Автобус ЛЬВІВ-ЧЕРНІВЦІ

через Золочів, Зборів, Тернопіль, Теребовлю, Копичинці, Чортків, Товсте, Заліщики, Кіцмань

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:50 Львів АВ Львівська область A
14:25 Золочів АС-2 Львівська область B
15:00 Зборів АС Тернопільська область C
16:15 Тернопіль АВ Тернопільська область D
17:10 Теребовля АС Тернопільська область E
17:55 Копичинці АС Тернопільська область F
18:20 Чортків АС Тернопільська область G
18:55 Товсте АС Тернопільська область H
19:25 Заліщики АС Тернопільська область I
19:55 Кіцмань Чернівецька область
20:30 Чернівці АВ Чернівецька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 315 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЧЕРНІВЦІ-ЛЬВІВ

Автобус Львів-Чернівці з’єднує столицю Галичини - місто Львів зі столицею Буковини - містом Чернівці. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Львівською, Тернопільською (Зборівський, Тернопільський, Теребовлянський, Гусятинський, Чортківський та Заліщицький райони) та Чернівецькою (Заставнівський та Кіцманський райони). Відстань між Львовом та Чернівцями становить 315 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Золочів, Зборів, Тернопіль, Теребовля, Копичинці, Чортків, Товсте, Заліщики, Кіцмань. Повна тривалість поїздки складе близько 8 годин. У Львові автобус відправляється щоденно зі Стрийського автовокзалу в обідню пору.





Скориставшись автобусом Львів-Чернівці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Львова - Львів-Золочів, Львів-Зборів, Львів-Тернопіль, Львів-Теребовля, Львів-Копичинці, Львів-Чортків, Львів-Товсте, Львів-Заліщики, Львів-Кіцмань, Львів-Чернівці;
із Золочева - Золочів-Зборів, Золочів-Тернопіль, Золочів-Теребовля, Золочів-Копичинці, Золочів-Чортків, Золочів-Товсте, Золочів-Заліщики, Золочів-Кіцмань, Золочів-Чернівці;
зі Зборова - Зборів-Тернопіль, Зборів-Теребовля, Зборів-Копичинці, Зборів-Чортків, Зборів-Товсте, Зборів-Заліщики, Зборів-Кіцмань, Зборів-Чернівці;
із Тернополя - Тернопіль-Теребовля, Тернопіль-Копичинці, Тернопіль-Чортків, Тернопіль-Товсте, Тернопіль-Заліщики, Тернопіль-Кіцмань, Тернопіль-Чернівці;
із Теребовлі - Теребовля-Копичинці, Теребовля-Чортків, Теребовля-Товсте, Теребовля-Заліщики, Теребовля-Кіцмань, Теребовля-Чернівці;
із Копичинців - Копичинці-Чортків, Копичинці-Товсте, Копичинці-Заліщики, Копичинці-Кіцмань, Копичинці-Чернівці;
із Чорткова - Чортків-Товсте, Чортків-Заліщики, Чортків-Кіцмань, Чортків-Чернівці;
із Товстого - Товсте-Заліщики, Товсте-Кіцмань, Товсте-Чернівці;
із Заліщиків - Заліщики-Кіцмань, Заліщики-Чернівці;
із Кіцмані - Кіцмань-Чернівці.


Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Львова, Золочева, Зборова, Тернополя, Теребовлі, Копичинців, Чорткова, Товстого, Заліщиків та Чернівців.


2015-2018