Автобус ХАРКІВ-ШОСТКА

через Богодухів, Охтирку, Тростянець, Боромлю, Суми, Білопілля, Путивль, Баничі, Глухів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:00 Харків АС-2 Харківська область A
10:25 Богодухів АС Харківська область B
10:50 Куп’єваха Харківська область
11:45 Охтирка АС Сумська область C
12:25 Тростянець АС Сумська область D
12:45 Боромля Сумська область E
14:05 Суми АВ Сумська область F
15:00 Білопілля АС Сумська область G
16:10 Путивль АС Сумська область H
16:40 Баничі Сумська область
17:10 Глухів АС Сумська область I
18:05 Шостка АС Сумська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan (45-47 місць).
Протяжність складає 385 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ШОСТКА-ХАРКІВ

Автобус Харків-Шостка з’єднує друге за величиною місто України - Харків із другим за величиною містом Сіверщини (після Конотопу) - Шостка. Маршрут автобуса пролягає територією двох сусідніх областей: Харківською та Сумською. Відстань від Харкова до Шостки складає 385 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Богодухів, Охтирка, Тростянець, Суми, Білопілля, Путивль та Глухів. Повна тривалість поїздки складе 9 годин. У Харкові автобус відправляється із Харківської АС-2 «Суздальські ряди» щоранку.





Скориставшись автобусом Харків-Шостка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Богодухів, Харків-Куп’єваха, Харків-Охтирка, Харків-Тростянець, Харків-Боромля, Харків-Суми, Харків-Білопілля, Харків-Путивль, Харків-Баничі, Харків-Глухів, Харків-Шостка;
із Богодухова - Богодухів-Куп’єваха, Богодухів-Охтирка, Богодухів-Тростянець, Богодухів-Боромля, Богодухів-Суми, Богодухів-Білопілля, Богодухів-Путивль, Богодухів-Баничі, Богодухів-Глухів, Богодухів-Шостка;
з Охтирки - Охтирка-Тростянець, Охтирка-Боромля, Охтирка-Суми, Охтирка-Білопілля, Охтирка-Путивль, Охтирка-Баничі, Охтирка-Глухів, Охтирка-Шостка;
із Тростянця - Тростянець-Боромля, Тростянець-Суми, Тростянець-Білопілля, Тростянець-Путивль, Тростянець-Баничі, Тростянець-Глухів, Тростянець-Шостка;
із Боромлі - Боромля-Суми, Боромля-Білопілля, Боромля-Путивль, Боромля-Баничі, Боромля-Глухів, Боромля-Шостка;
із Сум - Суми-Білопілля, Суми-Путивль, Суми-Баничі, Суми-Глухів, Суми-Шостка;
із Білопілля - Білопілля-Путивль, Білопілля-Баничі, Білопілля-Глухів, Білопілля-Шостка;
із Путивля - Путивль-Баничі, Путивль-Глухів, Путивль-Шостка;
із Баничів - Баничі-Глухів, Баничі-Шостка;
із Глухова - Глухів-Шостка.


Придбати квитки на рейс Харків-Шостка можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса.

Наявність автобуса Харків-Шостка у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Харкова, Богодухова, Охтирки, Тростянця, Сум, Білопілля, Глухова та Шостки.


2015-2020