Автобус ДНІПРО-ПОЛТАВА (ДНІПРОПЕТРОВСЬК-ПОЛТАВА)

через Петриківку, Царичанку, Кобеляки, Нові Санжари

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:40 18:45 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
08:30 20:00 Петриківка АС Дніпропетровська область B
08:50 20:30 Могилів Дніпропетровська область C
09:00 20:35 Китайгород Дніпропетровська область D
09:10 20:42 Царичанка АС Дніпропетровська область E
09:22 20:55 Ляшківка Дніпропетровська область F
09:30 21:05 Бродщина Полтавська область G
09:37 21:15 Грицаївка Полтавська область
09:40 21:25 Красне Полтавська область
09:50 21:40 Кобеляки АС Полтавська область H
10:35 22:25 Нові Санжари АС Полтавська область I
11:10 23:10 Полтава АВ Полтавська область J
щоденно щоденно періодичність
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (17 місць), Еталон (29 місць). Протяжність складає 190 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Полтава (Дніпропетровськ-Полтава) через Кобеляки з’єднує два сусідні обласні центри - місто Дніпро із містом Полтава. Маршрут автобуса пролягає територією двох областей: Дніпропетровською та Полтавською. Відстань від Дніпра до Полтави становить 190 км. Повна тривалість поїздки складе 3,5-4,5 години. У Дніпрі автобуси відправляються із центрального автовокзалу на Курчатова, у Полтаві прибувають на центральний автовокзал на Алмазному. Рейси здійснюються щоденно. Найбільші населені пункти на шляху слідування - Петриківка, Царичанка, Кобеляки та Нові Санжари.





Скориставшись автобусом Дніпро-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Петриківка, Дніпро-Могилів, Дніпро-Китайгород, Дніпро-Царичанка, Дніпро-Ляшківка, Дніпро-Бродщина, Дніпро-Красне, Дніпро-Кобеляки, Дніпро-Нові Санжари, Дніпро-Полтава;
із Петриківки - Петриківка-Могилів, Петриківка-Китайгород, Петриківка-Царичанка, Петриківка-Ляшківка, Петриківка-Бродщина, Петриківка-Красне, Петриківка-Кобеляки, Петриківка-Нові Санжари, Петриківка-Полтава;
із Могильова - Могилів-Китайгород, Могилів-Царичанка, Могилів-Ляшківка, Могилів-Бродщина, Могилів-Красне, Могилів-Кобеляки, Могилів-Нові Санжари, Могилів-Полтава;
із Китайгорода - Китайгород-Царичанка, Китайгород-Ляшківка, Китайгород-Бродщина, Китайгород-Красне, Китайгород-Кобеляки, Китайгород-Нові Санжари, Китайгород-Полтава;
із Царичанки - Царичанка-Ляшківка, Царичанка-Бродщина, Царичанка-Красне, Царичанка-Кобеляки, Царичанка-Нові Санжари, Царичанка-Полтава;
із Ляшківки - Ляшківка-Бродщина, Ляшківка-Красне, Ляшківка-Кобеляки, Ляшківка-Нові Санжари, Ляшківка-Полтава;
із Бродщини - Бродщина-Красне, Бродщина-Кобеляки, Бродщина-Нові Санжари, Бродщина-Полтава;
із Красного - Красне-Кобеляки, Красне-Нові Санжари, Красне-Полтава;
із Кобеляк - Кобеляки-Нові Санжари, Кобеляки-Полтава;
із Нових Санжар - Нові Санжари-Полтава.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Петриківки, Царичанки, Кобеляк, Нових Санжар та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до ПОЛТАВИ

БЕРДЯНСЬК-КИЇВ
ДНІПРО-ЛЕБЕДИН
ДНІПРО-ПОЛТАВА через Карлівку
ДНІПРО-ПОЛТАВА через Нехворощу
ДНІПРО-РОМНИ
КРИВИЙ РІГ-СУМИ
НІКОПОЛЬ-МИРГОРОД
ХЕРСОН-СУМИ


2015-2017