Автобус ШОСТКА-ХАРКІВ

через Глухів, Баничі, Путивль, Білопілля, Суми, Боромлю, Тростянець, Охтирку, Богодухів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті






розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:00 Шостка АС Сумська область A
11:05 Глухів АС Сумська область B
11:30 Баничі Сумська область
12:20 Путивль АС Сумська область C
13:40 Білопілля АС Сумська область D
15:00 Суми АВ Сумська область E
15:50 Боромля Сумська область F
16:25 Тростянець АС Сумська область G
17:10 Охтирка АС Сумська область H
18:15 Богодухів АС Харківська область I
19:40 Харків АС-2 Харківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (45 місць).
Протяжність становить 385 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-ШОСТКА

Автобус Шостка-Харків з'єднує третє за величиною місто Сумщини - Шостку із обласним центром - містом Суми та першою столицею - містом Харків. Маршрут автобуса проходить територією двох областей: Сумською та Харківською. Відстань від Шостки до Харкова становить 385 км. Повна тривалість поїздки - близько 10 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Глухів, Баничі, Путивль, Білопілля, Суми, Боромля, Тростянець, Охтирка та Богодухів. Рейс виконується щоденно. Із Шостки автобус відправляється зранку з автовокзалу, у Харкові прибуває на АС-2 «Суздальські ряди» біля станції метро «Центральний ринок».





Скориставшись автобусом Шостка-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Шостки - Шостка-Глухів, Шостка-Баничі, Шостка-Путивль, Шостка-Білопілля, Шостка-Суми, Шостка-Боромля, Шостка-Тростянець, Шостка-Охтирка, Шостка-Богодухів, Шостка-Харків;
із Глухова - Глухів-Баничі, Глухів-Путивль, Глухів-Білопілля, Глухів-Суми, Глухів-Боромля, Глухів-Тростянець, Глухів-Охтирка, Глухів-Богодухів, Глухів-Харків;
із Баничів - Баничі-Путивль, Баничі-Білопілля, Баничі-Суми, Баничі-Боромля, Баничі-Тростянець, Баничі-Охтирка, Баничі-Богодухів, Баничі-Харків;
із Путивля - Путивль-Білопілля, Путивль-Суми, Путивль-Боромля, Путивль-Тростянець, Путивль-Охтирка, Путивль-Богодухів, Путивль-Харків;
із Білопілля - Білопілля-Суми, Білопілля-Боромля, Білопілля-Тростянець, Білопілля-Охтирка, Білопілля-Богодухів, Білопілля-Харків;
із Сум - Суми-Боромля, Суми-Тростянець, Суми-Охтирка, Суми-Богодухів, Суми-Харків;
із Боромлі - Боромля-Тростянець, Боромля-Охтирка, Боромля-Богодухів, Боромля-Харків;
із Тростянця - Тростянець-Охтирка, Тростянець-Богодухів, Тростянець-Харків;
з Охтирки - Охтирка-Богодухів, Охтирка-Харків;
із Богодухова - Богодухів-Харків.


Забронювати або придбати квитки на рейс Шостка-Харків можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса, а також на сайтах bus.sumy.ua (Сумська область) та bus.kharkov.ua (Харківська область).

Наявність автобуса Шостка-Харків у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Шостки, Глухова, Білопілля, Сум, Тростянця, Охтирки, Богодухова та Харкова.


2015-2020