Автобус ХАРКІВ-БАЛАКЛІЯ

через Зміїв, Задонецьке, Лиман, Слобожанське, Андріївку, Донець, П’ятигірське, Асіївку, Шевелівку, Гусарівку, Байрак


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
08:50 17:02 Харків АВ місто Харків A
09:48 18:00 Зміїв АС місто Зміїв B
09:55 18:07 Задонецьке Зміївський район
10:10 18:22 Лиман Зміївський район C
10:20 18:32 Слобожанське Зміївський район
10:30 18:42 Андріївка Балаклійський район D
10:42 18:54 Донець Балаклійський район E
11:03 19:15 П’ятигірське Балаклійський район F
11:23 19:34 Асіївка Балаклійський район G
11:30 19:42 Шевелівка Балаклійський район H
11:39 19:51 Гусарівка Балаклійський район I
11:48 20:00 Байрак Балаклійський район
11:55 20:07 Балаклія АС місто Балаклія J
12:05 20:17 Балаклія з/станція місто Балаклія
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць).
Протяжність складає 130 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку БАЛАКЛІЯ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Балаклія з’єднує обласний центр - місто Харків із 30-тисячним районним центром - містом Балаклія. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Харківським, Зміївським та Балаклійським. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Харків-Балаклія: Зміїв, Лиман, Слобожанське, Андріївка, Донець, П’ятигірське, Шевелівка та Гусарівка. Відстань між містами становить 130 км. Повна тривалість поїздки складе понад 3 години. В обласному центрі автобуси Харків-Балаклія відправляються від головного автовокзалу міста на проспекті Гагаріна.





Скориставшись автобусом Харків-Балаклія, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Зміїв, Харків-Задонецьке, Харків-Лиман, Харків-Слобожанське, Харків-Андріївка, Харків-Донець, Харків-П’ятигірське, Харків-Асіївка, Харків-Шевелівка, Харків-Байрак, Харків-Балаклія;
зі Змієва - Зміїв-Задонецьке, Зміїв-Лиман, Зміїв-Слобожанське, Зміїв-Андріївка, Зміїв-Донець, Зміїв-П’ятигірське, Зміїв-Асіївка, Зміїв-Шевелівка, Зміїв-Байрак, Зміїв-Балаклія;
із Задонецького - Задонецьке-Лиман, Задонецьке-Слобожанське, Задонецьке-Андріївка, Задонецьке-Донець, Задонецьке-П’ятигірське, Задонецьке-Асіївка, Задонецьке-Шевелівка, Задонецьке-Байрак, Задонецьке-Балаклія;
із Лиману - Лиман-Слобожанське, Лиман-Андріївка, Лиман-Донець, Лиман-П’ятигірське, Лиман-Асіївка, Лиман-Шевелівка, Лиман-Байрак, Лиман-Балаклія;
зі Слобожанського - Слобожанське-Андріївка, Слобожанське-Донець, Слобожанське-П’ятигірське, Слобожанське-Асіївка, Слобожанське-Шевелівка, Слобожанське-Байрак, Слобожанське-Балаклія;
із Андріївки - Андріївка-Донець, Андріївка-П’ятигірське, Андріївка-Асіївка, Андріївка-Шевелівка, Андріївка-Байрак, Андріївка-Балаклія;
із Донця - Донець-П’ятигірське, Донець-Асіївка, Донець-Шевелівка, Донець-Байрак, Донець-Балаклія;
із П’ятигірського - П’ятигірське-Асіївка, П’ятигірське-Шевелівка, П’ятигірське-Байрак, П’ятигірське-Балаклія;
із Асіївки - Асіївка-Шевелівка, Асіївка-Байрак, Асіївка-Балаклія;
із Шевелівки - Шевелівка-Байрак, Шевелівка-Балаклія;
із Байрака - Байрак-Балаклія.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Харкова, Змієва та Балаклії.


2015-2020