Автобус ХЕРСОН-ЗАПОРІЖЖЯ

через Нову Каховку, Каховку, Горностаївку, Велику Лепетиху, Велику Знам’янку, Кам’янка-Дніпровську, Дніпровку, Енергодар, Благовіщенку, Балки, Дніпрорудне, Василівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:20 Херсон АВ Херсонська область A
09:20 Тягинка Херсонська область
10:10 Нова Каховка АС Херсонська область B
10:40 Каховка АС Херсонська область C
11:40 Горностаївка АС Херсонська область D
12:25 Велика Лепетиха АС Херсонська область E
13:25 Велика Знам’янка Запорізька область
13:50 Кам’янка-Дніпровська АС Запорізька область F
14:05 Дніпровка Запорізька область
14:25 Енергодар АС Запорізька область G
14:40 Благовіщенка Запорізька область
14:55 Балки Запорізька область
15:05 Дніпрорудне АС Запорізька область H
15:35 Василівка АС Запорізька область I
16:25 Запоріжжя АВ Запорізька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (45 місць), Volkswagen (18 місць).
Протяжність складає 380 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЗАПОРІЖЖЯ-ХЕРСОН

Автобус Херсон-Запоріжжя з’єднує два обласні центри, які розташувалися на берегах Дніпра - місто Херсон із містом Запоріжжя. Маршрут автобуса проходить територією Херсонської та Запорізької областей. Відстань між містами становить близько 400 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Херсон-Запоріжжя: Нова Каховка, Каховка, Горностаївка, Велика Лепетиха, Велика Знам’янка, Кам’янка-Дніпровська, Дніпровка, Енергодар, Благовіщенка, Балки, Дніпрорудне та Василівка. Повна тривалість поїздки складе 8 годин.





Скориставшись автобусом Херсон-Запоріжжя, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Херсона - Херсон-Тягинка, Херсон-Нова Каховка, Херсон-Каховка, Херсон-Горностаївка, Херсон-Велика Лепетиха, Херсон-Велика Знам’янка, Херсон-Кам’янка-Дніпровська, Херсон-Дніпровка, Херсон-Енергодар, Херсон-Благовіщенка, Херсон-Балки, Херсон-Дніпрорудне, Херсон-Василівка, Херсон-Запоріжжя;
із Нової Каховки - Нова Каховка-Каховка, Нова Каховка-Горностаївка, Нова Каховка-Велика Лепетиха, Нова Каховка-Велика Знам’янка, Нова Каховка-Кам’янка-Дніпровська, Нова Каховка-Дніпровка, Нова Каховка-Енергодар, Нова Каховка-Благовіщенка, Нова Каховка-Балки, Нова Каховка-Дніпрорудне, Нова Каховка-Василівка, Нова Каховка-Запоріжжя;
із Каховки - Каховка-Горностаївка, Каховка-Велика Лепетиха, Каховка-Велика Знам’янка, Каховка-Кам’янка-Дніпровська, Каховка-Дніпровка, Каховка-Енергодар, Каховка-Благовіщенка, Каховка-Балки, Каховка-Дніпрорудне, Каховка-Василівка, Каховка-Запоріжжя;
із Горностаївки - Горностаївка-Велика Лепетиха, Горностаївка-Велика Знам’янка, Горностаївка-Кам’янка-Дніпровська, Горностаївка-Дніпровка, Горностаївка-Енергодар, Горностаївка-Благовіщенка, Горностаївка-Балки, Горностаївка-Дніпрорудне, Горностаївка-Василівка, Горностаївка-Запоріжжя;
із Великої Лепетихи - Велика Лепетиха-Велика Знам’янка, Велика Лепетиха-Кам’янка-Дніпровська, Велика Лепетиха-Дніпровка, Велика Лепетиха-Енергодар, Велика Лепетиха-Благовіщенка, Велика Лепетиха-Балки, Велика Лепетиха-Дніпрорудне, Велика Лепетиха-Василівка, Велика Лепетиха-Запоріжжя.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Херсона, Нової Каховки, Каховки, Горностаївки, Великої Лепетихи, Кам’янка-Дніпровської, Енергодара, Дніпрорудного, Василівки та Запоріжжя.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХЕРСОНА до ЗАПОРІЖЖЯ

МИКОЛАЇВ-ЗАПОРІЖЖЯ

ОДЕСА-ЗАПОРІЖЖЯ

2015-2020