Автобус ГАДЯЧ-ПОЛТАВА

через Великі Сорочинці, Опішню

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
15:55 15:55 Гадяч АС місто Гадяч A
16:00 16:00 Червоний Кут Гадяцький район
16:05 16:05 Сари Гадяцький район B
16:15 16:20 Рашівка Гадяцький район C
16:25 16:25 Лисівка Гадяцький район
16:35 16:35 Велика Обухівка Миргородський район D
16:45 16:45 Савинці Миргородський район E
16:55 17:30 Великі Сорочинці АС Миргородський район F
17:20 17:50 Михайлики Шишацький район G
17:25 17:55 Миколаївка Зіньківський район
17:35 18:05 Волошкове Зіньківський район H
17:50 18:25 Опішня АС Зіньківський район I
18:40 19:20 Полтава АВ місто Полтава J
ПН.-ЧТ. ПТ.-НД. періодичність
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 155 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГАДЯЧ

Інші рейси, якими можна доїхати із ГАДЯЧА до ПОЛТАВИ

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ГАДЯЧ-ПОЛТАВА через Зіньків
КОНОТОП-ПОЛТАВА
ЛЕБЕДИН-ДНІПРО
ЛЕБЕДИН-ПОЛТАВА
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА
РОМНИ-ПОЛТАВА


2015-2018