Автобус ХАРКІВ-БАЛАКЛІЯ

через Зміїв, Задонецьке, Лиман, Андріївку, Донець, П’ятигірське, Асіївку, Шевелівку, Гусарівку, Байрак

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
08:50 17:02 Харків АВ місто Харків A
09:48 18:00 Зміїв АС місто Зміїв B
09:55 18:07 Задонецьке Зміївський район
10:10 18:22 Лиман Зміївський район C
10:30 18:42 Андріївка Балаклійський район D
10:42 18:54 Донець Балаклійський район E
11:03 19:15 П’ятигірське Балаклійський район F
11:23 19:34 Асіївка Балаклійський район G
11:30 19:42 Шевелівка Балаклійський район H
11:39 19:51 Гусарівка Балаклійський район I
11:48 20:00 Байрак Балаклійський район
11:55 20:07 Балаклія АС місто Балаклія J
12:05 20:17 Балаклія з/станція місто Балаклія
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN, Богдан.
Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку БАЛАКЛІЯ-ХАРКІВ


2015-2019