Автобус ГАДЯЧ-КИЇВ

через Заводське, Лохвицю, Пирятин

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:00 Гадяч АС Полтавська область A
06:50 Заводське АС Полтавська область B
07:10 Лохвиця АС Полтавська область C
08:30 Пирятин АС Полтавська область D
08:40 Олександрівка Полтавська область E
08:55 Олексіївка Полтавська область F
09:10 Яготин (а/т Харків-Київ) Київська область G
09:35 Березань (а/т Харків-Київ) Київська область H
10:15 Бориспіль АС Київська область I
10:50 Київ ЦАВ місто Київ J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Toyota (22 місця), Еталон (29 місць). Протяжність складає 280 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-ГАДЯЧ

Автобус Гадяч-Київ з’єднує невеличке місто у Полтавській області - Гадяч зі столицею України - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Полтавською та Київською. Відстань від Гадяча до Києва становить 280 км. Повна тривалість поїздки складатиме близько 5 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування - Заводське (Червонозаводське), Лохвиця, Пирятин і Бориспіль. Із Гадяча автобус відправляється зранку, у Києві прибуває на центральний автовокзал. Рейс виконується щоденно. Маршрут автобуса проходить трьома автомобільними дорогами загального користування державного значення: Т-17-05 (територіальна дорога Лохвиця-Гадяч-Охтирка-КПП Велика Писарівка), Р-60 (регіональна дорога Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин) та М-03 (міжнародна дорога Київ-Харків-Довжанський).

Скориставшись автобусом Гадяч-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Гадяча - Гадяч-Заводське (Гадяч-Червонозаводське), Гадяч-Лохвиця, Гадяч-Пирятин, Гадяч-Бориспіль, Гадяч-Київ;
із Заводського - Заводське-Лохвиця (Червонозаводське-Лохвиця), Заводське-Пирятин (Червонозаводське-Пирятин), Заводське-Бориспіль (Червонозаводське-Бориспіль), Заводське-Київ (Червонозаводське-Київ);
із Лохвиці - Лохвиця-Пирятин, Лохвиця-Бориспіль, Лохвиця-Київ;
із Пирятина - Пирятин-Бориспіль, Пирятин-Київ.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на травень 2017 року) становить: із Гадяча до Заводського - 30 грн., до Лохвиці - 40 грн., до Пирятина - 80 грн., до Києва - 180 грн.; із Пирятина до Борисполя - 60 грн., до Києва - 80 грн.


Рейсовим автобусом Гадяч-Київ можуть скористатися також жителі сіл Полтавської області, які розташовані по маршруту слідування, а саме: Осняги, Сергіївка, Петрівка-Роменська, Новоселівка, Степове (Гадяцького району), Долинка, Пучківщина, Токарі, Млини, Пестичевське, Архипівка (Лохвицького району), Красне, Нова Діброва, Пізники, Ковалі, Кізлівка, Галяве (Чорнухинського району), Високе, Могилівщина, Олександрівка (Пирятинського району), Олексіївка (Гребінківського району).


Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах avtovokzal.pl.ua (Полтавська область) та kyivpasservis.com.ua (Київська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Гадяча, Пирятина та Києва.

Інші рейси, якими можна доїхати із ГАДЯЧА до КИЄВА

ЗІНЬКІВ-КИЇВ


2015-2019