Автобус ЛЬВІВ-ХУСТ

через Миколаїв, Стрий, Моршин, Болехів, Долину, Вигоду, Міжгір’я


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:30 Львів АС-8 Львівська область A
09:15 Львів АВ Львівська область B
10:00 Миколаїв Львівська область C
10:45 Стрий АС-2 Львівська область D
11:10 Моршин АС Львівська область E
11:25 Болехів Івано-Франківська область F
11:50 Долина АС Івано-Франківська область G
12:05 Вигода Івано-Франківська область H
13:00 Вишків Івано-Франківська область
13:20 Торунь Закарпатська область
13:40 Майдан Закарпатська область
13:50 Сойми Закарпатська область
14:10 Міжгір’я АС Закарпатська область I
14:20 Запереділля Закарпатська область
14:30 Вучкове Закарпатська область
14:45 Нижній Бистрий Закарпатська область
15:05 Березово Закарпатська область
15:15 Горінчово Закарпатська область
15:30 Хуст АС Закарпатська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (26 місць).
Протяжність складає 255 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХУСТ-ЛЬВІВ
Автобус Львів-Хуст з’єднує столицю Галичини - місто Львів зі столицею Карпатської України - містом Хуст. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Львівською, Івано-Франківською та Закарпатською. Відстань між містами становить 250 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус Львів-Хуст: Миколаїв, Стрий, Моршин, Болехів, Долина, Вигода та Міжгір’я. Повна тривалість поїздки складе 7 годин. У Львові автобус відправляється від АС-8 (автовокзал Двірцевий, біля головного залізничного вокзалу міста) та Стрийського автовокзалу щоранку.





Скориставшись автобусом Львів-Хуст, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Львова - Львів-Миколаїв, Львів-Стрий, Львів-Моршин, Львів-Болехів, Львів-Долина, Львів-Вигода, Львів-Вишків, Львів-Торунь, Львів-Майдан, Львів-Сойми, Львів-Міжгір’я, Львів-Запереділля, Львів-Вучкове, Львів-Нижній Бистрий, Львів-Березово, Львів-Горінчово, Львів-Хуст;
зі Стрия - Стрий-Моршин, Стрий-Болехів, Стрий-Долина, Стрий-Вигода, Стрий-Вишків, Стрий-Торунь, Стрий-Майдан, Стрий-Сойми, Стрий-Міжгір’я, Стрий-Запереділля, Стрий-Вучкове, Стрий-Нижній Бистрий, Стрий-Березово, Стрий-Горінчово, Стрий-Хуст;
із Моршина - Моршин-Болехів, Моршин-Долина, Моршин-Вигода, Моршин-Вишків, Моршин-Торунь, Моршин-Майдан, Моршин-Сойми, Моршин-Міжгір’я, Моршин-Запереділля, Моршин-Вучкове, Моршин-Нижній Бистрий, Моршин-Березово, Моршин-Горінчово, Моршин-Хуст;
із Болехова - Болехів-Долина, Болехів-Вигода, Болехів-Вишків, Болехів-Торунь, Болехів-Майдан, Болехів-Сойми, Болехів-Міжгір’я, Болехів-Запереділля, Болехів-Вучкове, Болехів-Нижній Бистрий, Болехів-Березово, Болехів-Горінчово, Болехів-Хуст;
із Долини - Долина-Вигода, Долина-Вишків, Долина-Торунь, Долина-Майдан, Долина-Сойми, Долина-Міжгір’я, Долина-Запереділля, Долина-Вучкове, Долина-Нижній Бистрий, Долина-Березово, Долина-Горінчово, Долина-Хуст;
із Міжгір’я - Міжгір’я-Запереділля, Міжгір’я-Вучкове, Міжгір’я-Нижній Бистрий, Міжгір’я-Березово, Міжгір’я-Горінчово, Міжгір’я-Хуст.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Львова, Стрия, Моршина, Долини, Міжгір’я та Хуста.

Інші рейси, якими можна доїхати зі ЛЬВОВА до ХУСТА

КИЇВ-ТЯЧІВ

2015-2020