Автобус ХАРКІВ-ГЛУХІВ

через Богодухів, Охтирку, Тростянець, Боромлю, Суми, Білопілля, Путивль, Перемогу, Баничі


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:00 Харків АС-2 Харківська область A
13:30 Богодухів АС Харківська область B
14:40 Охтирка АС Сумська область C
14:55 Климентове Сумська область
15:15 Тростянець АС Сумська область D
15:35 Боромля Сумська область E
17:05 Суми АВ Сумська область F
18:05 Білопілля АС Сумська область G
18:45 Чумакове Сумська область
18:55 Зінове Сумська область
19:25 Путивль АС Сумська область H
19:45 В’язенка Сумська область
20:00 Баничі Сумська область I
20:05 Перемога Сумська область
20:25 Глухів АС Сумська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (35 місць), Mercedes (45 місць).
Протяжність складає 340 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ГЛУХІВ-ХАРКІВ

Автобус Харків-Глухів з’єднує найбільше місто Слобожанщини - Харків із невеличким районним центром Сумщини - містом Глухів. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Харківською та Сумською. Відстань між Харковом та Глуховом становить 340 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Богодухів, Охтирка, Тростянець, Суми, Білопілля та Путивль. Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин. У Харкові автобус Харків-Глухів відправляється від АС-2 «Суздальські ряди» (неподалік станції метро «Центральний ринок») щоденно опівдні.





Скориставшись автобусом Харків-Глухів, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Харкова - Харків-Богодухів, Харків-Охтирка, Харків-Климентове, Харків-Тростянець, Харків-Боромля, Харків-Суми, Харків-Білопілля, Харків-Чумакове, Харків-Зінове, Харків-Путивль, Харків-В’язенка, Харків-Баничі, Харків-Перемога, Харків-Глухів;
із Богодухова - Богодухів-Охтирка, Богодухів-Климентове, Богодухів-Тростянець, Богодухів-Боромля, Богодухів-Суми, Богодухів-Білопілля, Богодухів-Чумакове, Богодухів-Зінове, Богодухів-Путивль, Богодухів-В’язенка, Богодухів-Баничі, Богодухів-Перемога, Богодухів-Глухів;
із Охтирки - Охтирка-Климентове, Охтирка-Тростянець, Охтирка-Боромля, Охтирка-Суми, Охтирка-Білопілля, Охтирка-Чумакове, Охтирка-Зінове, Охтирка-Путивль, Охтирка-В’язенка, Охтирка-Баничі, Охтирка-Перемога, Охтирка-Глухів;
із Тростянця - Тростянець-Боромля, Тростянець-Суми, Тростянець-Білопілля, Тростянець-Чумакове, Тростянець-Зінове, Тростянець-Путивль, Тростянець-В’язенка, Тростянець-Баничі, Тростянець-Перемога, Тростянець-Глухів;
із Сум - Суми-Білопілля, Суми-Чумакове, Суми-Зінове, Суми-Путивль, Суми-В’язенка, Суми-Баничі, Суми-Перемога, Суми-Глухів;
із Білопілля - Білопілля-Чумакове, Білопілля-Зінове, Білопілля-Путивль, Білопілля-В’язенка, Білопілля-Баничі, Білопілля-Перемога, Білопілля-Глухів;
із Путивля - Путивль-В’язенка, Путивль-Баничі, Путивль-Перемога, Путивль-Глухів.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Харкова, Богодухова, Охтирки, Тростянця, Сум, Білопілля, Путивля та Глухова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ХАРКОВА до ГЛУХОВА

ХАРКІВ-ШОСТКА

2015-2020