Автобус СУМИ-МИРГОРОД

через Вільшану, Недригайлів, Ромни, Лохвицю

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:20 15:00 Суми АВ Сумська область A
08:25 16:05 Вільшана АС Сумська область B
08:47 16:27 Недригайлів АС Сумська область C
09:00 16:40 Коровинці АС Сумська область D
09:05 16:45 Правдюки Сумська область
09:10 16:50 Вовківці Сумська область
09:38 17:25 Ромни АС Сумська область E
10:10 17:55 Андріяшівка Сумська область F
10:20 18:10 Юсківці Полтавська область
10:48 18:40 Лохвиця АС Полтавська область G
11:05 18:55 Сенча Полтавська область H
11:20 19:10 Вирішальне Полтавська область I
12:20 20:20 Миргород АС Полтавська область J
щоденно ПН.ВТ.ПТ.СБ.НД. періодичність
Ранковий рейс виконується щоденно, вечірній - щоденно, крім середи та четверга. Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), Рута (19 місць). Протяжність складає 225 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку МИРГОРОД-СУМИ

Автобус Суми-Миргород з’єднує обласний центр - місто Суми із курортним містечком Полтавщини - містом Миргород. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Сумською (Сумський, Лебединський, Недригайлівський та Роменський райони) та Полтавською (Лохвицький та Миргородський райони). Відстань від Сум до Миргорода становить 225 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Вільшана, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця та Сенча. На маршруті здійснюється по два рейси: зранку та увечері. Ранковий рейс виконується щоденно, вечірній - по днях.





Скориставшись автобусом Суми-Миргород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Сум - Суми-Вільшана, Суми-Недригайлів, Суми-Коровинці, Суми-Правдюки, Суми-Вовківці, Суми-Ромни, Суми-Андріяшівка, Суми-Юсківці, Суми-Лохвиця, Суми-Сенча, Суми-Вирішальне, Суми-Миргород;
із Вільшани - Вільшана-Недригайлів, Вільшана-Коровинці, Вільшана-Правдюки, Вільшана-Вовківці, Вільшана-Ромни, Вільшана-Андріяшівка, Вільшана-Юсківці, Вільшана-Лохвиця, Вільшана-Сенча, Вільшана-Вирішальне, Вільшана-Миргород;
із Недригайлова - Недригайлів-Коровинці, Недригайлів-Правдюки, Недригайлів-Вовківці, Недригайлів-Ромни, Недригайлів-Андріяшівка, Недригайлів-Юсківці, Недригайлів-Лохвиця, Недригайлів-Сенча, Недригайлів-Вирішальне, Недригайлів-Миргород;
із Коровинець - Коровинці-Правдюки, Коровинці-Вовківці, Коровинці-Ромни, Коровинці-Андріяшівка, Коровинці-Юсківці, Коровинці-Лохвиця, Коровинці-Сенча, Коровинці-Вирішальне, Коровинці-Миргород;
із Ромен - Ромни-Андріяшівка, Ромни-Юсківці, Ромни-Лохвиця, Ромни-Сенча, Ромни-Вирішальне, Ромни-Миргород;
із Андріяшівки - Андріяшівка-Юсківці, Андріяшівка-Лохвиця, Андріяшівка-Сенча, Андріяшівка-Вирішальне, Андріяшівка-Миргород;

із Юсківець - Юсківці-Лохвиця, Юсківці-Сенча, Юсківці-Вирішальне, Юсківці-Миргород;
із Лохвиці - Лохвиця-Сенча, Лохвиця-Вирішальне, Лохвиця-Миргород;
із Сенчі - Сенча-Вирішальне, Сенча-Миргород;
із Вирішального - Вирішальне-Миргород.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Сум, Недригайлова, Ромен, Лохвиці та Миргорода.


2015-2017