Автобус ЛЬВІВ-ЧЕРНІВЦІ

через Бібрку, Черче, Рогатин, Бурштин, Галич, Івано-Франківськ, Отинію, Коломию, Заболотів, Снятин


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:40 Львів АВ Двірцевий Львівська область A
09:10 Львів АВ Львівська область B
09:50 Бібрка Львівська область C
10:50 Черче Івано-Франківська область
11:15 Рогатин АС Івано-Франківська область D
11:35 Бурштин Івано-Франківська область E
12:00 Галич Івано-Франківська область F
13:35 Івано-Франківськ АС-2 Івано-Франківська область G
14:25 Отинія Івано-Франківська область
15:20 Коломия АС Івано-Франківська область H
15:45 Заболотів Івано-Франківська область
16:25 Снятин АС Івано-Франківська область I
17:05 Чернівці АС-3 Чернівецька область
17:25 Чернівці АВ Чернівецька область J
Рейс виконується через день.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (28 місць).
Протяжність складає 300 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЧЕРНІВЦІ-ЛЬВІВ

Автобус Львів-Чернівці з’єднує столицю Галичини - місто Львів зі столицею Буковини - містом Чернівці. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Львівською, Івано-Франківською та Чернівецькою. Відстань між Львовом та Чернівцями становить 300 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Бібрка, Черче, Рогатин, Бурштин, Галич, Івано-Франківськ, Отинія, Коломия, Заболотів та Снятин. Повна тривалість поїздки складе близько 9 годин. У Львові автобус відправляється зранку із автовокзалу «Двірцевий» та зі Стрийського.





Скориставшись автобусом Львів-Чернівці, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Львова - Львів-Бібрка, Львів-Черче, Львів-Рогатин, Львів-Бурштин, Львів-Галич, Львів-Івано-Франківськ, Львів-Отинія, Львів-Коломия, Львів-Заболотів, Львів-Снятин, Львів-Чернівці;
із Бібрки - Бібрка-Черче, Бібрка-Рогатин, Бібрка-Бурштин, Бібрка-Галич, Бібрка-Івано-Франківськ, Бібрка-Отинія, Бібрка-Коломия, Бібрка-Заболотів, Бібрка-Снятин, Бібрка-Чернівці;
із Черче - Черче-Рогатин, Черче-Бурштин, Черче-Галич, Черче-Івано-Франківськ, Черче-Отинія, Черче-Коломия, Черче-Заболотів, Черче-Снятин, Черче-Чернівці;
із Рогатина - Рогатин-Бурштин, Рогатин-Галич, Рогатин-Івано-Франківськ, Рогатин-Отинія, Рогатин-Коломия, Рогатин-Заболотів, Рогатин-Снятин, Рогатин-Чернівці;
із Бурштина - Бурштин-Галич, Бурштин-Івано-Франківськ, Бурштин-Отинія, Бурштин-Коломия, Бурштин-Заболотів, Бурштин-Снятин, Бурштин-Чернівці;
із Галича - Галич-Івано-Франківськ, Галич-Отинія, Галич-Коломия, Галич-Заболотів, Галич-Снятин, Галич-Чернівці;
з Івано-Франківська - Івано-Франківськ-Отинія, Івано-Франківськ-Коломия, Івано-Франківськ-Заболотів, Івано-Франківськ-Снятин, Івано-Франківськ-Чернівці;
з Отинії - Отинія-Коломия, Отинія-Заболотів, Отинія-Снятин, Отинія-Чернівці;
із Коломиї - Коломия-Заболотів, Коломия-Снятин, Коломия-Чернівці;
із Заболотова - Заболотів-Снятин, Заболотів-Чернівці;
зі Снятина - Снятин-Чернівці.


Придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Львова, Івано-Франківська, Коломиї та Чернівців.


2015-2020