Автобус ШИШАКИ-ПОЛТАВА

через Великий Перевіз, Самари, Першотравневе, Пришиб, Коляди, Нелюбівку, Дейнеківку, Балясне, Попівку, Василівку, Диканьку, Тахтаулове

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:40 08:20 13:00 17:10 Шишаки АС смт Шишаки A
06:46 08:30 13:06 17:20 Великий Перевіз Шишацький район B
06:51 08:37 13:11 17:27 Самари Шишацький район
06:53 08:40 13:13 17:30 Першотравневе Шишацький район C
06:57 08:50 13:17 17:40 Пришиб Шишацький район D
06:59 08:55 13:19 17:45 Коляди Шишацький район E
07:05 09:00 13:25 17:50 Нелюбівка Диканський район
07:07 09:05 13:27 17:55 Дейнеківка Диканський район
07:09 09:10 13:29 18:00 Балясне Диканський район F
07:13 09:15 13:33 18:05 Попівка Диканський район
07:20 09:25 13:40 18:15 Василівка Диканський район G
07:30 09:40 13:50 18:30 Диканька АС смт Диканька H
08:00 10:10 14:20 19:00 Тахтаулове Полтавський район
08:15 14:30 Полтава АС-3 місто Полтава I
10:30 19:20 Полтава АВ місто Полтава J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ, Еталон.
Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ШИШАКИ

Автобус Шишаки-Полтава через Пришиб, Диканьку з’єднує районний центр - селище міського типу Шишаки із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Шишацьким, Диканським та Полтавським. Відстань між Шишаками та Полтавою становить 90 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Шишаки-Полтава: Великий Перевіз, Пришиб, Балясне та Диканька. Повна тривалість поїздки складе 1,5-2 години. Щоденно на маршруті здійснюється по чотири рейси: два - зранку, по одному - в обідню пору та увечері. В обласному центрі автобуси прибувають на АС-3 або автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Шишаки-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Шишак - Шишаки-Великий Перевіз, Шишаки-Самари, Шишаки-Першотравневе, Шишаки-Пришиб, Шишаки-Коляди, Шишаки-Нелюбівка, Шишаки-Дейнеківка, Шишаки-Балясне, Шишаки-Попівка, Шишаки-Василівка, Шишаки-Диканька, Шишаки-Тахтаулове, Шишаки-Полтава;
із Великого Перевозу - Великий Перевіз-Першотравневе, Великий Перевіз-Пришиб, Великий Перевіз-Коляди, Великий Перевіз-Нелюбівка, Великий Перевіз-Дейнеківка, Великий Перевіз-Балясне, Великий Перевіз-Попівка, Великий Перевіз-Василівка, Великий Перевіз-Диканька, Великий Перевіз-Тахтаулове, Великий Перевіз-Полтава;
із Пришиба - Пришиб-Коляди, Пришиб-Нелюбівка, Пришиб-Дейнеківка, Пришиб-Балясне, Пришиб-Попівка, Пришиб-Василівка, Пришиб-Диканька, Пришиб-Тахтаулове, Пришиб-Полтава;
із Балясного - Балясне-Попівка, Балясне-Василівка, Балясне-Диканька, Балясне-Тахтаулове, Балясне-Полтава;
із Диканьки - Диканька-Тахтаулове, Диканька-Полтава;
із інших населених пунктів - Самари-Диканька, Самари-Полтава, Першотравневе-Диканька, Першотравневе-Полтава, Коляди-Диканька, Коляди-Полтава, Нелюбівка-Диканька, Нелюбівка-Полтава, Дейнеківка-Диканька, Дейнеківка-Полтава, Попівка-Диканька, Попівка-Полтава, Василівка-Диканька, Василівка-Полтава, Тахтаулове-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Шишак, Диканьки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ШИШАК до ПОЛТАВИ

БАРАНІВКА-ПОЛТАВА
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Пришиб, Диканьку
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Чернишівку, Диканьку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Сагайдак
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Чернишівку, Диканьку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Яреськи
ЯРЕСЬКИ-ПОЛТАВА


2015-2018