Автобус ДНІПРО-МИРГОРОД

через Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Решетилівку, Велику Багачку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
08:15 Петриківка АС Дніпропетровська область B
08:25 Могилів Дніпропетровська область C
08:30 Китайгород Дніпропетровська область
09:00 Царичанка АС Дніпропетровська область D
09:10 Ляшківка Дніпропетровська область E
09:15 Бродщина Полтавська область
09:30 Красне Полтавська область
09:45 Кобеляки АС Полтавська область F
10:50 Решетилівка Полтавська область G
11:15 Білоцерківка Полтавська область H
11:35 Велика Багачка Полтавська область I
12:00 Миргород АС Полтавська область I
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (19 місць).
Протяжність складає 250 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку МИРГОРОД-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Миргород з’єднує найбільше місто Центральної України - Дніпро із найбільшим курортним містечком Полтавщини - Миргородом. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Дніпропетровською та Полтавською. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Дніпро-Миргород: Петриківка, Царичанка, Кобеляки, Решетилівка та Велика Багачка. Відстань між містами становить 250 км. Повна тривалість поїздки складе близько 5 годин. У Дніпрі автобус відправляється щоранку від головного автовокзалу міста.





Скориставшись автобусом Дніпро-Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Петриківка, Дніпро-Могилів, Дніпро-Китайгород, Дніпро-Царичанка, Дніпро-Ляшківка, Дніпро-Бродщина, Дніпро-Красне, Дніпро-Кобеляки, Дніпро-Решетилівка, Дніпро-Білоцерківка, Дніпро-Велика Багачка, Дніпро-Миргород;
із Петриківки - Петриківка-Могилів, Петриківка-Китайгород, Петриківка-Царичанка, Петриківка-Ляшківка, Петриківка-Бродщина, Петриківка-Красне, Петриківка-Кобеляки, Петриківка-Решетилівка, Петриківка-Білоцерківка, Петриківка-Велика Багачка, Петриківка-Миргород;
із Могилева - Могилів-Китайгород, Могилів-Царичанка, Могилів-Ляшківка, Могилів-Бродщина, Могилів-Красне, Могилів-Кобеляки, Могилів-Решетилівка, Могилів-Білоцерківка, Могилів-Велика Багачка, Могилів-Миргород;
із Китайгорода - Китайгород-Царичанка, Китайгород-Ляшківка, Китайгород-Бродщина, Китайгород-Красне, Китайгород-Кобеляки, Китайгород-Решетилівка, Китайгород-Білоцерківка, Китайгород-Велика Багачка, Китайгород-Миргород;
із Царичанки - Царичанка-Ляшківка, Царичанка-Бродщина, Царичанка-Красне, Царичанка-Кобеляки, Царичанка-Решетилівка, Царичанка-Білоцерківка, Царичанка-Велика Багачка, Царичанка-Миргород;
із Ляшківки - Ляшківка-Бродщина, Ляшківка-Красне, Ляшківка-Кобеляки, Ляшківка-Решетилівка, Ляшківка-Білоцерківка, Ляшківка-Велика Багачка, Ляшківка-Миргород;
із Бродщини - Бродщина-Красне, Бродщина-Кобеляки, Бродщина-Решетилівка, Бродщина-Білоцерківка, Бродщина-Велика Багачка, Бродщина-Миргород;
із Красного - Красне-Кобеляки, Красне-Решетилівка, Красне-Білоцерківка, Красне-Велика Багачка, Красне-Миргород;
із Кобеляк - Кобеляки-Решетилівка, Кобеляки-Білоцерківка, Кобеляки-Велика Багачка, Кобеляки-Миргород;
із Решетилівки - Решетилівка-Білоцерківка, Решетилівка-Велика Багачка, Решетилівка-Миргород;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Велика Багачка, Білоцерківка-Миргород;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Миргород.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса. Час відправлення автобуса по населених пунктах, крім автостанцій, указаний орієнтовний і може відрізнятися від дійсного.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до МИРГОРОДА

НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД

2015-2020