Автобус ЯРЕСЬКИ-ПОЛТАВА

через Шишаки, Ходосиху, Вишневе, Хвощове, Малу Бузову, Велику Бузову, Низову Яковенщину, Дем’янки, Сагайдак, Поділ

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:00 10:25 14:50 Яреськи Шишацький район A
06:20 11:00 15:00 Шишаки АС смт Шишаки B
06:25 11:05 15:05 Ходосиха Шишацький район
06:27 11:10 15:07 Вишневе Шишацький район C
06:30 11:15 15:10 Хвощове Шишацький район D
06:33 11:20 15:13 Мала Бузова Шишацький район E
06:35 11:25 15:15 Велика Бузова Шишацький район F
06:37 11:30 15:17 Низова Яковенщина Шишацький район
06:40 11:35 15:20 Дем’янки Шишацький район G
06:45 11:40 15:30 Сагайдак Шишацький район H
07:00 11:50 15:40 Поділ Великобагачанський район I
08:00 12:40 16:40 Полтава АВ Полтавська область J
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ. Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ЯРЕСЬКИ

Автобус Яреськи-Полтава з’єднує найбільше село Шишацького району - Яреськи із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса пролягає територією чотирьох районів: Шишацьким, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань від Яресьок до Полтави становить 90 км. Повна тривалість поїздки складатиме орієнтовно 2 години. Найбільший населений пункт на шляху слідування маршрутки Яреськи-Полтава - районний центр - селище міського типу Шишаки. Щоденно на маршруті здійснюється по три рейси - зранку, в обідню пору, і у другій половині дня.





Скориставшись автобусом Яреськи-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Яресьок - Яреськи-Шишаки, Яреськи-Вишневе, Яреськи-Хвощове, Яреськи-Мала Бузова, Яреськи-Велика Бузова, Яреськи-Низова Яковенщина, Яреськи-Дем’янки, Яреськи-Сагайдак, Яреськи-Поділ, Яреськи-Полтава;
із Шишак - Шишаки-Вишневе, Шишаки-Хвощове, Шишаки-Мала Бузова, Шишаки-Велика Бузова, Шишаки-Низова Яковенщина, Шишаки-Дем’янки, Шишаки-Сагайдак, Шишаки-Поділ, Шишаки-Полтава;
із Вишневого - Вишневе-Хвощове, Вишневе-Мала Бузова, Вишневе-Велика Бузова, Вишневе-Низова Яковенщина, Вишневе-Дем’янки, Вишневе-Сагайдак, Вишневе-Поділ, Вишневе-Полтава;
із Хвощового - Хвощове-Мала Бузова, Хвощове-Велика Бузова, Хвощове-Низова Яковенщина, Хвощове-Дем’янки, Хвощове-Сагайдак, Хвощове-Поділ, Хвощове-Полтава;
із Малої Бузової - Мала Бузова-Велика Бузова, Мала Бузова-Низова Яковенщина, Мала Бузова-Дем’янки, Мала Бузова-Сагайдак, Мала Бузова-Поділ, Мала Бузова-Полтава;
із Великої Бузової - Велика Бузова-Низова Яковенщина, Велика Бузова-Дем’янки, Велика Бузова-Сагайдак, Велика Бузова-Поділ, Велика Бузова-Полтава;
із Низової Яковенщини - Низова Яковенщина-Дем’янки, Низова Яковенщина-Сагайдак, Низова Яковенщина-Поділ, Низова Яковенщина-Полтава;
із Дем’янок - Дем’янки-Сагайдак, Дем’янки-Поділ, Дем’янки-Полтава;
із Сагайдака - Сагайдак-Поділ, Сагайдак-Полтава;
із Подолу - Поділ-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Шишак та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЯРЕСЬОК до ПОЛТАВИ

ШИШАКИ-ПОЛТАВА


2015-2017