Автобус ДНІПРО-ПОЛТАВА

через Петриківку, Царичанку, Кобеляки


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
18:45 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
20:00 Петриківка АС Дніпропетровська область B
20:10 Могилів Дніпропетровська область C
20:15 Китайгород Дніпропетровська область D
20:20 Царичанка АС Дніпропетровська область E
20:30 Ляшківка Дніпропетровська область F
20:35 Бродщина Полтавська область G
20:40 Грицаївка Полтавська область
20:45 Красне Полтавська область H
21:00 Кобеляки АС Полтавська область I
23:10 Полтава АВ Полтавська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (24-26 місць).
Протяжність складає 190 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Полтава (Дніпропетровськ-Полтава) через Кобеляки з’єднує два сусідні обласні центри - місто Дніпро із містом Полтава. Маршрут автобуса пролягає територією двох областей: Дніпропетровською та Полтавською. Відстань від Дніпра до Полтави становить 190 км. Повна тривалість поїздки складе 4,5 години. У Дніпрі автобус відправляється із центрального автовокзалу на Курчатова, у Полтаві прибуває на центральний автовокзал на Алмазному. Рейс здійснюється щоденно. Найбільші населені пункти на шляху слідування - Петриківка, Царичанка та Кобеляки.





Скориставшись автобусом Дніпро-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Петриківка, Дніпро-Могилів, Дніпро-Китайгород, Дніпро-Царичанка, Дніпро-Ляшківка, Дніпро-Бродщина, Дніпро-Красне, Дніпро-Кобеляки, Дніпро-Полтава;
із Петриківки - Петриківка-Могилів, Петриківка-Китайгород, Петриківка-Царичанка, Петриківка-Ляшківка, Петриківка-Бродщина, Петриківка-Красне, Петриківка-Кобеляки, Петриківка-Полтава;
із Могильова - Могилів-Китайгород, Могилів-Царичанка, Могилів-Ляшківка, Могилів-Бродщина, Могилів-Красне, Могилів-Кобеляки, Могилів-Полтава;
із Китайгорода - Китайгород-Царичанка, Китайгород-Ляшківка, Китайгород-Бродщина, Китайгород-Красне, Китайгород-Кобеляки, Китайгород-Полтава;
із Царичанки - Царичанка-Ляшківка, Царичанка-Бродщина, Царичанка-Красне, Царичанка-Кобеляки, Царичанка-Полтава;
із Ляшківки - Ляшківка-Бродщина, Ляшківка-Красне, Ляшківка-Кобеляки, Ляшківка-Полтава;
із Бродщини - Бродщина-Красне, Бродщина-Кобеляки, Бродщина-Полтава;
із Красного - Красне-Кобеляки, Красне-Полтава;
із Кобеляк - Кобеляки-Полтава.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Петриківки, Царичанки, Кобеляк та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до ПОЛТАВИ

БЕРДЯНСЬК-КИЇВ

ДНІПРО-ЛЕБЕДИН

ДНІПРО-ПОЛТАВА через Карлівку

ДНІПРО-ПОЛТАВА через Нехворощу

ДНІПРО-РОМНИ

ЗАПОРІЖЖЯ-ВРОЦЛАВ

ЗАПОРІЖЖЯ-ПРАГА

МАРІУПОЛЬ-КИЇВ

НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД

ХЕРСОН-СУМИ

2015-2020