Автобус ШИШАКИ-ПОЛТАВА

через Ходосиху, Вишневе, Хвощове, Малу Бузову, Велику Бузову, Низову Яковенщину, Дем’янки, Сагайдак, Поділ

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
08:50 14:00 17:30 18:10 Шишаки АС смт Шишаки A
08:55 14:05 17:35 18:05 Ходосиха Шишацький район B
08:57 14:10 17:37 18:10 Вишневе Шишацький район C
09:00 14:15 17:40 18:15 Хвощове Шишацький район D
09:03 14:18 17:45 18:18 Мала Бузова Шишацький район E
09:05 14:20 17:50 18:20 Велика Бузова Шишацький район F
09:10 14:25 17:55 18:25 Низова Яковенщина Шишацький район
09:15 14:30 18:00 18:30 Дем’янки Шишацький район G
09:25 14:35 18:05 18:35 Сагайдак Шишацький район H
09:35 14:45 18:20 18:45 Поділ Великобагачанський район I
10:25 15:40 19:20 19:50 Полтава АВ Полтавська область J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута. Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ШИШАКИ

Автобус Шишаки-Полтава через Сагайдак з’єднує районний центр - селище Шишаки із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Шишацьким, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань від Шишак до Полтави становить 80 км. Повна тривалість поїздки складе півтори години. На маршруті здійснюється по чотири щоденних рейси: по одному зранку та в обідню пору і два - увечері. У Полтаві автобуси прибувають на центральний автовокзал на Алмазному. Села Шишацького району, через які пролягає маршрут: Ходосиха, Вишневе, Хвощове, Мала Бузова, Велика Бузова, Низова Яковенщина, Дем’янки, Сагайдак. Із Шишак до Полтави автобус рухається територіальною автомобільною дорогою Т-17-20 Баранівка-Шишаки-Поділ (із Шишак до Подолу) та міжнародною автомобільною дорогою М-03 Київ-Харків-Довжанський (із Подолу до Полтави).





Скориставшись автобусом Шишаки-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Шишак - Шишаки-Ходосиха, Шишаки-Вишневе, Шишаки-Хвощове, Шишаки-Мала Бузова, Шишаки-Велика Бузова, Шишаки-Низова Яковенщина, Шишаки-Дем’янки, Шишаки-Сагайдак, Шишаки-Поділ, Шишаки-Полтава;
із інших населених пунктів - Вишневе-Велика Бузова, Вишневе-Сагайдак, Вишневе-Поділ, Вишневе-Решетилівка, Вишневе-Полтава, Хвощове-Велика Бузова, Хвощове-Сагайдак, Хвощове-Поділ, Хвощове-Решетилівка, Хвощове-Полтава, Мала Бузова-Велика Бузова, Мала Бузова-Сагайдак, Мала Бузова-Поділ, Мала Бузова-Решетилівка, Мала Бузова-Полтава, Велика Бузова-Сагайдак, Велика Бузова-Поділ, Велика Бузова-Решетилівка, Велика Бузова-Полтава, Низова Яковенщина-Сагайдак, Низова Яковенщина-Поділ, Низова Яковенщина-Решетилівка, Низова Яковенщина-Полтава, Дем’янки-Сагайдак, Дем’янки-Поділ, Дем’янки-Решетилівка, Дем’янки-Полтава, Сагайдак-Поділ, Сагайдак-Решетилівка, Сагайдак-Полтава, Поділ-Решетилівка, Поділ-Полтава.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на грудень 2016 року) із Шишак до Полтави становить 35 грн.

Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Шишак та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ШИШАК до ПОЛТАВИ

БАРАНІВКА-ПОЛТАВА
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Пришиб, Диканьку
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Чернишівку, Диканьку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Пришиб, Диканьку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Чернишівку, Диканьку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Яреськи
ЯРЕСЬКИ-ПОЛТАВА


2015-2017