Автобус ДНІПРОПЕТРОВСЬК-МИРГОРОД

через Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Решетилівку, Велику Багачку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Дніпропетровськ АВЦ Дніпропетровська область A
08:15 Петриківка АС Дніпропетровська область B
08:25 Могилів Дніпропетровська область C
08:30 Китайгород Дніпропетровська область
09:00 Царичанка АС Дніпропетровська область D
09:10 Ляшківка Дніпропетровська область E
09:15 Бродщина Полтавська область
09:30 Красне Полтавська область
09:45 Кобеляки АС Полтавська область F
10:50 Решетилівка Полтавська область G
11:15 Білоцерківка Полтавська область H
11:35 Велика Багачка Полтавська область I
12:00 Миргород АС Полтавська область I
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Iveco (27 місць). Протяжність складає 250 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МИРГОРОД-ДНІПРОПЕТРОВСЬК

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до МИРГОРОДА

НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД


2015-2017