Автобус КОБЕЛЯКИ-КРЕМЕНЧУК

через Лебедине, Сухе, Шенгури, Вібли, Коваленківку, Дабинівку, Комендантівку, Кобелячок, Салівку, Горішні Плавні

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:00 12:10 Кобеляки АС місто Кобеляки A
05:20 12:30 Лебедине (Кірове) Кобеляцький район B
05:30 12:40 Сухе Кобеляцький район
05:35 12:45 Шенгури Кобеляцький район C
05:40 12:50 Вібли Кобеляцький район
05:45 12:55 Коваленківка Кобеляцький район D
06:00 13:05 Дабинівка Кобеляцький район E
06:10 13:10 Комендантівка Кобеляцький район F
06:25 13:25 Кобелячок Кременчуцький район G
06:45 13:40 Салівка Кременчуцький район H
07:10 14:07 Горішні Плавні АС місто Горішні Плавні I
07:45 14:55 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць).
Протяжність складає 95 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-КОБЕЛЯКИ

Автобус Кременчук-Кобеляки з’єднує два сусідні районні центри Полтавської області - місто Кобеляки із містом Кременчук. Маршрут автобуса проходить територією Кобеляцького та Кременчуцького районів. Відстань між Кобеляками та Кременчуком становить 95 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Кобеляки-Кременчук: Лебедине, Сухе, Шенгури, Вібли, Коваленківка, Дабинівка, Комендантівка, Кобелячок, Салівка та Горішні Плавні. Повна тривалість поїздки складе близько 3 годин. Щоденно на маршруті здійснюється по два рейси: зранку та в обідню пору.





Скориставшись автобусом Кобеляки-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кобеляк - Кобеляки-Лебедине, Кобеляки-Сухе, Кобеляки-Шенгури, Кобеляки-Вібли, Кобеляки-Коваленківка, Кобеляки-Дабинівка, Кобеляки-Комендантівка, Кобеляки-Кобелячок, Кобеляки-Салівка, Кобеляки-Горішні Плавні, Кобеляки-Кременчук;
із Лебединого - Лебедине-Сухе, Лебедине-Шенгури, Лебедине-Вібли, Лебедине-Коваленківка, Лебедине-Дабинівка, Лебедине-Комендантівка, Лебедине-Кобелячок, Лебедине-Салівка, Лебедине-Горішні Плавні, Лебедине-Кременчук;
із Сухого - Сухе-Шенгури, Сухе-Вібли, Сухе-Коваленківка, Сухе-Дабинівка, Сухе-Комендантівка, Сухе-Кобелячок, Сухе-Салівка, Сухе-Горішні Плавні, Сухе-Кременчук;
із Шенгурів - Шенгури-Вібли, Шенгури-Коваленківка, Шенгури-Дабинівка, Шенгури-Комендантівка, Шенгури-Кобелячок, Шенгури-Салівка, Шенгури-Горішні Плавні, Шенгури-Кременчук;
із Вібл - Вібли-Коваленківка, Вібли-Дабинівка, Вібли-Комендантівка, Вібли-Кобелячок, Вібли-Салівка, Вібли-Горішні Плавні, Вібли-Кременчук;
із Коваленківки - Коваленківка-Дабинівка, Коваленківка-Комендантівка, Коваленківка-Кобелячок, Коваленківка-Салівка, Коваленківка-Горішні Плавні, Коваленківка-Кременчук;
із Салівки - Салівка-Горішні Плавні, Салівка-Кременчук;
із Горішніх Плавней - Горішні Плавні-Кременчук.


Час відправлення маршрутки Кобеляки-Кременчук по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кобеляк, Горішніх Плавней та Кременчука.


2015-2018