Автобус КРИВИЙ РІГ-ПОЛТАВА

через Софіївку, Кринички, Кам’янське, Петриківку, Царичанку, Кобеляки

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:00 14:45 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область A
07:45 15:30 Софіївка АС Дніпропетровська область B
08:00 15:40 Любимівка Дніпропетровська область
08:20 15:50 Малософіївка Дніпропетровська область
08:30 16:00 Затишне Дніпропетровська область
08:35 16:05 Преображенка Дніпропетровська область C
09:00 16:20 Кринички АС Дніпропетровська область D
09:45 16:50 Кам’янське АС-1 Дніпропетровська область E
10:20 17:20 Петриківка АС Дніпропетровська область F
10:30 17:45 Могилів Дніпропетровська область G
10:35 17:50 Китайгород Дніпропетровська область
11:00 18:00 Царичанка АС Дніпропетровська область H
11:10 Ляшківка Дніпропетровська область
11:15 Бродщина Полтавська область
11:30 Красне Полтавська область
11:40 18:25 Кобеляки АС Полтавська область I
13:00 19:40 Полтава АВ Полтавська область J
щоденно Пн.Вт.Чт.-Нд. періодичність
Ранковий рейс виконується щоденно, вечірній - щоденно, крім середи.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (16 місць), Еталон (30 місць).
Протяжність складає 290 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-КРИВИЙ РІГ

Автобус Кривий Ріг-Полтава з’єднує найдовше місто країни - Кривий Ріг із сусіднім обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією Дніпропетровської та Полтавської областей. Відстань між Кривим Рогом та Полтавою становить близько 300 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кривий Ріг-Полтава: Софіївка, Кринички, Кам’янське, Петриківка, Царичанка та Кобеляки. Повна тривалість поїздки складе 5-6 годин. Із Кривого Рогу автобус відправляється зранку та в обідню пору від АС-1, у Полтаві - прибуває на головний автовокзал міста.





Скориставшись автобусом Кривий Ріг-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Софіївка, Кривий Ріг-Любимівка, Кривий Ріг-Малософіївка, Кривий Ріг-Затишне, Кривий Ріг-Преображенка, Кривий Ріг-Кринички, Кривий Ріг-Кам’янське, Кривий Ріг-Петриківка, Кривий Ріг-Могилів, Кривий Ріг-Китайгород, Кривий Ріг-Царичанка, Кривий Ріг-Ляшківка, Кривий Ріг-Бродщина, Кривий Ріг-Красне, Кривий Ріг-Кобеляки, Кривий Ріг-Полтава;
із Софіївки - Софіївка-Любимівка, Софіївка-Малософіївка, Софіївка-Затишне, Софіївка-Преображенка, Софіївка-Кринички, Софіївка-Кам’янське, Софіївка-Петриківка, Софіївка-Могилів, Софіївка-Китайгород, Софіївка-Царичанка, Софіївка-Ляшківка, Софіївка-Бродщина, Софіївка-Красне, Софіївка-Кобеляки, Софіївка-Полтава;
із Криничок - Кринички-Кам’янське, Кринички-Петриківка, Кринички-Могилів, Кринички-Китайгород, Кринички-Царичанка, Кринички-Ляшківка, Кринички-Бродщина, Кринички-Красне, Кринички-Кобеляки, Кринички-Полтава;
із Кам’янського - Кам’янське-Петриківка, Кам’янське-Могилів, Кам’янське-Китайгород, Кам’янське-Царичанка, Кам’янське-Ляшківка, Кам’янське-Бродщина, Кам’янське-Красне, Кам’янське-Кобеляки, Кам’янське-Полтава;
із Петриківки - Петриківка-Могилів, Петриківка-Китайгород, Петриківка-Царичанка, Петриківка-Ляшківка, Петриківка-Бродщина, Петриківка-Красне, Петриківка-Кобеляки, Петриківка-Полтава;
із Кобеляк - Кобеляки-Полтава.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Кривого Рогу, Софіївки, Криничок, Кам’янського, Петриківки, Царичанки, Кобеляк та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із КРИВОГО РОГУ до ПОЛТАВИ

КРИВИЙ РІГ-СУМИ


2015-2019