Автобус МИРГОРОД-ХАРКІВ

через Великі Сорочинці, Опішню, Краснокутськ, Богодухів

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:25 14:20 Миргород АС Полтавська область A
07:02 14:55 Великі Сорочинці АС Полтавська область B
07:25 15:20 Баранівка Полтавська область C
07:30 15:30 Михайлики Полтавська область D
08:22 16:18 Опішня АС Полтавська область E
08:35 16:35 Лихачівка Полтавська область
09:05 17:00 Колонтаїв Харківська область F
09:15 17:15 Любівка Харківська область
09:32 17:30 Краснокутськ АС Харківська область G
09:45 17:45 Городнє Харківська область
09:57 17:50 Козіївка Харківська область
10:10 18:10 Полкова Микитівка Харківська область
10:15 18:15 Губарівка Харківська область
10:35 18:38 Богодухів АС Харківська область H
10:55 19:00 Максимівка Харківська область
11:30 19:25 Вільшани Харківська область I
12:00 20:05 Харків АС-2 Харківська область J
ПН., ЧТ.-НД. ВІДМІНЕНО періодичність
Ранковий рейс виконується по днях, вечірній - ВІДМІНЕНО. Можливі автобуси на маршрутах: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 230 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ХАРКІВ-МИРГОРОД


2015-2017