Автобус ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

автобус ВІДМІНЕНО

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті






Час відправлення Станція Регіон На карті
14:00 Харків АС-1 Харківська область A
16:50 Полтава АВ Полтавська область B
19:30 Кременчук АС Полтавська область C
22:15 Черкаси АС-2 Черкаська область D
22:45 Сміла АС Черкаська область E
23:55 Звенигородка Черкаська область F
00:37 Тальне АС Черкаська область
01:50 Умань АВ Черкаська область G
03:00 Гайсин АС Вінницька область H
04:05 Немирів АС Вінницька область
05:05 Вінниця АС-1 Вінницька область I
05:30 Вінниця АС-2 Вінницька область
06:00 Літин Вінницька область
07:20 Хмельницький АВ Хмельницька область J

Автобус Харків-Хмельницький з’єднує два міста країни, які мають найбільші ринки - Харків та Хмельницький. Маршрут автобуса пролягає територією п’яти областей: Харківською, Полтавською, Черкаською, Вінницькою та Хмельницькою. Рейс з’єднує між собою всі обласні центри вказаних областей, а саме Харків, Полтаву, Черкаси, Вінницю та Хмельницький, а також найбільші міста на шляху Кременчук, Смілу та Умань. Відстань між Харковом та Хмельницьким становить 880 км, яку автобус долає за 17 годин. Із Харкова автобус відправляється із головного автовокзалу на Гагаріна о 14 годині, до Хмельницького прибуває на автовокзал №1 о 7 год 20 хв. Вартість проїзду між крайніми станціями складає понад 400 грн.





Скориставшись автобусом, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Кременчук, Харків-Черкаси, Харків-Сміла, Харків-Звенигородка, Харків-Тальне, Харків-Умань, Харків-Гайсин, Харків-Немирів, Харків-Вінниця, Харків-Хмельницький;

із Полтави - Полтава-Кременчук, Полтава-Черкаси, Полтава-Сміла, Полтава-Звенигородка, Полтава-Тальне, Полтава-Умань, Полтава-Гайсин, Полтава-Немирів, Полтава-Вінниця, Полтава-Хмельницький;
із Кременчука - Кременчук-Черкаси, Кременчук-Сміла, Кременчук-Звенигородка, Кременчук-Тальне, Кременчук-Умань, Кременчук-Гайсин, Кременчук-Немирів, Кременчук-Вінниця, Кременчук-Хмельницький;

із Черкас - Черкаси-Сміла, Черкаси-Звенигородка, Черкаси-Тальне, Черкаси-Умань, Черкаси-Гайсин, Черкаси-Немирів, Черкаси-Вінниця, Черкаси-Хмельницький;
зі Звенигородки - Звенигородка-Тальне, Звенигородка-Умань, Звенигородка-Гайсин, Звенигородка-Немирів, Звенигородка-Вінниця, Звенигородка-Хмельницький;
із Тального - Тальне-Умань, Тальне-Гайсин, Тальне-Немирів, Тальне-Вінниця, Тальне-Літин, Тальне-Хмельницький;
із Умані - Умань-Гайсин, Умань-Немирів, Умань-Вінниця, Умань-Хмельницький.


Забронювати та придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах bus.kharkov.ua (Харківська область) та avtovokzal.pl.ua (Полтавська область).


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Харкова, Полтави, Кременчука, Черкас, Звенигородки, Тального, Умані та Хмельницького.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХМЕЛЬНИЦЬКОГО до ХАРКОВА

ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ через Київ
ХАРКІВ-ЧЕРНІВЦІ


2015-2017