-Кобеляки, Петриківка-Полтава, Петриківка-Опішня, Петриківка-Зіньків, Петриківка-Гадяч, Петриківка-Липова Долина, Петриківка-Лебедин;
із Царичанки - Царичанка-Ляшківка, Царичанка-Бродщина, Царичанка-Красне, Царичанка-Кобеляки, Царичанка-Полтава, Царичанка-Опішня, Царичанка-Зіньків, Царичанка-Гадяч, Царичанка-Липова Долина, Царичанка-Лебедин;

із Кобеляк - Кобеляки-Полтава, Кобеляки-Опішня, Кобеляки-Зіньків, Кобеляки-Гадяч, Кобеляки-Липова Долина, Кобеляки-Лебедин;
із Полтави - Полтава-Опішня, Полтава-Зіньків, Полтава-Гадяч, Полтава-Липова Долина, Полтава-Лебедин;
із Опішні - Опішня-Зіньків, Опішня-Гадяч, Опішня-Липова Долина, Опішня-Лебедин;
із Зінькова - Зіньків-Гадяч, Зіньків-Липова Долина, Зіньків-Лебедин;
із Гадяча - Гадяч-Липова Долина, Гадяч-Лебедин;

із Липової Долини - Липова Долина-Підставки, Липова Долина-Синівка, Липова Долина-Подільки, Липова Долина-Червлене, Липова Долина-Лебедин.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Петриківки, Царичанки, Кобеляк, Полтави, Опішні, Зінькова, Гадяча, Липової Долини та Лебедина.


2015-2018