Автобус ДНІПРО-ОДЕСА

через Софіївку, Кривий Ріг, Казанку, Новий Буг, Баштанку, Миколаїв, Коблеве


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
08:00 10:55 13:15 22:00 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
09:45 12:40 15:00 23:45 Софіївка АС Дніпропетровська область B
10:00 12:55 15:15 00:00 Новоюлівка Дніпропетровська область
10:05 13:00 15:20 00:05 Авдотівка Дніпропетровська область
10:15 13:10 15:30 00:15 Широке Дніпропетровська область
10:45 13:30 16:05 00:40 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область C
11:30 14:10 16:50 01:20 Михайлівка Миколаївська область
12:00 14:40 18:00 01:40 Казанка АС Миколаївська область D
12:35 15:15 18:35 02:15 Новий Буг АС Миколаївська область E
13:20 15:55 19:10 02:50 Баштанка АС Миколаївська область F
15:00 17:20 20:10 04:20 Миколаїв АВ Миколаївська область G
17:05 18:40 22:05 05:40 Коблеве АС Миколаївська область H
18:00 19:45 23:00 06:50 Одеса АВ Одеська область I
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18, 52 місць), VanHool (47 місць), БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 465 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ОДЕСА-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Одеса з’єднує найбільші міста Центральної та Південної України - Дніпро та Одесу. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Миколаївською та Одеською. Відстань між Дніпром та Одесою становить близько 500 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Дніпро-Одеса: Софіївка, Кривий Ріг, Казанка, Новий Буг, Баштанка, Миколаїв та Коблеве. Повна тривалість поїздки складе 10 годин. На маршруті здійснюється по чотири щоденних рейси. У Дніпрі автобуси відправляються від центрального автовокзалу на Курчатова, в Одесі - прибувають на міжнародний автовокзал на Колонтаївській.





Скориставшись автобусом Дніпро-Одеса, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Софіївка, Дніпро-Новоюлівка, Дніпро-Авдотівка, Дніпро-Широке, Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Михайлівка, Дніпро-Казанка, Дніпро-Новий Буг, Дніпро-Баштанка, Дніпро-Миколаїв, Дніпро-Коблеве, Дніпро-Одеса;
із Софіївки - Софіївка-Новоюлівка, Софіївка-Авдотівка, Софіївка-Широке, Софіївка-Кривий Ріг, Софіївка-Михайлівка, Софіївка-Казанка, Софіївка-Новий Буг, Софіївка-Баштанка, Софіївка-Миколаїв, Софіївка-Коблеве, Софіївка-Одеса;
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Михайлівка, Кривий Ріг-Казанка, Кривий Ріг-Новий Буг, Кривий Ріг-Баштанка, Кривий Ріг-Миколаїв, Кривий Ріг-Коблеве, Кривий Ріг-Одеса;
із Казанки - Казанка-Новий Буг, Казанка-Баштанка, Казанка-Миколаїв, Казанка-Коблеве, Казанка-Одеса;
із Нового Буга - Новий Буг-Баштанка, Новий Буг-Миколаїв, Новий Буг-Коблеве, Новий Буг-Одеса;
із Баштанки - Баштанка-Миколаїв, Баштанка-Коблеве, Баштанка-Одеса;
із Миколаєва - Миколаїв-Коблеве, Миколаїв-Одеса;
із Коблевого - Коблеве-Одеса;
із інших населених пунктів - Новоюлівка-Кривий Ріг, Новоюлівка-Миколаїв, Новоюлівка-Одеса, Авдотівка-Кривий Ріг, Авдотівка-Одеса, Широке-Кривий Ріг, Широке-Одеса, Михайлівка-Казанка, Михайлівка-Миколаїв, Михайлівка-Одеса.


Час відправлення маршрутки по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Дніпра, Софіївки, Кривого Рогу, Нового Буга, Миколаєва, Коблевого та Одеси.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до ОДЕСИ

ХАРКІВ-ОДЕСА

2015-2020