Автобус КОБЕЛЯКИ-КРЕМЕНЧУК

через Лебедине, Сухе, Шенгури, Вібли, Коваленківку, Дабинівку, Комендантівку, Кобелячок, Салівку, Горішні Плавні

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:00 12:10 Кобеляки АС місто Кобеляки A
05:20 12:30 Лебедине (Кірове) Кобеляцький район B
05:30 12:40 Сухе Кобеляцький район
05:35 12:45 Шенгури Кобеляцький район C
05:40 12:50 Вібли Кобеляцький район
05:45 12:55 Коваленківка Кобеляцький район D
06:00 13:05 Дабинівка Кобеляцький район E
06:10 13:10 Комендантівка Кобеляцький район F
06:25 13:25 Кобелячок Кременчуцький район G
06:45 13:40 Салівка Кременчуцький район H
07:10 14:07 Комсомольськ АС місто Горішні Плавні I
07:45 14:55 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 95 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-КОБЕЛЯКИ


2015-2017