Автобус КРИВИЙ РІГ-ПОЛТАВА

через Софіївку, Кринички, Дніпродзержинськ, Петриківку, Царичанку, Кобеляки

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:00 14:45 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область A
07:45 15:30 Софіївка АС Дніпропетровська область B
08:00 15:45 Любимівка Дніпропетровська область
08:20 15:55 Малософіївка Дніпропетровська область
08:30 16:05 Затишне Дніпропетровська область
08:35 16:10 Преображенка Дніпропетровська область C
09:00 16:20 Кринички АС Дніпропетровська область D
09:45 16:50 Дніпродзержинськ АС-1 Дніпропетровська область E
10:20 17:20 Петриківка АС Дніпропетровська область F
10:30 17:45 Могилів Дніпропетровська область G
10:35 17:50 Китайгород Дніпропетровська область
11:00 18:00 Царичанка АС Дніпропетровська область H
11:10 Ляшківка Дніпропетровська область
11:15 Бродщина Полтавська область
11:30 Красне Полтавська область
11:40 18:25 Кобеляки АС Полтавська область I
13:00 19:40 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Mercedes (18 місць), Еталон (28 місць). Протяжність складає 290 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРИВИЙ РІГ

Інші рейси, якими можна доїхати із КРИВОГО РОГУ до ПОЛТАВИ

КРИВИЙ РІГ-СУМИ


2015-2017