Автобус ЛУЦЬК-БУКОВЕЛЬ

через Горохів, Радехів, Кам’янка-Бузьку, Львів, Бібрку, Рогатин, Бурштин, Галич, Івано-Франківськ, Надвірну, Яремче, Поляницю


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:40 Луцьк АС-1 Волинська область A
13:55 Луцьк АС-2 Волинська область
14:35 Горохів АС Волинська область B
15:10 Радехів АС Львівська область C
15:40 Кам’янка-Бузька АС Львівська область D
17:10 Львів АВ Львівська область E
17:50 Бібрка Львівська область
18:40 Рогатин АС Івано-Франківська область F
19:00 Бурштин Івано-Франківська область
19:15 Галич Івано-Франківська область
20:05 Івано-Франківськ АС-2 Івано-Франківська область G
21:02 Надвірна АС Івано-Франківська область H
21:30 Яремче АС Івано-Франківська область I
22:05 Поляниця Івано-Франківська область
22:10 Буковель Івано-Франківська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць).
Протяжність складає 410 км.
Сайт: tps.lutsk.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку БУКОВЕЛЬ-ЛУЦЬК

Автобус Луцьк-Буковель з’єднує адміністративний центр Волинської області - місто Луцьк із гірськолижним курортом Карпат - Буковелем. Маршрут автобуса проходить територією 3 областей: Волинською, Львівською та Івано-Франківською. Відстань між Луцьком та Буковелем становить понад 400 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Горохів, Радехів, Кам’янка-Бузька, Львів, Бібрка, Рогатин, Бурштин, Галич, Івано-Франківськ, Надвірна та Яремче. Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин. Із Луцька автобус відправляється від АС-1 та АС-2 в обідню пору.





Скориставшись автобусом Луцьк-Буковель, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Луцька - Луцьк-Горохів, Луцьк-Радехів, Луцьк-Кам’янка-Бузька, Луцьк-Львів, Луцьк-Бібрка, Луцьк-Рогатин, Луцьк-Бурштин, Луцьк-Галич, Луцьк-Івано-Франківськ, Луцьк-Надвірна, Луцьк-Яремче, Луцьк-Поляниця, Луцьк-Буковель;
із Горохова - Горохів-Радехів, Горохів-Кам’янка-Бузька, Горохів-Львів, Горохів-Бібрка, Горохів-Рогатин, Горохів-Бурштин, Горохів-Галич, Горохів-Івано-Франківськ, Горохів-Надвірна, Горохів-Яремче, Горохів-Поляниця, Горохів-Буковель;
із Радехова - Радехів-Кам’янка-Бузька, Радехів-Львів, Радехів-Бібрка, Радехів-Рогатин, Радехів-Бурштин, Радехів-Галич, Радехів-Івано-Франківськ, Радехів-Надвірна, Радехів-Яремче, Радехів-Поляниця, Радехів-Буковель;
із Кам’янка-Бузької - Кам’янка-Бузька-Львів, Кам’янка-Бузька-Бібрка, Кам’янка-Бузька-Рогатин, Кам’янка-Бузька-Бурштин, Кам’янка-Бузька-Галич, Кам’янка-Бузька-Івано-Франківськ, Кам’янка-Бузька-Надвірна, Кам’янка-Бузька-Яремче, Кам’янка-Бузька-Поляниця, Кам’янка-Бузька-Буковель;
зі Львова - Львів-Бібрка, Львів-Рогатин, Львів-Бурштин, Львів-Галич, Львів-Івано-Франківськ, Львів-Надвірна, Львів-Яремче, Львів-Поляниця, Львів-Буковель;
з Івано-Франківська - Івано-Франківськ-Надвірна, Івано-Франківськ-Яремче, Івано-Франківськ-Поляниця, Івано-Франківськ-Буковель.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Луцька, Горохова, Радехова, Кам’янка-Бузької, Львова, Рогатина, Івано-Франківська.


2015-2020