Автобус ШИШАКИ-ПОЛТАВА

через Великий Перевіз, Першотравневе, Пришиб, Коляди, Нелюбівку, Дейнеківку, Балясне, Попівку, Василівку, Диканьку, Тахтаулове

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:40 08:20 13:00 17:10 Шишаки АС смт Шишаки A
06:46 08:30 13:06 17:20 Великий Перевіз Шишацький район B
06:53 08:40 13:13 17:30 Першотравневе Шишацький район C
06:57 08:50 13:17 17:40 Пришиб Шишацький район D
06:59 08:55 13:19 17:45 Коляди Шишацький район E
07:05 09:00 13:25 17:50 Нелюбівка Диканський район
07:07 09:05 13:27 17:55 Дейнеківка Диканський район
07:09 09:10 13:29 18:00 Балясне Диканський район F
07:13 09:15 13:33 18:05 Попівка Диканський район
07:20 09:25 13:40 18:15 Василівка Диканський район G
07:30 09:40 13:50 18:30 Диканька АС смт Диканька H
08:00 10:10 14:20 19:00 Тахтаулове Полтавський район
08:15 14:30 Полтава АС-3 місто Полтава I
10:30 19:20 Полтава АВ місто Полтава J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ, Еталон. Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ШИШАКИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ШИШАК до ПОЛТАВИ

БАРАНІВКА-ПОЛТАВА
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Пришиб, Диканьку
МИРГОРОД-ПОЛТАВА через Чернишівку, Диканьку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Сагайдак
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Чернишівку, Диканьку
ШИШАКИ-ПОЛТАВА через Яреськи
ЯРЕСЬКИ-ПОЛТАВА


2015-2017