Автобус ШИШАКИ-ПОЛТАВА

через Чернишівку, Маликівщину, Гоголеве, Воронянщину, Нелюбівку, Дейнеківку, Балясне, Попівку, Василівку Диканьку, Тахтаулове

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
05:10 16:00 Шишаки АС смт Шишаки A
05:15 16:10 Чернишівка Шишацький район B
05:20 16:15 Маликівщина Шишацький район C
05:27 16:30 Гоголеве Шишацький район D
05:30 16:35 Воронянщина Шишацький район E
05:39 16:40 Нелюбівка Диканський район F
05:42 16:45 Дейнеківка Диканський район
05:44 16:50 Балясне Диканський район G
05:48 16:55 Попівка Диканський район
05:55 17:00 Василівка Диканський район H
06:05 17:15 Диканька АС смт Диканька I
06:35 17:45 Тахтаулове Полтавський район
06:55 18:00 Полтава АС-3 місто Полтава J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Еталон. Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ШИШАКИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ШИШАК до ПОЛТАВИ

БАРАНІВКА-ПОЛТАВА
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Пришиб, Диканьку
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Чернишівку, Диканьку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Пришиб, Диканьку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Сагайдак
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Яреськи
ЯРЕСЬКИ-ПОЛТАВА


2015-2017