Автобус СЛУПСЬК-ХАРКІВ / Autobus SŁUPSK-CHARKÓW

через Ґдиню, Гданськ, Бидгощ, Лодзь, Варшаву, Люблін, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Полтаву
Gdynia - Gdańsk - Bydgoszcz - Łódź - Warszawa - Lublin - Łuck - Równe - Żytomierz - Kijów - Połtawa



траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізників


Час відправлення/ Godzina odjazdu Станція/ Dworzec PKS Регіон/ Wojewodztwo На карті/ Mapa
07:40 Słupsk Dworzec Autobusowy/Слупськ АВ Wojewodztwo pomorskie A
09:20 Gdynia Dworzec Autobusowy/Гдиня АВ Wojewodztwo pomorskie B
10:30 Gdańsk Dworzec Autobusowy/Гданськ АВ Wojewodztwo pomorskie C
14:00 Bydgoszcz Dw. PKS/Бидгощ АВ Wojewodztwo kujawsko-pomorskie D
17:00 Dw. PKP Łódź Kaliska/АС Лодзь Kaliska Wojewodztwo łódzkie E
19:30 Dw. PKS Zachodni Warszawa/АВ Варшава Західна Wojewodztwo mazowieckie F
21:50 Dw. PKS Lublin/Люблін АВ Wojewodztwo lubelskie G
23:10 Dorohusk/Дорогуськ Wojewodztwo lubelskie
00:55 Ягодин/Jagodzin Волинська область
03:00 Луцьк АВ/Łuck Dw. PKS Волинська область
04:05 Рівне АВ/Równe Dw. PKS Рівненська область
06:35 Житомир АВ/Żytomierz Dw. PKS Житомирська область H
08:30 Київ АС Київ/Kijow SA Kijow місто Київ I
13:30 Полтава АВ/Poltawa Dw. PKS Полтавська область
15:20 Харків АС Привокзальна/Charkow SA Pryvokzalnaya Харківська область
15:35 Харків АС-1/Charkow Dw. PKS Харківська область J
Рейс виконується щоденно.
Протяжність складає 1970 км.
Сайти деяких перевізників:
askuktrans.com.ua
vvk-bus.com.ua
ternvoyage.com.ua

Wyjazd: codziennie.
www:
askuktrans.com.ua
vvk-bus.com.ua
ternvoyage.com.ua
Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ХАРКІВ-СЛУПСЬК/CHARKÓW-SŁUPSK

Автобус Слупськ-Харків (Słupsk-Charków) з’єднує найбільші міста Поморського воєводства Польщі - Слупськ, Гдиню та Гданськ із другим за величиною містом України - Харковом. На маршруті автобус проїжджає територію двох країн: Польщі та України. У Польщі автобус рухається територією п’яти воєводств: Поморського (województwo pomorskie), Куявсько-Поморського (województwo kujawsko-pomorskie), Лодзинського (województwo łódzkie), Мазовецького (województwo mazowieckie) та Люблінського (województwo lubelskie). Україною автобус проїжджає шість областей: Волинську, Рівненську, Житомирську, Київську, Полтавську та Харківську. Найбільші міста на шляху автобуса: Гданськ, Бидгощ, Лодзь, столиця Польщі - Варшава, столиця України - Київ. Відстань від Гдині до Харкова становить близько 2000 км. Повна тривалість поїздки складе понад 30 годин.





Скориставшись автобусом Слупськ-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Слупська - Слупськ-Луцьк (Słupsk-Luck), Слупськ-Рівне (Słupsk-Rowne), Слупськ-Житомир (Słupsk-Zytomierz), Слупськ-Київ (Słupsk-Kijow), Слупськ-Полтава (Słupsk-Poltawa), Слупськ-Харків (Słupsk-Charkow);
із Гдині - Гдиня-Луцьк (Gdynia-Luck), Гдиня-Рівне (Gdynia-Rowne), Гдиня-Житомир (Gdynia-Zytomierz), Гдиня-Київ (Gdynia-Kijow), Гдиня-Полтава (Gdynia-Poltawa), Гдиня-Харків (Gdynia-Charkow);
із Гданська - Гданськ-Луцьк (Gdańsk-Luck), Гданськ-Рівне (Gdańsk-Rowne), Гданськ-Житомир (Gdańsk-Zytomierz), Гданськ-Київ (Gdańsk-Kijow), Гданськ-Полтава (Gdańsk-Poltawa), Гданськ-Харків (Gdańsk-Charkow);
із Бидгоща - Бидгощ-Луцьк (Bydgoszcz-Luck), Бидгощ-Рівне (Bydgoszcz-Rowne), Бидгощ-Житомир (Bydgoszcz-Zytomierz), Бидгощ-Київ (Bydgoszcz-Kijow), Бидгощ-Полтава (Bydgoszcz-Poltawa), Бидгощ-Харків (Bydgoszcz-Charkow);
із Лодзі - Лодзь-Луцьк (Lodz-Luck), Лодзь-Рівне (Lodz-Rowne), Лодзь-Житомир (Lodz-Zytomierz), Лодзь-Київ (Lodz-Kijow), Лодзь-Полтава (Lodz-Poltawa), Лодзь-Харків (Lodz-Charkow);
із Варшави - Варшава-Луцьк (Warszawa-Luck), Варшава-Рівне (Warszawa-Rowne), Варшава-Житомир (Warszawa-Zytomierz), Варшава-Київ (Warszawa-Kijow), Варшава-Полтава (Warszawa-Poltawa), Варшава-Харків (Warszawa-Charkow);
із Любліна - Люблін-Луцьк (Lublin-Luck), Люблін-Рівне (Lublin-Rowne), Люблін-Житомир (Lublin-Zytomierz), Люблін-Київ (Lublin-Kijow), Люблін-Полтава (Lublin-Poltawa), Люблін-Харків (Lublin-Charkow).


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізників. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛЬЩІ до ХАРКОВА

ВАРШАВА-СЄВЄРОДОНЕЦЬК

ВАРШАВА-ХАРКІВ

ВРОЦЛАВ-ХАРКІВ через Варшаву

ВРОЦЛАВ-ХАРКІВ через Краків

ҐДИНЯ-ХАРКІВ

КОШАЛІН-ХАРКІВ

ПОЗНАНЬ-ХАРКІВ

ПОЗНАНЬ-ХАРКІВ через Ополе

ПРАГА-ЗАПОРІЖЖЯ

ФРАЙБУРГ-ЗАПОРІЖЖЯ

ЩЕЦИН-ХАРКІВ

2015-2019