Автобус СУМИ-НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ

через Білопілля, Путивль, Глухів, Шостку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
07:00 16:05 Суми АВ Сумська область A
07:20 16:25 Постольне Сумська область
07:25 16:30 Синяк Сумська область
07:30 16:35 Барило Сумська область
07:53 17:00 Білопілля АС Сумська область B
08:05 17:15 Ворожба Сумська область C
08:20 17:30 Піски Сумська область
08:30 17:40 Клепали Сумська область
08:35 17:45 Чумакове Сумська область
08:40 17:50 Зінове Сумська область
08:50 18:00 Сахарове Сумська область
09:00 18:15 Путивль АС Сумська область D
09:15 18:30 В’язенка Сумська область
09:25 18:40 Баничі Сумська область E
09:30 18:45 Перемога Сумська область
10:00 19:10 Глухів АС Сумська область F
10:10 19:20 Береза Сумська область G
10:15 19:25 Слоут Сумська область H
10:20 19:30 Долина Сумська область
10:40 19:50 Гамаліївка Сумська область
10:50 19:55 Шостка АС Сумська область I
11:15 20:15 Пирогівка Сумська область
11:20 20:20 Путивськ Чернігівська область
11:30 20:30 Новгород-Сіверський АС Чернігівська область J
ЩОДЕННО ПН.СР.-ПТ.НД. періодичність
Рейси виконуються щоденно і по днях.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (19 місць), БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 220 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ-СУМИ

Автобус Суми-Новгород-Сіверський з’єднує північний обласний центр - місто Суми із містом у сусідній Чернігівщині - Новгород-Сіверським. Маршрут автобуса проходить територією Сумської та Чернігівської областей. Відстань між містами становить 220 км. Найбільші міста, через які курсує маршрутка Суми-Новгород-Сіверський: Білопілля, Ворожба, Путивль, Глухів та Шостка. Повна тривалість поїздки складе 4,5 години. У Сумах автобус відправляється від головного автовокзалу міста зранку та увечері.





Скориставшись автобусом Суми-Новгород-Сіверський, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Сум - Суми-Постольне, Суми-Синяк, Суми-Барило, Суми-Білопілля, Суми-Ворожба, Суми-Піски, Суми-Клепали, Суми-Чумакове, Суми-Зінове, Суми-Сахарове, Суми-Путивль, Суми-В’язенка, Суми-Баничі, Суми-Перемога, Суми-Глухів, Суми-Береза, Суми-Слоут, Суми-Долина, Суми-Гамаліївка, Суми-Шостка, Суми-Пирогівка, Суми-Путивськ, Суми-Новгород-Сіверський;
із Білопілля - Білопілля-Ворожба, Білопілля-Піски, Білопілля-Клепали, Білопілля-Чумакове, Білопілля-Зінове, Білопілля-Сахарове, Білопілля-Путивль, Білопілля-В’язенка, Білопілля-Баничі, Білопілля-Перемога, Білопілля-Глухів, Білопілля-Береза, Білопілля-Слоут, Білопілля-Долина, Білопілля-Гамаліївка, Білопілля-Шостка, Білопілля-Пирогівка, Білопілля-Путивськ, Білопілля-Новгород-Сіверський;
із Ворожби - Ворожба-Піски, Ворожба-Клепали, Ворожба-Чумакове, Ворожба-Зінове, Ворожба-Сахарове, Ворожба-Путивль, Ворожба-В’язенка, Ворожба-Баничі, Ворожба-Перемога, Ворожба-Глухів, Ворожба-Береза, Ворожба-Слоут, Ворожба-Долина, Ворожба-Гамаліївка, Ворожба-Шостка, Ворожба-Пирогівка, Ворожба-Путивськ, Ворожба-Новгород-Сіверський;
із Путивля - Путивль-В’язенка, Путивль-Баничі, Путивль-Перемога, Путивль-Глухів, Путивль-Береза, Путивль-Слоут, Путивль-Долина, Путивль-Гамаліївка, Путивль-Шостка, Путивль-Пирогівка, Путивль-Путивськ, Путивль-Новгород-Сіверський;
із Глухова - Глухів-Береза, Глухів-Слоут, Глухів-Долина, Глухів-Гамаліївка, Глухів-Шостка, Глухів-Пирогівка, Глухів-Путивськ, Глухів-Новгород-Сіверський;
із Шостки - Шостка-Пирогівка, Шостка-Путивськ, Шостка-Новгород-Сіверський.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Сум, Білопілля, Путивля, Глухова, Шостки та Новгород-Сіверського.


2015-2020