Автобус ГАДЯЧ-ПОЛТАВА

через Великі Сорочинці, Опішню


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
15:55 Гадяч АС місто Гадяч A
16:00 Червоний Кут Гадяцький район
16:05 Сари Гадяцький район B
16:20 Рашівка Гадяцький район C
16:25 Лисівка Гадяцький район
16:35 Велика Обухівка Миргородський район D
16:45 Савинці Миргородський район E
17:30 Великі Сорочинці Миргородський район F
17:50 Михайлики Шишацький район G
17:55 Миколаївка Зіньківський район
18:05 Волошкове Зіньківський район H
18:25 Опішня АС Зіньківський район I
19:20 Полтава АВ місто Полтава J
ПТ.-НД. періодичність
Рейс виконується по п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 150 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ГАДЯЧ

Автобус Гадяч-Полтава через Великі Сорочинці з’єднує місто обласного значення у Полтавській області - Гадяч із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією шести районів: Гадяцьким, Миргородським, Шишацьким, Зіньківським, Диканським та Полтавським. Відстань між містами становить 150 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Полтава-Гадяч: Великі Сорочинці та Опішня. Повна тривалість поїздки складе 3,5 години. Із Гадяча автобус відправляється із АС-1 увечері, у Полтаві - прибуває на головний автовокзал міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Гадяч-Полтава через Великі Сорочинці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Гадяча - Гадяч-Червоний Кут, Гадяч-Сари, Гадяч-Рашівка, Гадяч-Лисівка, Гадяч-Велика Обухівка, Гадяч-Савинці, Гадяч-Великі Сорочинці, Гадяч-Михайлики, Гадяч-Миколаївка, Гадяч-Волошкове, Гадяч-Опішня, Гадяч-Полтава;
із Червоного Кута - Червоний Кут-Сари, Червоний Кут-Рашівка, Червоний Кут-Лисівка, Червоний Кут-Велика Обухівка, Червоний Кут-Савинці, Червоний Кут-Великі Сорочинці, Червоний Кут-Михайлики, Червоний Кут-Миколаївка, Червоний Кут-Волошкове, Червоний Кут-Опішня, Червоний Кут-Полтава;
із Сар - Сари-Рашівка, Сари-Лисівка, Сари-Велика Обухівка, Сари-Савинці, Сари-Великі Сорочинці, Сари-Михайлики, Сари-Миколаївка, Сари-Волошкове, Сари-Опішня, Сари-Полтава;
із Рашівки - Рашівка-Лисівка, Рашівка-Велика Обухівка, Рашівка-Савинці, Рашівка-Великі Сорочинці, Рашівка-Михайлики, Рашівка-Миколаївка, Рашівка-Волошкове, Рашівка-Опішня, Рашівка-Полтава;
із Лисівки - Лисівка-Велика Обухівка, Лисівка-Савинці, Лисівка-Великі Сорочинці, Лисівка-Михайлики, Лисівка-Миколаївка, Лисівка-Волошкове, Лисівка-Опішня, Лисівка-Полтава;
із Великої Обухівки - Велика Обухівка-Савинці, Велика Обухівка-Великі Сорочинці, Велика Обухівка-Михайлики, Велика Обухівка-Миколаївка, Велика Обухівка-Волошкове, Велика Обухівка-Опішня, Велика Обухівка-Полтава;
із Савинець - Савинці-Великі Сорочинці, Савинці-Михайлики, Савинці-Миколаївка, Савинці-Волошкове, Савинці-Опішня, Савинці-Полтава;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Михайлики, Великі Сорочинці-Миколаївка, Великі Сорочинці-Волошкове, Великі Сорочинці-Опішня, Великі Сорочинці-Полтава.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Гадяча, Опішні та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ГАДЯЧА до ПОЛТАВИ

ГАДЯЧ-ПОЛТАВА через Зіньків

КОНОТОП-ПОЛТАВА

ЛЕБЕДИН-ПОЛТАВА

ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА

РОМНИ-ПОЛТАВА

2015-2020