Автобус КРИВИЙ РІГ-ХАРКІВ

через Софіївку, Дніпро, Новомосковськ, Перещепине, Красноград


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:15 12:10 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область A
08:05 12:55 Софіївка АС Дніпропетровська область B
08:20 13:10 Любимівка Дніпропетровська область
08:35 13:25 Малософіївка Дніпропетровська область C
08:45 13:35 Затишне Дніпропетровська область
08:50 13:40 Преображенка Дніпропетровська область
09:10 14:00 Світлогірське Дніпропетровська область D
09:30 14:20 Долинське Дніпропетровська область E
10:45 16:00 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область F
11:45 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область G
12:45 17:45 Перещепине АС Дніпропетровська область H
13:45 18:40 Красноград АС Харківська область I
15:45 20:40 Харків АВ Харківська область J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, Neoplan (49 місць).
Протяжність складає 370 км.
Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ХАРКІВ-КРИВИЙ РІГ

Автобус Кривий Ріг-Харків з’єднує найдовше місто країни - Кривий Ріг із найбільшим містом Слобожанщини - Харковом. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Дніпропетровською та Харківською. Відстань між Кривим Рогом та Харковом становить 370 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Софіївка, Дніпро, Новомосковськ, Перещепине та Красноград. Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин. Із Кривого Рогу автобуси відправляються щоденно зранку та в обідню пору від головного автовокзалу міста, у Дніпрі - заїжджають на автовокзал центральний на Курчатова, у Харкові - прибувають на головний автовокзал міста на проспекті Гагаріна.





Скориставшись автобусом Кривий Ріг-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Софіївка, Кривий Ріг-Любимівка, Кривий Ріг-Малософіївка, Кривий Ріг-Затишне, Кривий Ріг-Преображенка, Кривий Ріг-Світлогірське, Кривий Ріг-Долинське, Кривий Ріг-Дніпро, Кривий Ріг-Новомосковськ, Кривий Ріг-Перещепине, Кривий Ріг-Красноград, Кривий Ріг-Харків;
із Софіївки - Софіївка-Любимівка, Софіївка-Малософіївка, Софіївка-Затишне, Софіївка-Преображенка, Софіївка-Світлогірське, Софіївка-Долинське, Софіївка-Дніпро, Софіївка-Новомосковськ, Софіївка-Перещепине, Софіївка-Красноград, Софіївка-Харків;
із Дніпра - Дніпро-Новомосковськ, Дніпро-Перещепине, Дніпро-Красноград, Дніпро-Харків;
із Новомосковська - Новомосковськ-Перещепине, Новомосковськ-Красноград, Новомосковськ-Харків;
із Перещепиного - Перещепине-Красноград, Перещепине-Харків;
із Краснограда - Красноград-Харків;
з інших населених пунктів - Любимівка-Дніпро, Любимівка-Новомосковськ, Любимівка-Харків, Малософіївка-Дніпро, Малософіївка-Новомосковськ, Малософіївка-Харків, Затишне-Дніпро, Затишне-Новомосковськ, Затишне-Харків, Преображенка-Дніпро, Преображенка-Новомосковськ, Преображенка-Харків, Світлогірське-Дніпро, Світлогірське-Новомосковськ, Світлогірське-Харків, Долинське-Дніпро, Долинське-Новомосковськ, Долинське-Харків.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Кривого Рогу, Софіївки, Дніпра, Новомосковська, Краснограда та Харкова. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса.


2015-2019