Автобус УЖГОРОД-ЛУЦЬК

через Мукачево, Чинадієво, Сваляву, Нижні Ворота, Сколе, Стрий, Львів, Кам’янка-Бузьку, Радехів, Горохів, Шклинь


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті






розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
21:30 Ужгород АВ Закарпатська область A
22:30 Мукачево АС Закарпатська область B
22:45 Чинадієво Закарпатська область
23:10 Свалява Закарпатська область C
23:25 Поляна Закарпатська область
00:00 Нижні Ворота Закарпатська область
01:45 Сколе Львівська область D
02:45 Стрий АС-2 Львівська область E
04:10 Львів АВ Львівська область F
04:50 Львів АС-8 Львівська область
05:05 Львів АС-2 Львівська область
05:45 Кам’янка-Бузька АС Львівська область G
06:30 Радехів АС Львівська область H
07:15 Горохів АС Волинська область I
07:35 Шклинь Волинська область
08:15 Луцьк АС-2 Волинська область
08:30 Луцьк АВ Волинська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ.
Протяжність складає 450 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЛУЦЬК-УЖГОРОД

Автобус Ужгород-Луцьк з’єднує три обласні центри Західної України: Ужгород, Львів та Луцьк. Маршрут автобуса проходить територією Закарпатської, Львівської та Волинської областей. Відстань між Ужгородом та Луцьком становить 450 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Мукачево, Свалява, Сколе, Стрий, Львів, Кам’янка-Бузька, Радехів та Горохів. Повна тривалість поїздки складе 11 годин. З Ужгорода автобус відправляється щовечора з автостанції Ужгород-1, у Луцьку - прибуває на головний автовокзал міста.





Скориставшись автобусом Ужгород-Луцьк, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Ужгорода - Ужгород-Мукачево, Ужгород-Чинадієво, Ужгород-Свалява, Ужгород-Нижні Ворота, Ужгород-Сколе, Ужгород-Стрий, Ужгород-Львів, Ужгород-Кам’янка-Бузька, Ужгород-Радехів, Ужгород-Горохів, Ужгород-Шклинь, Ужгород-Луцьк;
із Мукачево - Мукачево-Чинадієво, Мукачево-Свалява, Мукачево-Нижні Ворота, Мукачево-Сколе, Мукачево-Стрий, Мукачево-Львів, Мукачево-Кам’янка-Бузька, Мукачево-Радехів, Мукачево-Горохів, Мукачево-Шклинь, Мукачево-Луцьк;
із Чинадієво - Чинадієво-Свалява, Чинадієво-Нижні Ворота, Чинадієво-Сколе, Чинадієво-Стрий, Чинадієво-Львів, Чинадієво-Кам’янка-Бузька, Чинадієво-Радехів, Чинадієво-Горохів, Чинадієво-Шклинь, Чинадієво-Луцьк;
зі Сваляви - Свалява-Нижні Ворота, Свалява-Сколе, Свалява-Стрий, Свалява-Львів, Свалява-Кам’янка-Бузька, Свалява-Радехів, Свалява-Горохів, Свалява-Шклинь, Свалява-Луцьк;
із Нижніх Воріт - Нижні Ворота-Сколе, Нижні Ворота-Стрий, Нижні Ворота-Львів, Нижні Ворота-Кам’янка-Бузька, Нижні Ворота-Радехів, Нижні Ворота-Горохів, Нижні Ворота-Шклинь, Нижні Ворота-Луцьк;
зі Стрия - Стрий-Львів, Стрий-Кам’янка-Бузька, Стрий-Радехів, Стрий-Горохів, Стрий-Шклинь, Стрий-Луцьк;
зі Львова - Львів-Кам’янка-Бузька, Львів-Радехів, Львів-Горохів, Львів-Шклинь, Львів-Луцьк;
із Кам’янка-Бузької - Кам’янка-Бузька-Радехів, Кам’янка-Бузька-Горохів, Кам’янка-Бузька-Шклинь, Кам’янка-Бузька-Луцьк;
із Радехова - Радехів-Горохів, Радехів-Шклинь, Радехів-Луцьк;
із Горохова - Горохів-Шклинь, Горохів-Луцьк.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Ужгорода, Мукачево, Львова, Кам’янка-Бузької, Горохова та Луцька.


2015-2020