Автобус КОБЕЛЯКИ-КРЕМЕНЧУК

через Лебедине, Сухе, Шенгури, Вібли, Коваленківку, Дабинівку, Комендантівку, Кобелячок, Пришиб, Єристівку, Гору, Горішні Плавні


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:10 Кобеляки АС місто Кобеляки A
12:30 Лебедине (Кірове) Кобеляцький район B
12:40 Сухе Кобеляцький район
12:45 Шенгури Кобеляцький район C
12:50 Вібли Кобеляцький район
12:55 Коваленківка Кобеляцький район D
13:05 Дабинівка Кобеляцький район E
13:10 Комендантівка Кобеляцький район F
13:25 Кобелячок Кременчуцький район G
13:35 Пришиб Кременчуцький район H
13:45 Єристівка Кременчуцький район
13:50 Гора Горішньоплавнівська м/р
14:20 Горішні Плавні АС місто Горішні Плавні I
14:55 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується по п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 105 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-КОБЕЛЯКИ

Автобус Кременчук-Кобеляки з’єднує два сусідні районні центри Полтавської області - місто Кобеляки із містом Кременчук. Маршрут автобуса проходить територією Кобеляцького та Кременчуцького районів. Відстань між Кобеляками та Кременчуком становить 105 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Кобеляки-Кременчук: Лебедине, Сухе, Шенгури, Вібли, Коваленківка, Дабинівка, Комендантівка, Кобелячок, Пришиб, Єристівка, Гора та Горішні Плавні. Повна тривалість поїздки складе близько 3 годин. Щоденно на маршруті здійснюється обідній рейс.





Скориставшись автобусом Кобеляки-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кобеляк - Кобеляки-Лебедине, Кобеляки-Сухе, Кобеляки-Шенгури, Кобеляки-Вібли, Кобеляки-Коваленківка, Кобеляки-Дабинівка, Кобеляки-Комендантівка, Кобеляки-Кобелячок, Кобеляки-Пришиб, Кобеляки-Єристівка, Кобеляки-Горішні Плавні, Кобеляки-Кременчук;
із Лебединого - Лебедине-Сухе, Лебедине-Шенгури, Лебедине-Вібли, Лебедине-Коваленківка, Лебедине-Дабинівка, Лебедине-Комендантівка, Лебедине-Кобелячок, Лебедине-Пришиб, Лебедине-Єристівка, Лебедине-Горішні Плавні, Лебедине-Кременчук;
із Сухого - Сухе-Шенгури, Сухе-Вібли, Сухе-Коваленківка, Сухе-Дабинівка, Сухе-Комендантівка, Сухе-Кобелячок, Сухе-Пришиб, Сухе-Єристівка, Сухе-Горішні Плавні, Сухе-Кременчук;
із Шенгурів - Шенгури-Вібли, Шенгури-Коваленківка, Шенгури-Дабинівка, Шенгури-Комендантівка, Шенгури-Кобелячок, Шенгури-Пришиб, Шенгури-Єристівка, Шенгури-Горішні Плавні, Шенгури-Кременчук;
із Вібл - Вібли-Коваленківка, Вібли-Дабинівка, Вібли-Комендантівка, Вібли-Кобелячок, Вібли-Пришиб, Вібли-Єристівка, Вібли-Горішні Плавні, Вібли-Кременчук;
із Коваленківки - Коваленківка-Дабинівка, Коваленківка-Комендантівка, Коваленківка-Кобелячок, Коваленківка-Пришиб, Коваленківка-Єристівка, Коваленківка-Горішні Плавні, Коваленківка-Кременчук;
із Пришиба - Пришиб-Горішні Плавні, Пришиб-Кременчук;
із Горішніх Плавней - Горішні Плавні-Кременчук.


Час відправлення маршрутки Кобеляки-Кременчук по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кобеляк, Горішніх Плавней та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із КОБЕЛЯК до КРЕМЕНЧУКА

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

2015-2020