Автобус ГАДЯЧ-ПОЛТАВА

через Великі Сорочинці, Опішню

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:55 Гадяч АС місто Гадяч A
16:00 Червоний Кут Гадяцький район
16:05 Сари Гадяцький район B
16:20 Рашівка Гадяцький район C
16:25 Лисівка Гадяцький район
16:35 Велика Обухівка Миргородський район D
16:45 Савинці Миргородський район E
17:30 Великі Сорочинці АС Миргородський район F
17:50 Михайлики Шишацький район G
17:55 Миколаївка Зіньківський район
18:05 Волошкове Зіньківський район H
18:25 Опішня АС Зіньківський район I
19:20 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується по п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршрутах: Volkswagen, БАЗ, ЛАЗ. Протяжність складає 155 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГАДЯЧ

Інші рейси, якими можна доїхати із ГАДЯЧА до ПОЛТАВИ

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ГАДЯЧ-ПОЛТАВА через Зіньків
ГЛУХІВ-ПОЛТАВА
КОНОТОП-ПОЛТАВА
ЛЕБЕДИН-ДНІПРОПЕТРОВСЬК
ЛЕБЕДИН-ПОЛТАВА
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА
РОМНИ-ПОЛТАВА


2015-2017