Автобус ЛУЦЬК-УЖГОРОД

через Шклинь, Горохів, Радехів, Кам’янка-Бузьку, Львів, Стрий, Сколе, Нижні Ворота, Сваляву, Чинадієво, Мукачево


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті






розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
18:30 Луцьк АВ Волинська область A
18:50 Луцьк АС-2 Волинська область
19:20 Шклинь Волинська область
20:00 Горохів АС Волинська область B
20:35 Радехів АС Львівська область C
21:10 Кам’янка-Бузька АС Львівська область D
22:05 Львів АС-2 Львівська область
22:45 Львів АС-8 Львівська область
23:10 Львів АВ Львівська область E
00:35 Стрий АС-2 Львівська область F
01:20 Сколе Львівська область
03:35 Нижні Ворота АС Закарпатська область G
04:10 Поляна Закарпатська область
04:25 Свалява АС Закарпатська область H
04:50 Чинадієво Закарпатська область
05:13 Мукачево АС Закарпатська область I
06:10 Ужгород АВ Закарпатська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (28 місць).
Протяжність складає 450 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку УЖГОРОД-ЛУЦЬК

Автобус Луцьк-Ужгород з’єднує найменші обласні центри країни - адміністративний центр Волині, місто Луцьк та адміністративний центр Закарпаття, місто Ужгород. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Волинською, Львівською та Закарпатською. Відстань між Луцьком та Ужгородом становить 450 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Горохів, Радехів, Кам’янка-Бузька, Львів, Стрий, Сколе, Свалява, Мукачево. Повна тривалість поїздки складе близько 12 годин. У Луцьку автобус відправляється від центрального автовокзалу щовечора.





Скориставшись автобусом Луцьк-Ужгород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Луцька - Луцьк-Шклинь, Луцьк-Горохів, Луцьк-Радехів, Луцьк-Кам’янка-Бузька, Луцьк-Львів, Луцьк-Стрий, Луцьк-Сколе, Луцьк-Нижні Ворота, Луцьк-Свалява, Луцьк-Чинадієво, Луцьк-Мукачево, Луцьк-Ужгород;
із Горохова - Горохів-Радехів, Горохів-Кам’янка-Бузька, Горохів-Львів, Горохів-Стрий, Горохів-Сколе, Горохів-Нижні Ворота, Горохів-Свалява, Горохів-Чинадієво, Горохів-Мукачево, Горохів-Ужгород;
із Радехова - Радехів-Кам’янка-Бузька, Радехів-Львів, Радехів-Стрий, Радехів-Сколе, Радехів-Нижні Ворота, Радехів-Свалява, Радехів-Чинадієво, Радехів-Мукачево, Радехів-Ужгород;
із Кам’янка-Бузької - Кам’янка-Бузька-Львів, Кам’янка-Бузька-Стрий, Кам’янка-Бузька-Сколе, Кам’янка-Бузька-Нижні Ворота, Кам’янка-Бузька-Свалява, Кам’янка-Бузька-Чинадієво, Кам’янка-Бузька-Мукачево, Кам’янка-Бузька-Ужгород;
зі Львова - Львів-Стрий, Львів-Сколе, Львів-Нижні Ворота, Львів-Свалява, Львів-Чинадієво, Львів-Мукачево, Львів-Ужгород;
зі Стрия - Стрий-Сколе, Стрий-Нижні Ворота, Стрий-Свалява, Стрий-Чинадієво, Стрий-Мукачево, Стрий-Ужгород;
зі Сколе - Сколе-Нижні Ворота, Сколе-Свалява, Сколе-Чинадієво, Сколе-Мукачево, Сколе-Ужгород;
із Нижніх Воріт - Нижні Ворота-Свалява, Нижні Ворота-Чинадієво, Нижні Ворота-Мукачево, Нижні Ворота-Ужгород;
зі Сваляви - Свалява-Чинадієво, Свалява-Мукачево, Свалява-Ужгород;
із Чинадієво - Чинадієво-Мукачево, Чинадієво-Ужгород;
із Мукачево - Мукачево-Ужгород.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Луцька, Горохова, Радехова, Кам’янка-Бузької, Львова, Мукачево та Ужгорода.


2015-2020