Автобус ХАРКІВ-СУМИ

через Богодухів, Охтирку, Тростянець, Боромлю


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
12:50 16:30 17:50 Харків АС-2 Харківська область A
13:40 17:10 18:30 Горького Харківська область B
13:45 17:15 18:35 Максимівка Харківська область C
13:50 17:20 18:40 Крисине Харківська область D
14:05 17:30 Богодухів АС Харківська область E
14:35 17:50 19:00 Куп’єваха Харківська область F
14:40 17:55 19:05 Ходунаївка Харківська область
15:05 18:30 19:35 Охтирка АС Сумська область G
15:20 18:55 19:45 Климентове Сумська область
15:35 20:05 Тростянець АС Сумська область H
15:50 19:30 20:25 Боромля Сумська область I
16:40 20:30 21:10 Суми АВ Сумська область J
ЩОДЕННО ЩОДЕННО СР.-НД. періодичність
Рейси виконуються щоденно і по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (16-18 місць).
Протяжність складає 195 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку СУМИ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Суми з’єднує найбільші міста Слобожанщини - Харків та Суми. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Харківською та Сумською. Відстань між Харковом та Сумами становить 195 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Богодухів, Охтирка, Тростянець та Боромля. Повна тривалість поїздки складе 4 години. У Харкові маршрутки Харків-Суми відправляються із АС-2 «Суздальські ряди», яка знаходиться неподалік станції метро «Центральний ринок».





Скориставшись автобусом Харків-Суми, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:

із Харкова - Харків-Горького, Харків-Максимівка, Харків-Крисине, Харків-Богодухів, Харків-Куп’єваха, Харків-Ходунаївка, Харків-Охтирка, Харків-Климентове, Харків-Тростянець, Харків-Боромля, Харків-Суми;
із Горького - Горького-Максимівка, Горького-Крисине, Горького-Богодухів, Горького-Куп’єваха, Горького-Ходунаївка, Горького-Охтирка, Горького-Климентове, Горького-Тростянець, Горького-Боромля, Горького-Суми;
із Максимівки - Максимівка-Крисине, Максимівка-Богодухів, Максимівка-Куп’єваха, Максимівка-Ходунаївка, Максимівка-Охтирка, Максимівка-Климентове, Максимівка-Тростянець, Максимівка-Боромля, Максимівка-Суми;
із Богодухова - Богодухів-Куп’єваха, Богодухів-Ходунаївка, Богодухів-Охтирка, Богодухів-Климентове, Богодухів-Тростянець, Богодухів-Боромля, Богодухів-Суми;

із Охтирки - Охтирка-Климентове, Охтирка-Тростянець, Охтирка-Боромля, Охтирка-Суми;
із Тростянця - Тростянець-Боромля, Тростянець-Суми;
із Боромлі - Боромля-Суми;

із інших населених пунктів - Крисине-Богодухів, Крисине-Охтирка, Крисине-Тростянець, Крисине-Боромля, Крисине-Суми, Куп’єваха-Охтирка, Куп’єваха-Тростянець, Куп’єваха-Боромля, Куп’єваха-Суми, Ходунаївка-Охтирка, Ходунаївка-Тростянець, Ходунаївка-Боромля, Ходунаївка-Суми, Климентове-Тростянець, Климентове-Боромля, Климентове-Суми.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Харкова, Богодухова, Охтирки, Тростянця та Сум.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до СУМ

БЕРДЯНСЬК-СУМИ

ДНІПРО-СУМИ

ХАРКІВ-ГЛУХІВ

ХАРКІВ-КРОЛЕВЕЦЬ

ХАРКІВ-РОМНИ

ХАРКІВ-ШОСТКА

2015-2020