Автобус СВІТЛОВОДСЬК-КИЇВ

через Градизьк, Іркліїв, Золотоношу, Переяслав-Хмельницький, Бориспіль

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
04:45 Світловодськ АС Кіровоградська область A
05:20 Градизьк АС Полтавська область B
05:30 Кагамлик Полтавська область C
05:50 Бугаївка Полтавська область D
06:05 Проценки Полтавська область
06:15 Липове Полтавська область E
06:50 Іркліїв АС Черкаська область F
07:40 Золотоноша АС Черкаська область G
08:50 Переяслав-Хмельницький Київська область H
09:45 Бориспіль Київська область I
10:20 Київ АС Дарниця місто Київ J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Iveco, Shaolin. Протяжність складає 280 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КИЇВ-СВІТЛОВОДСЬК


2015-2017