Автобус ЛЬВІВ-ХМІЛЬНИК

через Золочів, Зборів, Тернопіль, Підволочиськ, Волочиськ, Війтівці, Хмельницький, Летичів


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:15 Львів АВ Львівська область A
08:50 Золочів АС-2 Львівська область B
09:23 Зборів АС Тернопільська область C
10:40 Тернопіль АВ Тернопільська область D
11:35 Підволочиськ АС Тернопільська область E
11:50 Волочиськ АС Хмельницька область F
12:20 Війтівці Хмельницька область G
13:45 Хмельницький АВ Хмельницька область H
14:50 Летичів АС Хмельницька область I
15:35 Кожухів Вінницька область
15:55 Хмільник АС Вінницька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Еталон (26 місць).
Протяжність складає 350 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХМІЛЬНИК-ЛЬВІВ

Автобус Львів-Хмільник з’єднує найбільше місто Західної України - Львів із найбільшим бальнеологічним курортом Вінниччини - містечком Хмільник. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Львівською, Тернопільською, Хмельницькою та Вінницькою. Відстань між Львовом та Хмільником становить 350 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Золочів, Зборів, Тернопіль, Підволочиськ, Волочиськ, Війтівці, Хмельницький та Летичів. Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин. У Львові автобус відправляється щоранку від Стрийського автовокзалу.





Скориставшись автобусом Львів-Хмільник, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Львова - Львів-Золочів, Львів-Зборів, Львів-Тернопіль, Львів-Підволочиськ, Львів-Волочиськ, Львів-Війтівці, Львів-Хмельницький, Львів-Летичів, Львів-Кожухів, Львів-Хмільник;
із Золочева - Золочів-Зборів, Золочів-Тернопіль, Золочів-Підволочиськ, Золочів-Волочиськ, Золочів-Війтівці, Золочів-Хмельницький, Золочів-Летичів, Золочів-Кожухів, Золочів-Хмільник;
зі Зборова - Зборів-Тернопіль, Зборів-Підволочиськ, Зборів-Волочиськ, Зборів-Війтівці, Зборів-Хмельницький, Зборів-Летичів, Зборів-Кожухів, Зборів-Хмільник;
із Тернополя - Тернопіль-Підволочиськ, Тернопіль-Волочиськ, Тернопіль-Війтівці, Тернопіль-Хмельницький, Тернопіль-Летичів, Тернопіль-Кожухів, Тернопіль-Хмільник;
із Підволочиська - Підволочиськ-Волочиськ, Підволочиськ-Війтівці, Підволочиськ-Хмельницький, Підволочиськ-Летичів, Підволочиськ-Кожухів, Підволочиськ-Хмільник;
із Волочиська - Волочиськ-Війтівці, Волочиськ-Хмельницький, Волочиськ-Летичів, Волочиськ-Кожухів, Волочиськ-Хмільник;
із Війтівців - Війтівці-Хмельницький, Війтівці-Летичів, Війтівці-Кожухів, Війтівці-Хмільник;
із Хмельницького - Хмельницький-Летичів, Хмельницький-Кожухів, Хмельницький-Хмільник;
із Летичева - Летичів-Кожухів, Летичів-Хмільник.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій по маршруту слідування автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Львова, Золочева, Зборова, Тернополя, Волочиська, Хмельницького, Летичева та Хмільника.


2015-2020