Автобус СВІТЛОВОДСЬК-КИЇВ

через Градизьк, Іркліїв, Золотоношу, Переяслав-Хмельницький, Бориспіль

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
04:45 Світловодськ АС Кіровоградська область A
05:20 Градизьк АС Полтавська область B
05:30 Кагамлик Полтавська область C
05:50 Бугаївка Полтавська область D
06:05 Проценки Полтавська область
06:15 Липове Полтавська область E
06:50 Іркліїв АС Черкаська область F
07:40 Золотоноша АС Черкаська область G
08:50 Переяслав-Хмельницький Київська область H
09:45 Бориспіль Київська область I
10:20 Київ АС Дарниця місто Київ J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Iveco, Shaolin.
Протяжність складає 280 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-СВІТЛОВОДСЬК

Автобус Світловодськ-Київ з’єднує третє за величиною місто Кіровоградської області - Світловодськ зі столицею країни - містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Кіровоградською, Полтавською, Черкаською та Київською. Відстань між Світловодськом та Києвом становить близько 300 км. Найбільші населені пункти, через які слідує маршрутка Світловодськ-Київ: Градизьк, Іркліїв, Золотоноша, Переяслав-Хмельницький та Бориспіль. Повна тривалість поїздки складе 5,5 годин. Зі Світловодська автобус відправляється кожного ранку, у столиці - прибуває на АС «Дарниця».





Скориставшись автобусом Світловодськ-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Світловодська - Світловодськ-Градизьк, Світловодськ-Кагамлик, Світловодськ-Бугаївка, Світловодськ-Проценки, Світловодськ-Липове, Світловодськ-Іркліїв, Світловодськ-Золотоноша, Світловодськ-Переяслав-Хмельницький, Світловодськ-Бориспіль, Світловодськ-Київ;
із Градизька - Градизьк-Кагамлик, Градизьк-Бугаївка, Градизьк-Проценки, Градизьк-Липове, Градизьк-Іркліїв, Градизьк-Золотоноша, Градизьк-Переяслав-Хмельницький, Градизьк-Бориспіль, Градизьк-Київ;
із Кагамлика - Кагамлик-Бугаївка, Кагамлик-Проценки, Кагамлик-Липове, Кагамлик-Іркліїв, Кагамлик-Золотоноша, Кагамлик-Переяслав-Хмельницький, Кагамлик-Бориспіль, Кагамлик-Київ;
із Бугаївки - Бугаївка-Проценки, Бугаївка-Липове, Бугаївка-Іркліїв, Бугаївка-Золотоноша, Бугаївка-Переяслав-Хмельницький, Бугаївка-Бориспіль, Бугаївка-Київ;
із Проценок - Проценки-Липове, Проценки-Іркліїв, Проценки-Золотоноша, Проценки-Переяслав-Хмельницький, Проценки-Бориспіль, Проценки-Київ;
із Липового - Липове-Іркліїв, Липове-Золотоноша, Липове-Переяслав-Хмельницький, Липове-Бориспіль, Липове-Київ;
із Ірклієва - Іркліїв-Золотоноша, Іркліїв-Переяслав-Хмельницький, Іркліїв-Бориспіль, Іркліїв-Київ;
із Золотоноші - Золотоноша-Переяслав-Хмельницький, Золотоноша-Бориспіль, Золотоноша-Київ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Світловодська, Золотоноші та Києва.


2015-2018