Автобус ХАРКІВ-КРИВИЙ РІГ

через Красноград, Перещепине, Новомосковськ, Дніпро, Софіївку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
07:15 11:30 Харків АВ Харківська область A
09:25 13:35 Красноград АС Харківська область B
10:20 14:25 Перещепине АС Дніпропетровська область C
10:45 Голубівка Дніпропетровська область
11:25 15:20 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область D
12:55 16:30 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область E
13:25 Долинське Дніпропетровська область
13:40 17:20 Світлогірське Дніпропетровська область F
14:00 17:40 Преображенка Дніпропетровська область G
14:05 17:50 Затишне Дніпропетровська область
14:10 18:00 Малософіївка Дніпропетровська область H
14:35 18:45 Софіївка АС Дніпропетровська область I
14:50 Новоюлівка Дніпропетровська область
14:55 Авдотівка Дніпропетровська область
15:40 19:30 Кривий Ріг АС-1 Дніпропетровська область J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (16-46 місць).
Протяжність складає 370 км.
Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку КРИВИЙ РІГ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Кривий Ріг з’єднує друге за величиною місто країни - Харків із найбільшими містами Дніпропетровщини - Дніпром та Кривим Рогом. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Харківською та Дніпропетровською. Відстань між Харковом та Кривим Рогом становить близько 400 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Красноград, Перещепине, Новомосковськ, Дніпро та Софіївка. Повна тривалість поїздки складе 8-8,5 годин. У Харкові автобуси відправляються від центрального автовокзалу на проспекті Гагаріна у першій половині дня, у Дніпрі - заїжджають на автовокзал центральний на Курчатова.





Скориставшись автобусом Харків-Кривий Ріг, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Красноград, Харків-Перещепине, Харків-Новомосковськ, Харків-Дніпро (Харків-Дніпропетровськ), Харків-Софіївка, Харків-Кривий Ріг;
із Краснограда - Красноград-Перещепине, Красноград-Новомосковськ, Красноград-Дніпро (Красноград-Дніпропетровськ), Красноград-Софіївка, Красноград-Кривий Ріг;
із Перещепиного - Перещепине-Голубівка, Перещепине-Новомосковськ, Перещепине-Дніпро (Перещепине-Дніпропетровськ), Перещепине-Долинське, Перещепине-Світлогірське, Перещепине-Преображенка, Перещепине-Затишне, Перещепине-Малософіївка, Перещепине-Софіївка, Перещепине-Новоюлівка, Перещепине-Авдотівка, Перещепине-Кривий Ріг;
із Новомосковська - Новомосковськ-Дніпро, Новомосковськ-Долинське, Новомосковськ-Світлогірське, Новомосковськ-Преображенка, Новомосковськ-Затишне, Новомосковськ-Малософіївка, Новомосковськ-Софіївка, Новомосковськ-Новоюлівка, Новомосковськ-Авдотівка, Новомосковськ-Кривий Ріг;
із Дніпра - Дніпро-Долинське, Дніпро-Світлогірське, Дніпро-Преображенка, Дніпро-Затишне, Дніпро-Малософіївка, Дніпро-Софіївка, Дніпро-Новоюлівка, Дніпро-Авдотівка, Дніпро-Кривий Ріг;
із Софіївки - Софіївка-Новоюлівка, Софіївка-Авдотівка, Софіївка-Кривий Ріг.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Харкова, Краснограда, Новомосковська, Дніпра, Софіївки та Кривого Рогу. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса.


2015-2020