Автобус ШИШАКИ-ПОЛТАВА

через Чернишівку, Маликівщину, Гоголеве, Воронянщину, Нелюбівку, Дейнеківку, Балясне, Попівку, Василівку Диканьку, Тахтаулове


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:10 16:00 Шишаки АС смт Шишаки A
05:15 16:10 Чернишівка Шишацький район B
05:20 16:15 Маликівщина Шишацький район C
05:27 16:30 Гоголеве Шишацький район D
05:30 16:35 Воронянщина Шишацький район E
05:39 16:40 Нелюбівка Диканський район F
05:42 16:45 Дейнеківка Диканський район
05:44 16:50 Балясне Диканський район G
05:48 16:55 Попівка Диканський район
05:55 17:00 Василівка Диканський район H
06:05 17:15 Диканька АС смт Диканька I
06:35 17:45 Тахтаулове Полтавський район
07:05 18:10 Полтава АС-2 місто Полтава J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (22 місця).
Протяжність складає 90 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ШИШАКИ

Автобус Шишаки-Полтава через Гоголеве з’єднує села Шишацького району із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Шишацьким, Диканським та Полтавським. Відстань між Шишаками та Полтавою становить 90 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Шишаки-Полтава: Чернишівка, Маликівщина, Гоголеве, Воронянщина, Нелюбівка, Дейнеківка, Балясне, Попівка, Василівка, Диканька та Тахтаулове. Повна тривалість поїздки складе дві години. Щоденно на маршруті здійснюється ранковий та вечірній рейси.





Скориставшись автобусом Шишаки-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Шишак - Шишаки-Чернишівка, Шишаки-Маликівщина, Шишаки-Гоголеве, Шишаки-Воронянщина, Шишаки-Нелюбівка, Шишаки-Дейнеківка, Шишаки-Балясне, Шишаки-Попівка, Шишаки-Василівка, Шишаки-Диканька, Шишаки-Тахтаулове, Шишаки-Полтава;
із Чернишівки - Чернишівка-Маликівщина, Чернишівка-Гоголеве, Чернишівка-Воронянщина, Чернишівка-Нелюбівка, Чернишівка-Дейнеківка, Чернишівка-Балясне, Чернишівка-Попівка, Чернишівка-Василівка, Чернишівка-Диканька, Чернишівка-Тахтаулове, Чернишівка-Полтава;
із Маликівщини - Маликівщина-Гоголеве, Маликівщина-Воронянщина, Маликівщина-Нелюбівка, Маликівщина-Дейнеківка, Маликівщина-Балясне, Маликівщина-Попівка, Маликівщина-Василівка, Маликівщина-Диканька, Маликівщина-Тахтаулове, Маликівщина-Полтава;
із Гоголевого - Гоголеве-Воронянщина, Гоголеве-Нелюбівка, Гоголеве-Дейнеківка, Гоголеве-Балясне, Гоголеве-Попівка, Гоголеве-Василівка, Гоголеве-Диканька, Гоголеве-Тахтаулове, Гоголеве-Полтава;
із Воронянщини - Воронянщина-Нелюбівка, Воронянщина-Дейнеківка, Воронянщина-Балясне, Воронянщина-Попівка, Воронянщина-Василівка, Воронянщина-Диканька, Воронянщина-Тахтаулове, Воронянщина-Полтава;
із Нелюбівки - Нелюбівка-Дейнеківка, Нелюбівка-Балясне, Нелюбівка-Попівка, Нелюбівка-Василівка, Нелюбівка-Диканька, Нелюбівка-Тахтаулове, Нелюбівка-Полтава;
із Дейнеківки - Дейнеківка-Балясне, Дейнеківка-Попівка, Дейнеківка-Василівка, Дейнеківка-Диканька, Дейнеківка-Тахтаулове, Дейнеківка-Полтава;
із Балясного - Балясне-Попівка, Балясне-Василівка, Балясне-Диканька, Балясне-Тахтаулове, Балясне-Полтава.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Шишак, Диканьки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ШИШАК до ПОЛТАВИ

БАРАНІВКА-ПОЛТАВА

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Пришиб, Диканьку

ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Яреськи

ЯРЕСЬКИ-ПОЛТАВА

2015-2020