Автобус КРОЛЕВЕЦЬ-ХАРКІВ

через Конотоп, Терни, Суми, Тростянець, Охтирку, Богодухів



траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:45 Кролевець АС Сумська область A
13:15 Мутин Сумська область
13:20 Новомутин Сумська область
13:30 Козацьке Сумська область B
13:40 Бочечки Сумська область
13:50 Сахни Сумська область
14:15 Конотоп АС Сумська область C
14:40 Дубов’язівка Сумська область
15:05 Чернеча Слобода Сумська область D
15:40 Терни Сумська область E
17:20 Суми АВ Сумська область F
18:40 Тростянець АС Сумська область G
19:25 Охтирка АС Сумська область H
20:15 Богодухів АС Харківська область I
21:40 Харків АС-2 Харківська область J
Рейс виконується щосуботи та щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 390 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-КРОЛЕВЕЦЬ

Автобус Кролевець-Харків з’єднує районний центр Сумської області - місто Кролевець із сусіднім обласним центром - містом Харків. Маршрут автобуса проходить територією Сумської та Харківської областей. Відстань між Кролевцем та Харковом становить близько 400 км. Найбільші міста, через які курсує маршрутка Кролевець-Харків: Конотоп, Суми, Тростянець, Охтирка та Богодухів. Повна тривалість поїздки складе близько 9 годин. Із Кролевця автобус відправляється в обідню пору, у Харкові - прибуває на АС-2 «Суздальські ряди» увечері.





Скориставшись автобусом Кролевець-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кролевця - Кролевець-Мутин, Кролевець-Новомутин, Кролевець-Козацьке, Кролевець-Бочечки, Кролевець-Сахни, Кролевець-Конотоп, Кролевець-Дубов’язівка, Кролевець-Чернеча Слобода, Кролевець-Терни, Кролевець-Суми, Кролевець-Тростянець, Кролевець-Охтирка, Кролевець-Богодухів, Кролевець-Харків;
із Конотопа - Конотоп-Дубов’язівка, Конотоп-Чернеча Слобода, Конотоп-Терни, Конотоп-Суми, Конотоп-Тростянець, Конотоп-Охтирка, Конотоп-Богодухів, Конотоп-Харків;
із Сум - Суми-Тростянець, Суми-Охтирка, Суми-Богодухів, Суми-Харків;
із Тростянця - Тростянець-Охтирка, Тростянець-Богодухів, Тростянець-Харків;
із Охтирки - Охтирка-Богодухів, Охтирка-Харків;
із Богодухова - Богодухів-Харків;
із інших населених пунктів - Мутин-Конотоп, Мутин-Суми, Мутин-Охтирка, Мутин-Харків, Новомутин-Конотоп, Новомутин-Суми, Новомутин-Охтирка, Новомутин-Харків, Козацьке-Конотоп, Козацьке-Суми, Козацьке-Охтирка, Козацьке-Харків, Бочечки-Конотоп, Бочечки-Суми, Бочечки-Охтирка, Бочечки-Харків, Сахни-Конотоп, Сахни-Суми, Сахни-Охтирка, Сахни-Харків, Дубов’язівка-Суми, Дубов’язівка-Тростянець, Дубов’язівка-Охтирка, Дубов’язівка-Харків, Чернеча Слобода-Суми, Чернеча Слобода-Тростянець, Чернеча Слобода-Охтирка, Чернеча Слобода-Харків, Терни-Суми, Терни-Тростянець, Терни-Охтирка, Терни-Харків.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Кролевця, Конотопа, Сум, Тростянця, Охтирки, Богодухова та Харкова.


2015-2020