Автобус ХАРКІВ-КРОЛЕВЕЦЬ

через Богодухів, Охтирку, Тростянець, Боромлю, Суми, Терни, Конотоп


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:10 Харків АС-2 Харківська область A
12:40 Богодухів АС Харківська область B
13:05 Куп’єваха Харківська область
13:30 Охтирка АС Сумська область C
13:45 Климентове Сумська область
14:15 Тростянець АС Сумська область D
14:35 Боромля Сумська область E
16:05 Суми АВ Сумська область F
17:15 Терни Сумська область G
18:00 Чернеча Слобода Сумська область
18:30 Конотоп АС Сумська область H
18:45 Сахни Сумська область
18:55 Бочечки Сумська область
19:00 Козацьке Сумська область I
19:10 Новомутин Сумська область
19:15 Мутин Сумська область
19:40 Кролевець АС Сумська область J
Рейс виконується щоп’ятниці та щосуботи.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 390 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРОЛЕВЕЦЬ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Кролевець з’єднує найбільше місто Слобожанщини - Харків із містом на Сіверщині - Кролевцем. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Харківською та Сумською. Відстань між Харковом та Кролевцем становить близько 400 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Богодухів, Охтирка, Тростянець, Суми та Конотоп. Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин. У Харкові автобус відправляється від АС-2 «Суздальські ряди» в обідню пору по днях.





Скориставшись автобусом Харків-Кролевець, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Богодухів, Харків-Куп’єваха, Харків-Охтирка, Харків-Климентове, Харків-Тростянець, Харків-Боромля, Харків-Суми, Харків-Терни, Харків-Чернеча Слобода, Харків-Конотоп, Харків-Сахни, Харків-Бочечки, Харків-Козацьке, Харків-Новомутин, Харків-Мутин, Харків-Кролевець;
із Богодухова - Богодухів-Куп’єваха, Богодухів-Охтирка, Богодухів-Климентове, Богодухів-Тростянець, Богодухів-Боромля, Богодухів-Суми, Богодухів-Терни, Богодухів-Чернеча Слобода, Богодухів-Конотоп, Богодухів-Сахни, Богодухів-Бочечки, Богодухів-Козацьке, Богодухів-Новомутин, Богодухів-Мутин, Богодухів-Кролевець;
із Охтирки - Охтирка-Климентове, Охтирка-Тростянець, Охтирка-Боромля, Охтирка-Суми, Охтирка-Терни, Охтирка-Чернеча Слобода, Охтирка-Конотоп, Охтирка-Сахни, Охтирка-Бочечки, Охтирка-Козацьке, Охтирка-Новомутин, Охтирка-Мутин, Охтирка-Кролевець;
із Тростянця - Тростянець-Боромля, Тростянець-Суми, Тростянець-Терни, Тростянець-Чернеча Слобода, Тростянець-Конотоп, Тростянець-Сахни, Тростянець-Бочечки, Тростянець-Козацьке, Тростянець-Новомутин, Тростянець-Мутин, Тростянець-Кролевець;
із Сум - Суми-Терни, Суми-Чернеча Слобода, Суми-Конотоп, Суми-Сахни, Суми-Бочечки, Суми-Козацьке, Суми-Новомутин, Суми-Мутин, Суми-Кролевець;
із Конотопа - Конотоп-Сахни, Конотоп-Бочечки, Конотоп-Козацьке, Конотоп-Новомутин, Конотоп-Мутин, Конотоп-Кролевець.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Харкова, Богодухова, Охтирки, Тростянця, Сум, Конотопа та Кролевця.


2015-2020