Автобус ГЛУХІВ-ХАРКІВ

через Перемогу, Баничі, Путивль, Піски, Ворожбу, Білопілля, Суми, Боромлю, Тростянець, Охтирку, Богодухів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:30 Глухів АС Сумська область A
09:50 Перемога Сумська область
09:55 Баничі Сумська область
10:10 В’язенка Сумська область
10:45 Путивль АС Сумська область B
11:00 Зінове Сумська область
11:05 Чумакове Сумська область
11:15 Клепали Сумська область
11:30 Піски Сумська область
11:45 Ворожба Сумська область C
12:05 Білопілля АС Сумська область D
13:25 Суми АВ Сумська область E
14:15 Боромля Сумська область F
14:45 Тростянець АС Сумська область G
15:00 Климентове Сумська область
15:25 Охтирка АС Сумська область H
16:35 Богодухів АС Харківська область I
18:00 Харків АС-2 Харківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (35 місць), Mercedes (45 місць).
Протяжність складає 340 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХАРКІВ-ГЛУХІВ

Автобус Глухів-Харків з’єднує одну зі столиць Гетьманщини - місто Глухів із першою столицею країни - містом Харків. Маршрут автобуса проходить територією двох сусідніх областей: Сумською (Глухівський, Путивльський, Буринський, Білопільський, Сумський, Тростянецький, Охтирський та Великописарівський райони) та Харківською. Відстань між Глуховом та Харковом становить 340 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Путивль, Ворожба, Білопілля, Суми, Тростянець, Охтирка та Богодухів. Із Глухова автобус відправляється щоранку, у Харкові - прибуває на АС-2 «Суздальські ряди» (неподалік станції метро «Центральний ринок»). Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин.





Скориставшись автобусом Глухів-Харків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Глухова - Глухів-Перемога, Глухів-Баничі, Глухів-В’язенка, Глухів-Путивль, Глухів-Зінове, Глухів-Чумакове, Глухів-Клепали, Глухів-Піски, Глухів-Ворожба, Глухів-Білопілля, Глухів-Суми, Глухів-Боромля, Глухів-Тростянець, Глухів-Климентове, Глухів-Охтирка, Глухів-Богодухів, Глухів-Харків;
із Путивля - Путивль-Зінове, Путивль-Чумакове, Путивль-Клепали, Путивль-Піски, Путивль-Ворожба, Путивль-Білопілля, Путивль-Суми, Путивль-Боромля, Путивль-Тростянець, Путивль-Климентове, Путивль-Охтирка, Путивль-Богодухів, Путивль-Харків;
із Ворожби - Ворожба-Білопілля, Ворожба-Суми, Ворожба-Боромля, Ворожба-Тростянець, Ворожба-Климентове, Ворожба-Охтирка, Ворожба-Богодухів, Ворожба-Харків;
із Білопілля - Білопілля-Суми, Білопілля-Боромля, Білопілля-Тростянець, Білопілля-Климентове, Білопілля-Охтирка, Білопілля-Богодухів, Білопілля-Харків;
із Сум - Суми-Боромля, Суми-Тростянець, Суми-Климентове, Суми-Охтирка, Суми-Богодухів, Суми-Харків;
із Тростянця - Тростянець-Климентове, Тростянець-Охтирка, Тростянець-Богодухів, Тростянець-Харків;
із Охтирки - Охтирка-Богодухів, Охтирка-Харків;
із Богодухова - Богодухів-Харків.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Глухова, Путивля, Білопілля, Сум, Тростянця, Охтирки, Богодухова та Харкова.

Інші рейси, якими можна доїхати із ГЛУХОВА до ХАРКОВА

ШОСТКА-ХАРКІВ

2015-2020