Автобус МИРГОРОД-ПОЛТАВА

через Великі Сорочинці, Шишаки, Чернишівку, Диканьку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:40 Миргород АС місто Миргород A
18:10 Великі Сорочинці АС Миргородський район B
18:40 Шишаки АС смт Шишаки C
18:46 Вишневе Шишацький район
18:49 Чернишівка Шишацький район D
18:52 Маликівщина Шишацький район
18:56 Гоголеве Шишацький район
18:59 Воронянщина Шишацький район E
19:08 Нелюбівка Диканський район
19:11 Дейнеківка Диканський район
19:13 Балясне Диканський район F
19:16 Попівка Диканський район
19:18 Марченки Диканський район
19:21 Василівка Диканський район G
19:26 Диканька АС смт Диканька H
19:35 Проні Диканський район
19:58 Тахтаулове Полтавський район I
20:05 Полтава АС-3 місто Полтава J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Полтава через Шишаки з’єднує найбільший курорт Полтавщини - місто Миргород із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Миргородським, Шишацьким, Диканським та Полтавським. Відстань між Миргородом та Полтавою становить 130 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Миргород-Полтава: Великі Сорочинці, Шишаки та Диканька. Повна тривалість поїздки складе близько 2,5 годин. У Миргороді автобус відправляється щовечора, у Полтаві - прибуває на АС-3, біля ТРЦ «Київ», навпроти станції Полтава-Київська.





Скориставшись автобусом Миргород-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Великі Сорочинці, Миргород-Шишаки, Миргород-Вишневе, Миргород-Чернишівка, Миргород-Маликівщина, Миргород-Гоголеве, Миргород-Воронянщина, Миргород-Нелюбівка, Миргород-Дейнеківка, Миргород-Балясне, Миргород-Попівка, Миргород-Марченки, Миргород-Василівка, Миргород-Диканька, Миргород-Проні, Миргород-Тахтаулове, Миргород-Полтава;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Шишаки, Великі Сорочинці-Вишневе, Великі Сорочинці-Чернишівка, Великі Сорочинці-Маликівщина, Великі Сорочинці-Гоголеве, Великі Сорочинці-Воронянщина, Великі Сорочинці-Нелюбівка, Великі Сорочинці-Дейнеківка, Великі Сорочинці-Балясне, Великі Сорочинці-Попівка, Великі Сорочинці-Марченки, Великі Сорочинці-Василівка, Великі Сорочинці-Диканька, Великі Сорочинці-Проні, Великі Сорочинці-Тахтаулове, Великі Сорочинці-Полтава;
із Шишак - Шишаки-Вишневе, Шишаки-Чернишівка, Шишаки-Маликівщина, Шишаки-Гоголеве, Шишаки-Воронянщина, Шишаки-Нелюбівка, Шишаки-Дейнеківка, Шишаки-Балясне, Шишаки-Попівка, Шишаки-Марченки, Шишаки-Василівка, Шишаки-Диканька, Шишаки-Проні, Шишаки-Тахтаулове, Шишаки-Полтава;
із Диканьки - Диканька-Проні, Диканька-Тахтаулове, Диканька-Полтава.


Час відправлення маршрутки по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Миргорода, Великих Сорочинець, Шишак, Диканьки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із МИРГОРОДА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Велику Багачку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Шишаки
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА
МИРГОРОД-МЕЛІТОПОЛЬ
МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Велику Багачку, Байрак
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Велику Багачку, Білоцерківку
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Великі Сорочинці, Опішню
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Шишаки, Пришиб, Диканьку


2015-2019