Автобус ПРИДНІПРЯНСЬКЕ-ПОЛТАВА (РАДЯНСЬКЕ-ПОЛТАВА)

через Орлик, Кобеляки

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
05:45 14:15 Придніпрянське (Радянське) Кобеляцький район A
06:00 14:30 Орлик Кобеляцький район B
06:20 14:50 Дашківка Кобеляцький район
06:30 15:00 Деменки Кобеляцький район C
06:50 15:20 Василівка Кобеляцький район D
07:30 16:10 Кобеляки АС місто Кобеляки E
07:40 16:20 Бережнівка Кобеляцький район
07:45 16:25 Бутенки Кобеляцький район F
07:55 16:35 Дрижина Гребля Новосанжарський район G
08:05 16:45 Малий Кобелячок Новосанжарський район H
08:15 16:55 Лелюхівка Новосанжарський район I
09:20 17:35 Полтава АВ місто Полтава J
щоденно ПТ., НД. періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоп’ятниці та щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 135 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ПРИДНІПРЯНСЬКЕ

Автобус Придніпрянське-Полтава (Радянське-Полтава) з’єднує одне з найбільших сіл Кобеляцького району - Придніпрянське (попередня назва - Радянське) із районним центром - містом Кобеляки та обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Кобеляцьким, Новосанжарським та Полтавським. Відстань між Придніпрянським та Полтавою становить 135 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Орлик, Кобеляки, Бутенки, Малий Кобелячок та Лелюхівка. Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. Щоденно на маршруті здійснюється ранковий рейс, у п’ятницю та неділю - додатково вечірній. В обласному центрі автобуси прибувають на головний автовокзал міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Придніпрянське-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Придніпрянського - Придніпрянське-Орлик, Придніпрянське-Дашківка, Придніпрянське-Деменки, Придніпрянське-Василівка, Придніпрянське-Кобеляки, Придніпрянське-Бережнівка, Придніпрянське-Бутенки, Придніпрянське-Дрижина Гребля, Придніпрянське-Малий Кобелячок, Придніпрянське-Лелюхівка, Придніпрянське-Полтава;
із Орлика - Орлик-Дашківка, Орлик-Деменки, Орлик-Василівка, Орлик-Кобеляки, Орлик-Бережнівка, Орлик-Бутенки, Орлик-Дрижина Гребля, Орлик-Малий Кобелячок, Орлик-Лелюхівка, Орлик-Полтава;
із Кобеляк - Кобеляки-Бережнівка, Кобеляки-Бутенки, Кобеляки-Дрижина Гребля, Кобеляки-Малий Кобелячок, Кобеляки-Лелюхівка, Кобеляки-Полтава;
із Бутенок - Бутенки-Дрижина Гребля, Бутенки-Малий Кобелячок, Бутенки-Лелюхівка, Бутенки-Полтава;
із Малого Кобелячка - Малий Кобелячок-Лелюхівка, Малий Кобелячок-Полтава;
із Лелюхівки - Лелюхівка-Полтава;
із інших населених пунктів - Дашківка-Кобеляки, Дашківка-Бутенки, Дашківка-Полтава, Деменки-Кобеляки, Деменки-Бутенки, Деменки-Полтава, Василівка-Кобеляки, Василівка-Бутенки, Василівка-Полтава, Бережнівка-Бутенки, Бережнівка-Полтава, Дрижина Гребля-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кобеляк та Полтави.


2015-2019