Автобус МИРГОРОД-ПОЛТАВА

через Великі Сорочинці, Шишаки, Чернишівку, Диканьку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:40 Миргород АС місто Миргород A
18:10 Великі Сорочинці АС Миргородський район B
18:40 Шишаки АС смт Шишаки C
18:46 Вишневе Шишацький район
18:49 Чернишівка Шишацький район D
18:52 Маликівщина Шишацький район
18:56 Гоголеве Шишацький район
18:59 Воронянщина Шишацький район E
19:08 Нелюбівка Диканський район
19:11 Дейнеківка Диканський район
19:13 Балясне Диканський район F
19:16 Попівка Диканський район
19:18 Марченки Диканський район
19:21 Василівка Диканський район G
19:26 Диканька АС смт Диканька H
19:35 Проні Диканський район
19:58 Тахтаулове Полтавський район I
20:05 Полтава АС-3 місто Полтава J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-МИРГОРОД

Інші рейси, якими можна доїхати із МИРГОРОДА до ПОЛТАВИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА
ЛОХВИЦЯ-ПОЛТАВА
МИРГОРОД-МЕЛІТОПОЛЬ
МИРГОРОД-НІКОПОЛЬ
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Велику Багачку, Байрак
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Велику Багачку, Білоцерківку
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Великі Сорочинці, Опішню
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Шишаки, Пришиб, Диканьку
МИРГОРОД-ХАРКІВ
РОМОДАН-ПОЛТАВА


2015-2017