Автобус ХАРКІВ-ПРИЛУКИ

автобус ВІДМІНЕНО


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:50 Харків АС-2 Харківська область A
09:20 Богодухів АС Харківська область B
10:30 Охтирка АС Сумська область C
12:05 Зіньків АС Полтавська область D
13:05 Гадяч АС Полтавська область E
13:55 Липова Долина АС Сумська область F
14:15 Кашпури Сумська область
15:00 Ромни АС Сумська область G
15:25 Лавіркове Чернігівська область H
15:30 Харкове Чернігівська область
16:00 Срібне АС Чернігівська область I
17:00 Прилуки АС Чернігівська область J

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ПРИЛУК

ХАРКІВ-ЧЕРНІГІВ


2015-2017