Автобус ПРИДНІПРЯНСЬКЕ-ПОЛТАВА (РАДЯНСЬКЕ-ПОЛТАВА)

через Орлик, Кобеляки

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:45 14:15 Придніпрянське (Радянське) Кобеляцький район A
06:00 14:30 Орлик Кобеляцький район B
06:20 14:50 Дашківка Кобеляцький район
06:30 15:00 Деменки Кобеляцький район C
06:50 15:20 Василівка Кобеляцький район D
07:30 16:10 Кобеляки АС місто Кобеляки E
07:40 16:20 Бережнівка Кобеляцький район
07:45 16:25 Бутенки Кобеляцький район F
07:55 16:35 Дрижина Гребля Новосанжарський район G
08:05 16:45 Малий Кобелячок Новосанжарський район H
08:15 16:55 Лелюхівка Новосанжарський район I
09:20 17:35 Полтава АВ місто Полтава J
щоденно ПТ., НД. періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоп’ятниці та щонеділі. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 135 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ПРИДНІПРЯНСЬКЕ


2015-2017