Автобус ХАРКІВ-БАЛАКЛІЯ

через Зміїв, Задонецьке, Лиман, Андріївку, Донець, П’ятигірське, Асіївку, Шевелівку, Гусарівку, Байрак

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
09:00 17:02 Харків АВ місто Харків A
09:58 18:00 Зміїв АС місто Зміїв B
10:05 18:07 Задонецьке Зміївський район
10:20 18:22 Лиман Зміївський район C
10:40 18:42 Андріївка Балаклійський район D
10:52 18:54 Донець Балаклійський район E
11:13 19:15 П’ятигірське Балаклійський район F
11:32 19:34 Асіївка Балаклійський район G
11:40 19:42 Шевелівка Балаклійський район H
11:49 19:51 Гусарівка Балаклійський район I
11:58 20:00 Байрак Балаклійський район
12:05 20:07 Балаклія АС місто Балаклія J
12:15 20:17 Балаклія з/станція місто Балаклія
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: MAN, Богдан. Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку БАЛАКЛІЯ-ХАРКІВ


2015-2018